Skocz do zawartości
adiadrian

blenda tył w B4 variant

Rekomendowane odpowiedzi

ogladajac nimieckie fora natrafilem na takie foto:

f5e1980273287f4bm.jpg

 

ta blenda a'la b3 dość mi sie spodobala a wy co na to?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie pomyslalem ze to jest to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to samo, ta ze srebrnego ma ramkę również u góry, co właśnie upodabnia ją do blendy z B3-ki, ta z drugiej foty u góry jest "otwarta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CharzyN

No bardzo mi sie podoba, odświezyla paska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze jakos lepiej wyglada. ale "skund" takie coś wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by zarazić tym tematem jakiegoś producenta spojlerów itd.. chyba by dał radę takie coś ukleić z żywicy - polakierować już każdy da rade..a miał by chłop zbyt... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może by zarazić tym tematem jakiegoś producenta spojlerów itd.. chyba by dał radę takie coś ukleić z żywicy - polakierować już każdy da rade..a miał by chłop zbyt... ;)

zazwyczaj potrzebują wzór żeby formę zrobić :(.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja... ale moze jak już ktoś z szanownych kolegów znajdzie taką blendę to się podzieli ku uciesze zadowoleniu wszystkich.. kto nie próbuje ten nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_z_kg

no nie powiem, ale rzeczywiście fajnie wygląda. ja też bym sie pisał na coś takiego. a czy ktoś się pytał może w salonie vw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś widziałem takie coś na żywo i oglądałem z bliska bo tez mi się bardzo spodobało, niby prosta robota i fachowiec nie powinien mieć w tym kłopotu , a jak potrzebuje wzoru to niech na szrocie kupi sobie stara klapę i rzeźbi . jak już mu wyjdzie to na mnie i na kilku ja zarobi tu mu się wszystko z nawiązką wróci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_z_kg

Byłem dzisiaj w salonie VW i niestety tam nie maja:( ale gościu się dziwił, bo mówił, że sam coś takiego widział i kazał zostawić numer telefonu. Jak coś znajdzie to ma dać znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby choć mieć nr oryginału.. zastanawiam sie czy to czasem nie jest zaadoptowane z audi?? pewnie ktoś już próbował ale wygląda podobnie. soją drogą na tych zdjęciach widać conajmniej dwa typy tych blend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spr. w różnych serwisach. Jak szukałem blendy US obdzwoniłem wszystkie serwisy na śląsku jedni mieli drudzy nawet nie mieli możliwości spr. a widełki cenowe 100 %. Co miasto to obyczaj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Gadałem z kolezka z UK,ma sie rozejrzec po tamtejszych szrotach, jak znajdzie kilka to wysle mi i bedziem sie dzielic kjakos;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja się piszę na 1 szt z UK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to wygląda na wygładzoną i polakierowaną blendę z B3, te same kąty przy tablicy, frez na górnej krawędzi. Podejrzewam, że to też najprostszy sposób, po co zaraz kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos poterzebowal blende z B3 to piszcie mam kilka ladnych sztuk. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vw passat syncro

blenda z tego srebrnego pasiora wygląda elegancko, bo te z odblaskami to nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktos poterzebowal blende z B3 to piszcie mam kilka ladnych sztuk. Pozdrawiam.

w jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności