Skocz do zawartości
robertgreenford

Na co zamienic passata?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od pewnego czasu nosze sie z zamiarem kupna nowszego autka takiego w granicach roku 2002-2005 (do 45000 zł)i mam dylemat bo niebardzo moge sie zdecydować.

Co do -ssata wiedziałem dokladnie że go chce mieć i mialem ale mnie juz odrobinke znudził a poza tym to ma już swoje latka więc chętnie go zamienie na coś innego. Tylko na co? napewno nie chce nic od fiata ani forda, francja elegancja raczej tez odpada i tu rodzi sie problem!!! Co wybrać, co polecacie????

Wiem wiem że zaraz odezwą sie głosy: głupi po co zmieniać, kup nowszego, po co sie pchac w coś innego. Ale całe zycie w pasku nie no bez przesady to chyba nie jest jedyne dobre (choć troszke awaryjne)auto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje PASSAT - nie no zart, moze jaka A6??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a6 (z tych lat)to przecież passat tylko ubrany w inna "kieckę" wiecej falbanek i większy dekolt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakas BMW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Honda Accord?? Bardzo fajny samochodzik :) I bezawaryjny:) Za te pieniądze to kupisz jakis 2003 rok. Albo może seat Leon nowy?? Tez super bryczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad serią 5 ale nie pasuje mi stereotyp posiadacza BMki :P. Najśmieszniejsze jest to że wszystkie samochody porównuje do paska 3bg i kurde jakos kicha ale passat ma więcej plusów w moich oczach niż reszta. Mam troszke do czynienia z autkami wszelakich marek , składam je i rozbieram i do tej pory to własnie segment V.A.G podobał mi sie najbardziej. Tylko że znowu na siłe przywiązywanie sie do jednej marki to też troche zboczenie .

 

Honda mnie troszke zniesmaczyła wykonaniem wnetrza i materiałami, ładne opakowanie a w bebechach "kiszka" i te plastiki (domena japońców)

 

Seacik to tylko leon fr w nowej budzie a na to kaski troszke brak, starszy leonik tez fajna zabawka,ale mój teść ma takiego i nie chce od niego papugować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo TOYOTKA jakas - ponoc calkiem bezawaryjne autko - nie ujmujac VW :vw:

 

zastanawiam sie nad serią 5 ale nie pasuje mi stereotyp posiadacza BMki

 

Ladna 5 nie jest zla. Trzeba walczyc ze stereotpami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 ale nie wiem czy zmiescisz sie w widełkach z kasa albo Vectra C/Signum, to moje typy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toyota avenis lub mazda 6 ja sie przymierzam do wymiany i wlasnie w te autka bede celowal chcialo by sie bmw 5 ale to trzeba za dobry model lekko 10tys funtow wylorzyc no i ten steretyp :P

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz
Mazda 6 ale nie wiem czy zmiescisz sie w widełkach z kasa albo Vectra C/Signum, to moje typy.

To samo chciałem napisac!!!!! MAZDA 6 Za te pieniadze około 2003 r a jak chcesz zostac przy niemcu to zdecydowanie A6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba1600

Mi się wydaje,że auto japońskie może być dobrą opcją... ale i tak najbardziej jestem za A6 boska fura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona moja obecna rodzina to 2 Osoby, jeszcze sie nie dorobiłem drużyny piłkarskiej, jestem dopiero 6 miesięcy po ślubie :D

Żona nie pozwala kupić sportowego auta bo olał bym nowe bryczki i poszukał jakiegoś amerykańca z v8 (ekonomia na drugim planie)

co do toyoty to awensis jestt ładny i podoba mi sie nawet, ale skośnookie samochody troszke mnie przerażaja (moze nie taki diabeł straszny :D)

 

mazda 6 to jest do dostania za grosze i też jest jednym z moich typów

 

 

:sorry powinienem edytować

 

kusi mnie tez audi A6 troszke ale nie z silnikeim 2,5 tdi (choć wolał bym allroad )

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz
mazda 6 to jest do dostania za grosze i też jest jednym z moich typów

Za grosze w Anglii !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał avensisa i wyleczył się z japończyków (ceny części). Ja obstawiam A6. Nie nazwałbym jej passatem w innym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazik gdz mazde 6tke z 2005 z silnikiem 1,8 ts moge miec za 4.900ł po kursie to jest jakieś 23000zł drogo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz
kazik gdz mazde 6tke z 2005 z silnikiem 1,8 ts moge miec za 4.900ł po kursie to jest jakieś 23000zł drogo???

NIE!!! no własnie chciałem powiedziec ze w Anglii samochody sa za grosze a co do A6 to lepsze wykonanie od passata !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to Audi a4 lub a6,nawet gdybyś musiał trochę poczekać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazik gdz autko można tu kupić czasem za śmieszne pieniądze, ale utrzymanie auta w uk (w ciagu roku)może przekroczyć jego wartość ! Mojego paska kupiłem za 2000ł samo ubezpieczenie kosztowało 1000ł do tego dolicz sobie graty jak coś sie posypie (ostatnia naprawa kosztowała mnie 2200ł !!!),paliwo (tygodniowo wydaje 35Ł),podatek drogowy około 200ł na rok i nie jest juz wcale tak tanio.

Dlatego szukam czegoś normalnego, raczej mało awaryjnego, może żłopać bele co (bele nie spiryt) i niech wygląda w miare normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności