Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

Spanie w ... ewentualnie stodoła.

Po rozebraniu stodoły to pewnie ta opcja wam odejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś tu niechcący zawitał z regionu to stoimy na lotnisku a później grilek dla chętnych .... kom kilka postów wyżej .... zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( :( :(A ja specjalnie do Białego przyleciałem na lotnisko spotkać kogoś z forum bo była mowa tylko że o 15 :( :(. Niemniem za późno troche podajesz info.... :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byliśmy od 18 do około 20:30 dlatego podałem numer koma żeby w razie czego nas złapać ... chociaż w małym gronie to grilek i tak sie odbył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie w sprawie wyjazdu 14 to możecie na mnie liczyć:622:, jeż sobie zarezwerwowałem czas i będę dziś swoją kobietę męczyć:536: Może się to dla mnie źle skończyć:krzeslem: ale będę walczyć:wpale::622:tylko będę potzrebować wiecej info co, gdzie, jak i kiedy. A jak już wszystko będzie ustalone pozostanie jedynie:drinks::564::zdrowko::piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się załapać ?? :)

Passiu ładnie oklejony, nie będziecie się wstydzić ;)

A na poważnie: będę akurat w regionie, i jak połówka da się namówić to ja z miła chęcią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Zapraszamy

 

 

Darek dawaj tu konkretną godzine i miejsce spotkania, nie czekaj na ostatnią chwilę :569::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkrety mile widziane. Bedę wiedział jak działać. Czekam z niecierpliwością

 

 

Panowie konkrety, konkrety muszę jeszcze założyć nowe głośniczni (PowerBass;))

a zaplanowałem to na sobotę, jeżeli podacie jakieś info to będę wiedzieć czy przyśpieszyć instalację:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konkrety mile widziane. Bedę wiedział jak działać. Czekam z niecierpliwością

:ok:

Ja w czwartek wyjeżdżam, i jak do tej pory nie będzie konkretów to klapa, bo do neta nie będę miał dostępu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mozecie powiedziec gdzie i kiedy dokladnie sie spotykacie. Bo jezdze do Bielego na weekendy do szkoly, wiec jakby byla okazja, a nie pojde gdzies w tany to moglbym podjechac.

 

Pozdrawiam Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedziałem kolega "rozavw" jest chory i ze spota rodzinnego niestety nici :mur:

(mieliśmy właśnie u niego na ranczo sie bawić)

 

W związku z zaistniałą sytuacją proponuje spocika w sobotę około godz. 15:00 miejsce parking pod ZUS-em, w soboty zawsze tam jest luźno a i w pobliżu są miejsca ustronne na jakieś piwko czy grilla , ale decyzja należy do "Niema"

 

:vw::offtopic::ups:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniu nie każdy wie gdzie jest ZUS ... ja proponuję parking przy białym kościele na wylot na Stolca ... tfu Stolice :D na Zielonych Wzgórzach (na przciwko Biawaru, tam zawsze jest luźno ;)) ... proponuję godzinę 16, a to i tak będzie trochę za wcześnie ..... poczekamy do 17 ... 17:30 i w tym czasie wspólnie namyślimy się co ze sobą począć .... oczywiście grilek w plenerze na początek a później podumamy czy kulturka przy piwku czy będziemy liczyć zgony :rotfl:

 

BTW

howardgy2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

witam ludzi i przepraszam odrazu że nawaliłem ale zdrowie mi wysiadło.....ZAPALENIE PŁUC sami wiecie proszę o wyrozumiałosc......a pisze doppiero bo net mi nawalił i niestety ale cały tydzień nie miałem dostępu....

Co sie odwlecze to nie uciecze jak to sie mówi.......zespotujemy sie innym razem w lepszych warunkach klimatycznych niż dzisiaj...

 

pozdrawiam i do usłychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, miski :D Nie logować mi się z jednego kompa :-P Mówie o Gajdusie, Niemniemie i Preziu ... :hyhy:

 

Władza czuwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehehehehhe kuczi ;) to tylko najeba... Gajdus gwałcił mojego kompa przez usb ^^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale Prezia nie byo... albo zem był taki naj**any ze nie poznałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej ale Prezia nie byo... albo zem był taki naj**any ze nie poznałem :D

 

A już myślałem że tylko ja jak wypije za dużo nie poznaje Prezia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro będzie jakiś spocik? Będe przelotem w białym koło 11-13 :) jutro czyli 28.06.08 :]

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bankowo nie będzie w tych godzinach nigdzie na mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności