Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma chetnych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakl ci mowilem przez telefon

organizowanie spotow w regionie jest zabronione i nielegalne

grozi za to 5 do 10 lat wygnania z forum

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos na jakies jadło chce wyskoczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos na jakies jadło chce wyskoczyc??

Post jest :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jakl ci mowilem przez telefon

organizowanie spotow w regionie jest zabronione i nielegalne

grozi za to 5 do 10 lat wygnania z forum

:)

 

większych głupot się nie dało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz stwierdź to, że wątek czytają nie tylko ludzie z podlasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lepiej nic nie piszmy bo może ktoś jeszcze zechce spota zrobić i co wówczas zrobimy ?

 

#EDIT

 

ups i znów coś napisałem aj tak ciężko się powstrzymać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież są zajebiste spoty w piątki ... "PRAWIE" 100% Podlasiaków na nie przyjeżdża :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w jakiś sposób cię obraził że tak ziejesz nienawiścią do spotów w jakiejkolwiek formie w jakichkolwiek terminach ?? wyśmiewasz jedyne próby organizacji spotów choć powinieneś do nich chyba zachęcać

 

póki co to w tym roku były 3 spoty w przeciągu 3 miesięcy dawniej zdarzały się po 2 w tygodniu

 

nagle coś się popsuło i wygląda jak by nie było regionu tylko pojedyncze jednostki które w razie potrzeby się kontaktują troche to dziwne ale cóż to jest Polska tu zawsze jak jest dobrze to musi się popsuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nagle coś się popsuło

 

No bo rasta wyjechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro szczerość to i ja sie wypowiem,z zaznaczeniem że nie chodzi o zmianę opiekuna a jedynie mobilizację do działania.Spoty zdechły śmiercią naturalną od kiedy rozavw ze względu na niską frekwencję zaproponował spoty raz w miesiącu.Według mnie miał rację,zważywszy na niską frekwencję.Okazało się jednak,że zarówno cześć osób położyło na to laskę. Miasto wojewódzkie,biorąc pod uwagę że na forum jest sporo aktywnych osób a na spocie 6 osob?Więc ja sie pytam,co opiekun robi w tym kierunku żeby zachęcić do przybycia na spot?Jedynie krytykuje pomysł.Ostatnimi czasy w związku z współorganizacją ogólnopolskiego,czytam wątki z innych województw,podlaskie żenada.Zero organizacji czegokolwiek.Kilkukrotnie brałem udział w spotach "imprezach" w innych województwach,czy u nas nie moze tak być?

Jednocześnie nie można obwiniać tylko opiekuna,ale i podlaską społeczność.No ale skoro opiekun "warczy" w wątku z propozycją,lub wyśmiewa to soory,kto ma jeździć(no i właśnie wtedy na spocie jest 100%).

Więc opiekunie,działaj i zadbaj o swoje owieczki żądne godnych spotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo śnieg się stopił a wy już się bulserwujecie :/ to nie jest dobry sposób na spoty - napinanie się przez kabel

jest coraz cieplej więc można w końcu jakiś większy spocik zrobić :P

ja niestety nie zawsze mogę być bo często kończę o 21.00 i to jest trochę za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Karol masz coś nasrane skoro już o szczerości ... a srasz o tym o czym nie masz do końca pojęcia

 

"czytam wątki z innych województw,podlaskie żenada.Zero organizacji czegokolwiek"

 

człowieku a od kiedy ty jesteś na tym forum i zacząłeś pojawiać się na spotach ? srasz wyżej niż możesz i umiesz

 

"Kilkukrotnie brałem udział w spotach "imprezach" w innych województwach,czy u nas nie moze tak być?"

 

a powiedz gdzieś Ty był wielki imprezowiczu że możesz tak dużo powiedzieć o imprezach w innych regionach?

 

takie ********nie to możesz o swój kant dupy obić i nic więcej ... tyle imprez się odbyło i bez ciebie ...

 

a skoro miałeś jakieś zastrzeżenia co do regionu to trzeba było mówić na spotach, a nie siedziałeś i teraz masz jakieś pretensje i zastrzeżenia jak mały dzieciak

 

spoty odbywały się co tydzień i zawsze byli ludzie, no ale skoro Ty tak czytasz o spotach w innych regionach to powiedz mi z jaką częstotliwością i ile osób na nich się pojawia bo nie wmówisz mi, ani dla żadnego innego opiekuna że gdziekolwiek były częściej i z tyloma ludźmi ...

 

no i oczywiście współorganizatorze skoro tak sobie radzisz z ogólnopolskim no to zajmij się regionem ... wtedy ja chętnie na ciebie po napierdalam na forum samych superlatywów ....

 

tyle ode mnie ... zwisaj

Edytowane przez niemniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty Karol masz coś nasrane skoro już o szczerości ... a srasz o tym o czym nie masz do końca pojęcia

No właśnie,o takie coś mi chodziło.Wyczerpująca odpowiedź,godna opiekuna.

Czy ja cię obraziłem rzucając w twoim kierunku jakiś epitet,lub wulgaryzm?Nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpująca odpowiedź,godna opiekuna.

Nie pierwszy raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Nikogo nie obwiniam ani nie bronię - przede wszystkim każdy powinien zerknąć z boku na siebie. Jesteśmy przecież dorosłymi facetami i każdy dobrze wie, że większość z nas pracuje... Wiadomo okres zimowy to martwy okres nawet na spoty, nikomu nie chce się tyłka z chaty wystawiać, bo woli poleżeć przed tv po całym dniu pracy. Niektórzy pracują do późnych godzin nocnych. A o pomysłowym organizowaniu czegokolwiek to już nie ma mowy. I nie ma co się oglądać na Niema bo on jest opiekunem a nie chłopcem na posyłki który wszystko za nas zrobi. Wiadomo do której godziny pracuje - mi też nie chciałoby się myśleć o spotach - zresztą widać to po postępach w prezentacji. I oczywiście przyznaję się bez bicia, że mi się nie chce. Rozavw dobrze zrobił, że zareagował na taką sytuację proponując jakąś alternatywę. Tak właśnie postępuje się w grupie, bo przecież chyba nią jesteśmy. Powinniśmy się nawzajem uzupełniać... A to że taka liczba osób przyjeżdża na spoty to już problem każdego z nas. W tej sytuacji Darek trochę niepotrzebnie uniósł się ironicznie, krytykując całą sytuację. Nikt tu nie jest pępkiem świata i czasami trzeba dać wolną rękę forumowiczom niech pokombinują z organizacją. Gdyby każdy z nas rzucił jakiś pomysł na spota to nie wiedzielibyśmy którą opcję wybrać. Także Panowie tak jak Adamo mówi - śniegi topnieją to można powoli zacząć coś myśleć. A no i do skłóconych kolegów moja prośba: niech te śniegi stopnieją między wami bo niebawem nie będzie z kim pogadać i browara wypić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no pewnie że się uniósł ... bo jak tu na poważnie rozmawiać z kimś kto na żywo rozmawiał jak sąsiadem a za plecami wbija nóż na każdym kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieciaki pora spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że trzeba zrobić spota z dużą ilością alko na którym obowiązkowo muszą być wszystkie osoby zamieszanie w te sprzeczki które się dzieją! Po kilku głębszych powinna się odbyć merytoryczna rozmowa gdzie wytknie się sobie prawdę w oczy, wytłumaczy się z błędów, przeprosi i pogodzi! ;] Bo na bank nie jest tak, że jest stu świętych jeden święty ;]

 

niestety ale, takie podejście do sprawy mają dresiarze z bemek:D

Edytowane przez gajdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności