cinul Zgłoś #3441 Napisano 26 Marca 2017 Szybki Spot Spontan - 26.03.2017, parking Lidl-Shell-Kfc przy Nowowarszawskiej - godz. 17.00 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
brat Zgłoś #3442 Napisano 26 Marca 2017 cisza, ktoś tam będzie ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #3443 Napisano 26 Marca 2017 Na fb sporo ludzi się zapowiedziało może i ja się pojawię Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
anazum1 Zgłoś #3444 Napisano 26 Marca 2017 Mogę dostać jakis link do grupy na fb ? Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #3445 Napisano 26 Marca 2017 https://www.facebook.com/vwpassatpodlasie.vwpassatpodlasie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
anazum1 Zgłoś #3446 Napisano 26 Marca 2017 https://www.facebook.com/vwpassatpodlasie.vwpassatpodlasie Dzieki: ) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #3447 Napisano 14 Maja 2017 Kolega Andrzej zaproponował aby zorganizować spot (sam podobno niema takiego przebicia jak Ja i Marcin) pytanie do was czy są chętni jeśli tak to gdzie i kiedy Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MMichał Zgłoś #3448 Napisano 15 Maja 2017 Ja na spocik jestem zawsze chętny, tyle że najbliższe 2 weekendy spędzam w Augustowie więc dysponuję tylko piątkiem wieczór. Ewentualnie początek czerwca, ale to z kolei dni Wasilkowa i fajny koncert Varius Manx. Z mojej strony najlepiej więc, żeby to był piątek bo soboty mam wyjęte a niedziele będą pod szyldem kaca . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb6 Zgłoś #3449 Napisano 15 Maja 2017 Ja w czerwcu dopiero mogę ale jestem chętny Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Quattroporte Zgłoś #3450 Napisano 18 Maja 2017 Może spróbować utworzyć wydarzenie na fb Konkretna data, miejsce itd. Na grupie pasaciarze też jest kilka osób z Podlaskiego robiliśmy w marcu takie spontaniczne spotkanie to było kilka chętnych osób na większego spota Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Quattroporte Zgłoś #3451 Napisano 19 Maja 2017 Najlepiej wszystkie marki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #3452 Napisano 2 Września 2017 W związku z ostatnimi bardzo przykrymi okolicznościami proponuję spot w dniu jutrzejszym tj. 03.09.2017 r. o godz. 19.00. Miejsce spotkania - tam gdzie zwykle, czyli parking Shell/Lidl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #3453 Napisano 2 Września 2017 Powinienem być Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jedenastka Zgłoś #3454 Napisano 25 Listopada 2019 2,5 roku bez postu niedługo .. posta Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach