Skocz do zawartości
Gość Sokol

Passat made in China :|

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawe czy wnętrze też skopiowali...

I jak z jakością wykonania :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marco-w
A ciekawe czy wnętrze też skopiowali...

I jak z jakością wykonania :rotfl:

Co do jakości wykonania to polecam artykuł o chińszczyźnie z zeszłotygodniowego Auto Świata.

Widać na zdjęciach jak w Chinach produkuje się "smarty" - ręcznie, w okropnych warunkach i bez jakiejkolwiek kontroli jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no nie jest tak zle .... nawet bym powiedziala ze troche ladniejsze rysy ma ... tylko pytanie czy tu jak i w innych projektach made in china sila zgniotu konczy sie na bagazniku hmm... chcialabym zobaczyc testy zderzeniowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierna kopia Volkswagena Passata znanego w Chinach jako Magotan. Wystepuje tez pod nazwa LINGYU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kiedyś chiny odwiedze to już nie tylko flagę będą mieli czerwoną...tosz to bezapelacyjna obraza dobrego imienia VW Passat!!!!:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gość dzięki któremu ten projekt ujrzał światło dzienne, jest po prostu pozbawiony wstydu. Tak się nie robi:584:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierna kopia Volkswagena Passata znanego w Chinach jako Magotan. Wystepuje tez pod nazwa LINGYU.

 

No akurat to calkiem nie głupie, z tym ze pod warunkiem ze wymysla to chunole, udoskonala VW-owcy i oni to wyprodukuja bo inaczej.... wiadomo. Wodor+tlen... no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinole Chinolami, ale w ktorym miejscu to auto przypomina Passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie? mi to wogole nie przypomina paska.. tył ma całkiem fajny, ale przod porazka.. ciekawe jak wyglądają testy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Te małe żolte knypki za pare lat opanują wszystkie dziedziny, jeśli już nie opanowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód wcale mi sie nie podoba i mało tez przypomina passata. Trochę nową toyote corollę... Ciekawi cena , jak bedzie tani to ludzie będą brać jak ciepłe bułeczki.

BTW oglądałem program w którym ekonomista mówił że za 20-30 lat Chiny będą dominować nad światową gospodarką i handlem. Zepchną Stany a transakcje na giełdach będą rozliczane w walucie chińskiej. Tak jak teraz były w dolarach czy euro.... Masakra. A biedne dzieci w fabrykach zapieprzają za dolara/mieś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to prosze, co prawda to nie tej niby podróbki passata ale coś tej wielkości :D

http://youtube.com/watch?v=F06LjugtIUo

 

A co do tych plagiatów to gdzieś czytałem że nic nie mogą chinolom zrobić bo oni twierdzą że wzrorują sie na modelach resoraków, no i nikt nic im nie może zrobić bo nic co jest w tym aucie nie jest kopią orginału ale robione i skonstruowane przez nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis w nocy wrocilem z Olimpiady w Pekinie;) I mam kilka fotek tamtejszych Passatow;) B5 po liftingu tam nie ma;) Sa tylko przed liftingiem. A ten na zdjeciu zastepuje model po Facelifcie. A najnowszego Passata rowniez nie ma, znaczy jest ale nazywa sie VW Magotan, a najnowsza Jetta VW Sagitar:P

p8110377vb2.th.jpgp8090106gx7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włożyć za wycieraczke adres naszego forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przednie zderzaki w europie szły by jak woda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jeszcze nie widział to prosze, co prawda to nie tej niby podróbki passata ale coś tej wielkości :D

http://youtube.com/watch?v=F06LjugtIUo

 

A co do tych plagiatów to gdzieś czytałem że nic nie mogą chinolom zrobić bo oni twierdzą że wzrorują sie na modelach resoraków, no i nikt nic im nie może zrobić bo nic co jest w tym aucie nie jest kopią orginału ale robione i skonstruowane przez nich...

Ale te crash testy to są warte spojrzenia.

Witam, dzis w nocy wrocilem z Olimpiady w Pekinie;) I mam kilka fotek tamtejszych Passatow;) B5 po liftingu tam nie ma;) Sa tylko przed liftingiem. A ten na zdjeciu zastepuje model po Facelifcie. A najnowszego Passata rowniez nie ma, znaczy jest ale nazywa sie VW Magotan, a najnowsza Jetta VW Sagitar:P

p8110377vb2.th.jpgp8090106gx7.th.jpg

A mnie się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie auta w chinach to podróbki, VW jak i inne koncerny też mają tam swoje fabryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegorz vw w chinach to shangahi volkswagen :) Ten Passat na fotkach to mix b5 superb i b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzegorz vw w chinach to shangahi volkswagen

a także FAW Volkswagen a tam robią orginalnego paska

http://www.faw-volkswagen.com/

Pozatym Touran jak i wiązki(sami je tam wysłaliśmy) do niego są made in china.

http://www.vw.com.cn/cds/?menu_uid=443

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności