Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

ANTONIO na Tatrzańskiej.Pracuje tam mój dobry kumpel i jak by co to mogę załatwić rezerwację.Tylko trzeba by było dokładną ilość osób podać z dzień wcześniej.No i jest jedna niedogodność-nie można w niej palić.Poza tym mało jest takich pizzerii w łodzi,żeby wszystkie autka się pomieściły przed lub w jej okolicy.

Edytowane przez Sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ANTONIO na Tatrzańskiej.Pracuje tam mój dobry kumpel i jak by co to mogę załatwić rezerwację.Tylko trzeba by było dokładną ilość osób podać z dzień wcześniej.No i jest jedna niedogodność-nie można w niej palić.Poza tym mało jest takich pizzerii w łodzi,żeby wszystkie autka się pomieściły przed lub w jej okolicy.

 

Sobol zaj**&*cie :580::padam:

 

Moim zdaniem w tej karczmie w dużym gronie forumowiczów nie ma jak usiąść i posiedzieć. Nie spotykamy się na 15 minut stąd moja propozycja o pizzerii.

Palacze w razie swoich potrzeb będą wychodzić na dwór oglądać nasze furaki :rotfl:

Co na to reszta ekipy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dzwoniłem do niego i sprawa wygląda tak.Na dzień dzisiejszy mamy rezerwację na piątek na około 20 osób.Od 17-tej.Do środy mamy dać ostateczna odpowiedź czy się decydujemy.Także może niech się wypowiedzą wszyscy kto ZA,a kto PRZECIW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc dzwoniłem do niego i sprawa wygląda tak.Na dzień dzisiejszy mamy rezerwację na piątek na około 20 osób.Od 17-tej.Do środy mamy dać ostateczna odpowiedź czy się decydujemy.Także może niech się wypowiedzą wszyscy kto ZA,a kto PRZECIW.

 

Sobol :drinks:

 

Ja :597:z Mysiorkiem jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z kumplem raz jeszcze i wsio jak pisałem,ale jest jedno ALE. W trakcie naszej nasiadówki musi następować konsumpcja tj.zakupione u nich piwo,napoje no i jak ktoś reflektuje to pizza-którą z resztą polecam szczególnie w wykonaniu kumpla.To na tyle. Ufff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadałem z kumplem raz jeszcze i wsio jak pisałem,ale jest jedno ALE. W trakcie naszej nasiadówki musi następować konsumpcja tj.zakupione u nich piwo,napoje no i jak ktoś reflektuje to pizza-którą z resztą polecam szczególnie w wykonaniu kumpla.To na tyle. Ufff

Krzychu jasna sprawa, przecież nie bedziemy o suchym pysku siedziec :582:

Ej brat brat gdzie jest wóda :D??

P.S

HST-alkoholizm :581:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze..pizza powiadacie:P no to muszę się chyba mocno postarać aby dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no kurcze..pizza powiadacie:P no to muszę się chyba mocno postarać aby dotrzeć

 

Paula postaraj sie nawet możecie jechac razem z Marcinem :582:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebisty pomysł z tą pizzeriom:580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą PIZZERIA. Jestem za.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram, dopisz mnie kolego do listy :).

Rozumiem że śmigamy ogółem na pickę Tatrzańską :D a nie na Ptaka :przestraszony:?

...i jedna prośba/pytanie (niepotrzebne skreślić):Czy znajdzie się dla mnie jakaś smycz forumowa x2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie widzę żadnych przeszkód. Będe miał jeszcze bliżej a do tego pizza w dobrym towarzystwie to prawdziwa przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie można dopisać +1 (kierowca) już sie nie moge doczekac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dopisuje się do pomysłu pizzeri, jeśli jest taka możliwość to chcialbym dopisać jedną osobę (driver)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja dotrę na rowerze...zawsze to o jedną furę mniej hehehe;) Tylko jak przymarznę do siedzenia to będziecie mnie odklejać:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że jestem tu nowy i może nie powinienem zabierac głosu ale sprobuje.. moze mnie nie spacyfikujecie tak z progu...

Przed Paskiem mialem kilka autek, należałem do różnych łódzkich grup i jezdziłem na spoty... i wszedzie podstawą był wybór miejsca gdzie można postawić autka koło siebie, pochodzic, poogladac... a nie jak u nas podstawą widze jest spotkanie w pizzerii/karczmie itp ;)... jesli tak to przyjedzmy mpk/taxi zeby każdy mogł sie piwka napić a potem można gdzies dalej w miasto uderzyć... czemu nie? ale wg. mnie całkowicie mija się to z założeniem "spotów" fanów autek... takie moje zdanie... jesli bedzie to pizzeria oczywiscie tez przyjade ale priorytetem nie bedzie dla mnie Capriciosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie jak u nas podstawą widze jest spotkanie w pizzerii/karczmie itp

 

Mylisz się Kamilu - dla nas zawsze podstawą są nasze auta - ale w końcu, ile można o nich/przy nich ... Spotykamy się od dłuższego czasu w mniej-więcej podobnym gronie więc bryki znamy na pamięć. Ale, co również jest ważne nie zapominamy o tej strawie mniej duchowej - zawsze miło jest posiedzieć ze znajomymi i coś wypić/zjeść. Dlatego do tej pory spoty odbywały się bądź też w plenerze, bądź też w Karczmie, gdzie też jest duży parking - coś dla ducha i dla ciała.

 

Ja tak sobie myślę, że pomysł na spot z pizzą nie jest głupi, ale może niekoniecznie to miejsce ? Może na następny ( lutowy ) spot uda nam się wyczaić pizza-place z dostatecznie dużym parkingiem ... ? I to wcale nie musi być w Łodzi ;-) - bo tutaj to chyba nic odpowiedniego nie ma. W każdym bądź razie ja od dzisiaj zaczynam się przyglądać otoczeniu pod kątem parkingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie w Kolumnie pizzerie (bardzo dobra pizza) z dostatecznym placem przed gdzie można by było postawić nasze paszczaki. 10 autek spokojnie wejdzie na ten plac, a jak by przyjechało więcej to obok jest uliczka w której tez bez problemu się zaparkuje. o 17.00 myślę że nie będzie jeszcze tam dużo ludzi więc nie powinno być problemu z zaparkowaniem aut. ogólnie jest to cicha i spokojna okolica :D. właściciela znam więc mógłbym bez problemu zarezerwować stoliki. tylko czy będzie wam się chciało gnać 25km z Łodzi?

DSC00509ps.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko czy będzie wam się chciało gnać 25km z Łodzi?

 

Do Ptaka jest 20 więc nie widzę problemu. Poza tym - wydaje mi się, że po Malince, "kwadracie u Zyndrama" i Karczmie na Ptaku, można wybrać się w inne miejsca woj. łódzkiego - grupowicze z Bełchatowa będą mieli bliżej ;-). Z Pabianic zresztą też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila...

 

Już kiedyś ( w 2006 ? ) było ustalone że robimy spoty w Łodzi i okolicach tak żeby wszyscy mieli w miarę blisko. Jak padły propozycje na wschód od Łodzi ( Piotrków, Tomaszów ) to łodziaki nabrali wody w usta i marudzili że daleko, przyjechały tylko te osoby którym na spocie zależało.....

Ja rozumie że paliwo drogie ale może kolejny, lutowy spot zrobimy nad Pilicą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności