Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem na 100% - diablo6t;) wiesz o co chodzi:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie ze odwiedze Was...
Myślę ze nikt nie będzie przeciw,tylko za!!! Oczywiście serdecznie zapraszamy! :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się dopasujemy ale wolimy Rzgów, ponieważ mniej ludzi i cała góra dla nas. Pozdrawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie dopasuje do reszty;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ich w ....", a druga rzecz. w karczmie juz nas znaja, juz ostatnio pani powiedziala ze wystarczy tylko uprzedzic ze bedziemy i bedzie wiecej kelnerek itd. no i do tego mamy caly sufit do latania dla siebie.

 

od takie moje zdanie.

 

Dobrze gada w górę dziada.W Rzgowie jest super klimat.Ja jestem za ptakiem i to nie swoim.

 

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:32 ----------

 

,za to w Kruszowie mnóstwo ludzi nas widzi jako "zorganizowaną grupę"

 

To zróbmy spota na placu wolności,albo na rynku w manufakturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zróbmy spota na placu wolności,albo na rynku w manufakturze.
Krzysiek nie ma problemu może być w Rzgowie! Też tam lubię jeździć!:) :) Chodziło mi bardziej o to ze robiąc nasze gadżety(np nowe bluzy z nazwą "grupa łódzka" ) mają na celu pokazanie nas i zachęcenia innych do współdziałania:) :) bo chyba po to są te nasze naklejki na samochodach czy inne rzeczy,żebyśmy mogli się jakoś rozpoznać itp... A będąc w miejscach mało zauważalnych ,to tak naprawde to nie potrzebne są nam te gadżety,bo po prostu mogli byśmy się spotkać w normalnych ciuchach :)

Oczywiście nie chcę doprowadzić do żadnego konfliktu :) :) Chciałem poprostu przedstawić swoje zdanie:) :)

 

Jak SPOT będzie w Rzgowie to oczywiście chętnie przyjadę tam żeby się z wami spotkać!!! :) :)

Edytowane przez diablo6t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty bedziesz??

 

jak zawsze będę się starał chociaż na 15 min. ale na 99% powinienem być

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w Adamowie pod Aleksandrowem Łódzkim. Duży plac, ładna okolica, do tego żarcie wyśmienite :) Ja mam zamiar się wybrać pierwszy raz na spot, ale jak czytam, że znowu Rzgowie to nie nudzi Wam się. Ale to tylko moja skromna propozycja

 

http://www.populus.pl/czarny-staw,lodz,r,233

Edytowane przez wodzu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka wszystkim

postaram się zawitać na 99%. jeżeli można obstawiać to ja jestem za ptakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar się wybrać pierwszy raz na spot
A może
to nie nudzi Wam się.

 

jako ze bedziesz pierwszy raz na spocie to na poczatek zapoznasz sie z naszym nudnym towarzystwem, powtarzamy juz to od dawna. na naszych spotach wieje nuda, nie palimy gumy, nie stajemy na kresce itd.

 

a co do propozycji twojej, to najpierw pokaz sie choc na jednym spocie. ja przyjalem zasade, ze propozycje swierzakow nie sa rozpatrywane dopoki sie nie poznamy. raz jeden miglanc nas na malinke wyprowadzil i nie przyjechal.

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako ze bedziesz pierwszy raz na spocie to na poczatek zapoznasz sie z naszym nudnym towarzystwem

 

Zrozumiałeś w ogóle co on napisał ? Bo ja to odebrałem raczej w tym tonie, że skoro znowu w Rzgowie to pewnie nam się nie nudzi :]

 

swierzakow [...]do puki

 

Wrrrr - włączysz tego spell checka w tym FF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako ze bedziesz pierwszy raz na spocie to na poczatek zapoznasz sie z naszym nudnym towarzystwem, powtarzamy juz to od dawna. na naszych spotach wieje nuda, nie palimy gumy, nie stajemy na kresce itd.

 

a co do propozycji twojej, to najpierw pokaz sie choc na jednym spocie. ja przyjalem zasade, ze propozycje swierzakow nie sa rozpatrywane do puki sie nie poznamy. raz jeden miglanc nas na malinke wyprowadzil i nie przyjechal.

 

Zyni nie bądź taki zmierzły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawiało złym wiatrem. Chciałem tylko zaproponować aby się Wam urozmaiciło w spotach. Fajna knajpa z fajnym placem i do tego w miarę tania za dobre żarcie.

A nie chodziło mi, że na spotach wieje nudą, ktoś mnie źle zrozumiał. Jeżeli tak było to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, możliwe, że na najbliższym spocie będę jeszcze z moim przyjacielem i jego narzeczoną. Piszę "możliwe" ponieważ on wraca z Anglii 27 o ile dobrze pójdzie. Jeśli wszystko mu będzie sprzyjać to zawita na spocie. Czyli dla wiadomości szefostwa (ewentualnie) Talerz + Marta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyni dopisz mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje może lokal o nazwie złoty młyn :D ale w gomulinie kolo piotrkowa pasza dobra i cena nie duza mało ludzi się tam kręci i jest też do dyspozycji góra ktoś mnnie poprze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnnie poprze?

Poprze, poprze... a jak!!! Może w końcu część bardziej łódzka zrobi ukłon w kierunku Bełchatowa:p Pasza ta sama co w Kruszowie tylko, że "bydła" trochę mniej i możemy ze swojej strony sprawdzić możliwości "góry" lub "łączności" stolików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy tam tez sie myla na zamowieniach ?? bo jezeli tak to mi to pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy tam tez sie myla na zamowieniach ??

... da się zrobić :D Normalnie zamawiasz ciepły kotlet, a dostajesz zimną rybę :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w końcu część bardziej łódzka zrobi ukłon w kierunku Bełchatowa

 

Może za dwa miesiące co?? Zrobi się znośnie i nasz "wodzu" zarządzi tak jak w tamtym roku objazd województwa łódzkiego. Będzie trochę cieplej, drogi odśnieżone;) i może być kierunek Bełchatów.

 

Pozdrawiam - kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności