Skocz do zawartości
Gość mc09

EGR zakup, ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mc09

Witam!

 

Proszę o informacje tych co kupowali EGR gdzie mozna kupic ten zawór i za jaka cenę. W wielu wątkach pojawia się info, ze EGR mozna juz kupic za cene ok. 450 zł, lecz nikt nie podaje gdzie za taka kwote mozna go kupic (chodzi o nowy oryginalny zawór). Cena w serwise VW w Szczecinie wynosi 642 zł, minus 10% rabatu na zaprzyjaźniony warsztat do dalej kwota 578 zł. Stad moje pytanie ggdzie mozna kupic EGR za cene 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnij się do hha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak troche OT, czemu chcesz wymienic? Co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie puszcza i chlapie olejem jak to EGR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie puszcza i chlapie olejem jak to EGR ;)

 

Jakie sa objawy puszczania? Bo chlapanie to juz wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie sa objawy puszczania? Bo chlapanie to juz wiem :/

 

jak puszcza w środku to chlapie to jest objaw;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, myslalem ze moze jakies falowania obrotow czy slabnace auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Nie puszcza, nie chlapie tylko najzwyczajniej w świecie wogóle nie otwiera. Ale ja temat załozyłem żeby dowiedziec sie gdzie i za jaka cene mozna go kupic a nie co się dzieje. Objawy padniętego EGR mozna znaleźć w wielu innych wątkach na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ze Szczecina dzwoń do Ciesielskiego ja u niego kupowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

U Ciesielskiego cena jak w serwisie + wymiana. Więc nie bardzo mi to pasuje. Wymieniłem u Ciesilskiego czujnik temperatury + diagnostyka VAG z pomiarem dynamicznym, skasował mnie 175 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Ciesielskiego cena jak w serwisie + wymiana. Więc nie bardzo mi to pasuje. Wymieniłem u Ciesilskiego czujnik temperatury + diagnostyka VAG z pomiarem dynamicznym, skasował mnie 175 zł.

 

hehe tak się składa, że Ciesielski to też serwis co prawda nieautoryzowany ale serwis :)

a co do diagnostyki VAG to niestety koszt jednarozowego podłaczenia auta do kompa to średni 100pln więc nie wiem by drogo Cię skasowali

najprościek miać kogoś z VAGiem lub kupić samemu ;)

 

zadzwoń do Dudojcia (ASO SKODA) tel.914313405 lub końcowka 13, mają tam także w ofercie części do VW a i ceny niższe niż u Kołacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem czy w tej cenie kupisz, wiesz ktoś napisał pewnie pi razy oko że tyle kosztuje a ty sie tym sugerujesz twoja cena jest bardzo dobra tak mi sie wydaje, a o tych kosztach 450 zł pisał HHA więc uderz do niego na Pw;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

zadzwoń do Dudojcia (ASO SKODA) tel.914313405 lub końcowka 13, mają tam także w ofercie części do VW a i ceny niższe niż u Kołacza

 

Dzwoniłem własnie do Dudojcia, bo Kołacz to robi taki numer ze do ceny katalogowej dolicza 20% i od tej ceny daje 20% rabatu warsztatom, tak że i tak wychodzi 10% drożej niz u Dudojcia. Niezły numer co? Ale niektórzy kupuja u Kołacza bo mają wiekszy rabat, ale i tak po tym rabacie cena jest większa niz u dudojcia po rabacie 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem własnie do Dudojcia, bo Kołacz to robi taki numer ze do ceny katalogowej dolicza 20% i od tej ceny daje 20% rabatu warsztatom, tak że i tak wychodzi 10% drożej niz u Dudojcia. Niezły numer co? Ale niektórzy kupuja u Kołacza bo mają wiekszy rabat, ale i tak po tym rabacie cena jest większa niz u dudojcia po rabacie 10%.

 

czyli reaumując ile za EGR chcą u Dudojcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Ciesielskiego cena jak w serwisie + wymiana. Więc nie bardzo mi to pasuje. Wymieniłem u Ciesilskiego czujnik temperatury + diagnostyka VAG z pomiarem dynamicznym, skasował mnie 175 zł.

 

Witam , podłączenie VAG i odczytanie pamięci w Szczecinie na ul. Kredowej w warsztacie'' PAPKE '' życzą sobie 175 zł , natomiast skasowanie to następny koszt - nie wiem jaki , bo mnie już nie interesowało ; poza tym ok tygodniowy termin.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT sie zrobił ale będąc u Dudujcza pytałem o diagnostyke Vag i logi dynamiczne - koszt 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Mr.X Przeczytaj mój pierwszy post to będziesz wiedzieć. Tam jest podana cena u Dudojcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mr.X Przeczytaj mój pierwszy post to będziesz wiedzieć. Tam jest podana cena u Dudojcia.

 

owszem przeczytałem i jest tylko cena, którą podali Ci na Madalińskiego

myślałem, że podasz cenę Dudojcia ale ok odejmę sobie 10% od ceny z Madalińskiego i będę wszystko wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Mr.X. 642 zł kosztuje właśnie u Dudojcia - 10% rabat. Napisałem w serwisie VW w Szczecinie bo Dudojć też ma juz autoryzację VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja własnie kupiłem ten zawór za 460zł znajomy z allegro mi przesłał z warszawy. moge dac namiary na niego ,ale najpierw musze zapytac sie czy moge podac jego adres e-mai lub telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności