Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

A już szczególnie Alonso nie lubią Włoscy kibice i sponsorzy. A to właśnie i jedni i drudzy (szczególnie drudzy) decydują o być lub nie być Ferrari

 

tym bardziej, że Italia jest drugą ojczyzną Roberta więc...

 

i mamy Robercika na najwyższym pudle i mazurek Dąbrowskiego. Czekam na tą chwilę, oj czekam!!!

 

oj nie tylko Ty czekasz na tę chwilę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne z wypowiedzi Roberta wynika że po prostu leje na FERRARI i ma zamiar zrobić majstra w BMW.Więc wątpię że w przeciągu 2 seznów zmieni stajnie.

Gdzie trafi alfonso to też temat .... sami wiecie że człowiek konfliktowy on musi być nr.1 .Co do umiejętności to na pewno je ma ale czy Luca Di... go zechce to już inna bajka.

Po za tym w momencie odejścia Kimasa będzie tam nowy narybek w końcu Masa też kiedyś z takimi plecami musi zostać Nr.1

Też bym chciał widzieć Roberta na miejscu kimasa ale wątpię w to że w najbliższych latach to będzie miało miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie trafi alfonso to też temat .... sami wiecie że człowiek konfliktowy on musi być nr.1

 

a ja sądzę, że miał prawo być wkurzony za tratowanie go jako mistrza świata po macoszemu w mclarenie a faworyzowanie żwirka

no cóż ale formuła 1 - brytyjski sport, mclaren - brytyjski team, bambo - brytyjczyk więc nie ma co się dziwić zachowaniem stajni rona denisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bambo - brytyjczyk więc nie ma co się dziwić zachowaniem stajni rona denisa

 

... i z tego co słyszałem jakaś tam rodzina Denisa, a to już zupełnie inaczej wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie rodzina, ale Mercedes od najmłodszych lat prowadzi CHAMiltona - sponsoring itp. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie słyszalam w radiu ze najbliższe wyscigi F1 prawdopodobnie bedą przy nie sprzyjającej pogodzie - deszczu ..... zwazywszy na to sadze ze bedzie bardzo ciekawie :D

 

Wybieram F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
własnie słyszalam w radiu ze najbliższe wyscigi F1 prawdopodobnie bedą przy nie sprzyjającej pogodzie - deszczu .....

http://www.formula1.pl/F1_news-4049-GP_Kanady_takze_w_deszczu.html

:ok::winner_first_h4h::hurra::super::529::527::528::523::525::526::524: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek ja wczoraj mowiłem ze obstawiam 1-2 miejsce a wiem z dobrego "zródełka" :) i to nie wazne czy bedzie deszcz czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi na treningu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remek ja wczoraj mowiłem ze obstawiam 1-2 miejsce a wiem z dobrego "zródełka" :) i to nie wazne czy bedzie deszcz czy nie

Za ile kupiłeś info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś drugi na treningu ;)

 

nawet dwukrotnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak obstawiacie start Roberta? Po mojemu - usłyszymy Mazurek Dąbrowskiego. Tylko niech leje - ©Hamilton nie radził sobie jak było mokro - kręcił piruecik. O Ferrari nic powiedzieć nie mogę, bo jak był trening na mokrym, to nawet na okrążenie instalacyjne nie wyjechali. Ale widząc to, co do tej pory się działo, to BMW na treningach było znacznie gorsze od klasyfikacji. Jak to ma być to gorsze - to forza Robercik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Czerwonych Kimi,Masa,Hamilton i Kubika.Na takich torach to Ferrarki są mocne .Po za tym pewnie będzie SC się pojawiał na torze jak zawsze co pamiętam a to może wiele pozmieniać.W każdym razie chciał bym ale nie widzę Roberta na pudle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po qualu.Robert super jestem zdziwiony jak jeszcze będzie zatankowany na maxa to git.Czorny normalnie mnie słabi.A Kimas dołuje w końcu czas na przebudzenie.Heidfeld znów dostał po dupie.Czekamy teraz na wyścig a moje typy j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Robertowi pójdzie conajmniej tak dobrze jak podczas kwalifikacji. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który był/jest, jeśli można wiedzieć, bo nie oglądałem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A który był/jest, jeśli można wiedzieć, bo nie oglądałem :?:

Second

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Second

 

thanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za ile kupiłeś info ?

Ze tak powiem poznałem "goscia" z BMW SAUBER Jak byłem na wreczeniu nagrody tu : http://pl.youtube.com/watch?v=xZsQnaUlO1M to dowiedzialem sie np ze Hidweld odejdzie po tym sezonie za dwa dni info pokazało sie w mediach :) Wiec jezeli mowia ze bedzie 1 to chyba nie kłamia :D

Tak czy inaczej wierze w Roberta juz od wielu lat i wierze ze jutro bedzie Polski Hymn

hymnrz1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żwirek znów przed Robertem

jak ja nie trawię tego zabufanego pajaca z mclarena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności