Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie związane z alarmem seryjnym. Mam domykanie szyb z kluczyka, pilot scyzoryk, czujki alarmu rozmieszczone przy tylnych lampkach oświetlenia wnętrza. Jest tak, że czasem pomacham ręką w środku i wyje alarm, a czasem mogę machać ile wlezie i się nie włączy. Zamykam auto ciągle z pilota. Lampka przy ryglu kierowcy miga, a alarm się nie załącza. Czy to ma znaczenie czy zamykam z pilota, czy kluczykiem?:confused:

Dzięki za odpowiedzi.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Jesli nacisniesz 2-krotnie przycisk na pilocie w krotkim czasie (nie wiem ile to jest, ale chyba do 3 sekund) wowczas zamykasz samochod, ale alarm sie nie uzbroi... Czyli nie zadziala...

Poprostu, naciskaj przycisk na pilocie tylko raz i bedzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak robię, ale nie zawsze czujki działają w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie machasz reka? wez pod uwage ze jesli to czujki ultadzwiekowe to wypelnienie auta falami trwa nawet i do 3 minut wiec jesli machasz zaraz po tym jak uzbroisz to nie zawsze bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Całym modułem, który steruje alarmem jest moduł komfortu tak ?

2. Może ktoś wie lub ma jakiś schemat, która wtyczka/wiązka odpowiada za oświetlenie w podsufitce i czujki od alarmu w tylnych światełkach podsufitki? Moduł jest suchy, więc to raczej nie jego wina. Po kablach chciałbym sprawdzić czy mają przejście do modułu. Słyszałem, że może być któraś wtyczka zamoczona przy ścianie grodziowej, ale więcej nic.

Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności