Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tlumik koncowy z B4 pasuje do B3 bo moge wziasc za grosze funkiel nowke alenie wiem czy bedzie pasowal ? Aha i czy ktos miezyl srednice rory srodkowej w passku bo niestety nie ma mozliwosci by to sprawdzic pod blokiem. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak (ja mam inny silnik) - ale looknij i porównaj np TU lub TU

Średnica chyba 50mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

witam pamietaj ze w b3 jest miesce w zderzaku na koncowke tlumika ktora wystaje za zderzak a w b4 tlumik nie wystaje za zderzak i w zderzaku niema takiego wciecia jak jest w b3. ogolnie kocowka jest krotsza a i jeszcze wez poprawke ze w swoim dieslu masz mniejsza srednice ukladu wydechowego niz w b4. byly rozne srednice ukladow. musisz pomierzyc i dobrze wyrzezbic aby pasowalo ale rezultat bedzie marny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze w moim koncowym sa juz przedmuchy i w zasadzie bede robil wydech od podstaw bo glowa boli od buczenia. Koncowy zostal znajomemu po sprzedaniu swojego b4 i mi oddaje za gorsze tylko walsnie pytanie czy bedzie pasowal czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam pamietaj ze w b3 jest miesce w zderzaku na koncowke tlumika ktora wystaje za zderzak a w b4 tlumik nie wystaje za zderzak i w zderzaku niema takiego wciecia jak jest w b3. ogolnie kocowka jest krotsza a i jeszcze wez poprawke ze w swoim dieslu masz mniejsza srednice ukladu wydechowego niz w b4. byly rozne srednice ukladow. musisz pomierzyc i dobrze wyrzezbic aby pasowalo ale rezultat bedzie marny

 

No to w tym przypadku akurat nie miałoby znaczenia - tłumik z B4 do B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to znajomy to moze zgodzi sie dac ci go na przymiarke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dobrze wiedzić jaki znajomy miał silnik lub jaki ma tłumik (jakiś nr ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica???? bedzie troche krotszy najwyzej a wszystkie mocowania sa takie same)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o tomi chodzi ;] dzieki arth. co do passata tlumik dedykowany do B4 1.9 TDI 90km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i
No to w tym przypadku akurat nie miałoby znaczenia - tłumik z B4 do B3

oj zdziwilabys sie.

 

 

wiadomo ze uchwuty pasuja ale jak to bedzie wygladac,pomyslal ktos o tym. bez jakiejkolwiek przerobki bedzie to taki fajansik,szyderstwo. pamietaj ze nie jest to tlumik dedykowany do twojego silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - chyba wiesz lepiej (m.in bo masz taki silnik).

Ale poza tym chyba średnica chyba nie będzie pasować, wydech w sliniku 1Y początkowo ma chyba 50mm ale przed tłumikiem srodkowym jest redukcja 50/42 (rura pośrednia 191 253 302F) i dalej już chyba "leci" 42 (powyższe dedukuje na podstwie ETOSa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam tłumik (jeszcze nie zalozylem) firmy PowerFul montowane sa one ponoc do subaru imprezy.. mam zamiar go do siebie zalozyc poradzcie mi czy wycinac dziure w zderzaku czy zalozyc hokeja z b3 bo ma dziure pod tlumik , mam tez strumienice k&n zamierzam go zamontowac.. ale czy nie bedzie problemu ze sonda lambda? nie bedzie wariowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnica jest przynajmniej u mnie 56 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności