Skocz do zawartości
Jaro882

passek 1,6td gasnie co nie tak??

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj jada moim passatem poczulem jakies szarpanie i autko zgaslo;/ po chwili chechlania wkoncu odpalil ale chodzil tak jak by nie palil nan wszystkie cylindry, wczesniej nic takiego sie nie dzialo, przyjechalem do domu, otwarlem maske i zobaczylem ze wezyk z filtra paliwa ktory idzie do pompy wypelnia sie abelkami powietrza ale z kad te powietrze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a filterek to się kiedy wymieniało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a filterek ma chyba zrobione 2 tysiace, nie wiem z kad to powietrze czy moze w baku juz za duzo nie ma a wskaznik klamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalito

Sprawdż wężyki przelewowe na wtryskach i oring na podgrzewaczu na filtrze paliwa - bardzo często to są miejsca, przez które dostaje się powietrze do układu zasilania. Nie zapomnij o gumowym korku na jednym z wtryskiwaczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na elektrozawór który puszcza paliwo na pompę, mi kabelek zakorodował w takim silniki tylko 1,6 bez turbiny ale pompa jest ta sama i objawy były takie jak opisałeś, szarpało i gasło, założyłem nową suwke i było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa opanowana;] byl zapowietrzony filtr paliwa ale jakim cudem to juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feniks

a w jaki sposob kolego odpowietrzyć filterek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagasz wezyk i dolewasz wahe sam lub pluca i zasysasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy pompa nie domaga się tulejowania(jest luz i pompa się zapowietrza),miałem tak w swoim AAZ-palił a zaraz gasł.Ściągnąłem pokrywę od paska rozrządu a pasek 5mm. wystawał poza koło pasowe i wtedy okazało się co było przyczyną nagłego gaśnięcia silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności