Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

to tankujem klekota i nacht Spała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alleluja. Mam 100 procentową ( sam stawiam jej pobyt ) więc klepie to miejsce ale jest jeden warunek :). Reszta na PW Prezesie

Pozrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a będą atrakcje dla niepijących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a będą atrakcje dla niepijących

Trzymanie warty przy autach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzymanie warty przy autach :P

i dbanie o to, żeby koledzy nie mieli pusto w szkle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pijący odda kluczyki, a ja będę robił testy nocne wszystkich pasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy pijący odda kluczyki, a ja będę robił testy nocne wszystkich pasków :)

Radek, to napewno wyjdzie wszystkim paskom na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dbanie o to, żeby koledzy nie mieli pusto w szkle :D

 

I odprowadzanie osób w stanie wskazującym do pokoi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy pijący odda kluczyki, a ja będę robił testy nocne wszystkich pasków :)

dobrze ze testy beda tylko pasków :D ale czy ty w tym najbardzioej imprezowym pokoju nie masz nocowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ale czy ty w tym najbardzioej imprezowym pokoju nie masz nocowac ??

 

 

 

hihi

to chyba będzie miał bardzo upojną noc :582:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze Dzieci, starczy tego OT

macie TEN watek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak temat z hamownią? Bo coś było mówione wczesniej, że sobie jakąś hamownie wynajmiemy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamownia bedzie w piatek od 16 do poznych godzin wieczornych i w sobote od rana do 11.00

koszt 50zl za Paszteta

Marecek dla Ciebie specjalna promocja 50 zl za 250KM i za kazdy kon powyzej 10zl dla mnie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hamownia bedzie w piatek od 16 do poznych godzin wieczornych i w sobote od rana do 11.00

koszt 50zl za Paszteta

Marecek dla Ciebie specjalna promocja 50 zl za 250KM i za kazdy kon powyzej 10zl dla mnie :rotfl:

 

Panie Moderatorze przepraszam że się wtrące . :) Ale...

 

Jeżeli będziecie Już w Spale i będziecie jeszcze w stanie;) Proponuje przejechać się do Inowłodza www.inowlodz.pl . Inowłódz jest 6 km od Spały.

Macie tam kościół templariuszy , gdzie jeżeli będzie otwarty można wejśc na samą górę wieży i zobaczyć okolice z dość dużej wysokości, ruiny zamku, świetna plaża przy rzece Pilicy, Proponuje zobaczyć także kopalnie kamienia wapiennego , potężna dziura w ziemi która naprawde robi ogromem wrażenie, ogólnie miasteczko bardzo ładnie zrobione. I jeszcze jedna uwaga. niestety w Spale jest fotoradar wiec uważajcie podobnie w Inowłodzu. . Szkoda żeby wzrosły wam koszty Zlotu :o. Często zaklejane sa naklejkami ale wczoraj wybrałem sie z łodzi na działkę i nie był.To by było na tyle . Ja mam działkę w inowłodzu wiec na bank pojade tam i odwiedze was w Sobote , A może od kogoś nawet Paszteta kupie :D . Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tam kościół templariuszy , gdzie jeżeli będzie otwarty można wejśc na samą górę wieży i zobaczyć okolice z dość dużej wysokości, ruiny zamku, świetna plaża przy rzece Pilicy, Proponuje zobaczyć także kopalnie kamienia wapiennego , potężna dziura w ziemi która naprawde robi ogromem wrażenie,

 

Pomysł jak najbardziej mi się podoba :D Po wieczorze piątkowym, większość w sobote bedzie miała łby jak rycerze - zakute (zanurzone) w misce z zimną wodą :rotfl: A jeśli chodzi o "dziure w ziemi", to asekuracyjnie trzeba bedzie zaglądac, bo jeszcze nam ktoś "kopsnie" do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Moderatorze przepraszam że się wtrące . Ale...

 

Jeżeli będziecie Już w Spale i będziecie jeszcze w stanie Proponuje przejechać się do Inowłodza http://www.inowlodz.pl . Inowłódz jest 6 km od Spały.

Macie tam kościół templariuszy , gdzie jeżeli będzie otwarty można wejśc na samą górę wieży i zobaczyć okolice z dość dużej wysokości, ruiny zamku, świetna plaża przy rzece Pilicy, Proponuje zobaczyć także kopalnie kamienia wapiennego , potężna dziura w ziemi która naprawde robi ogromem wrażenie, ogólnie miasteczko bardzo ładnie zrobione. I jeszcze jedna uwaga. niestety w Spale jest fotoradar wiec uważajcie podobnie w Inowłodzu. . Szkoda żeby wzrosły wam koszty Zlotu . Często zaklejane sa naklejkami ale wczoraj wybrałem sie z łodzi na działkę i nie był.To by było na tyle . Ja mam działkę w inowłodzu wiec na bank pojade tam i odwiedze was w Sobote , A może od kogoś nawet Paszteta kupie . Pozdrawiam Łukasz

 

Nie byłes na ostatnim zlocie i powiem Ci że te atrakcje które wymieniłeś były zwiedzane przez forumowiczów, baaa, nawet był rajd po okolicach :) co i chyba w tym roku bedzie miało miejsce. Na tej plaży w Inowłodzu też już odbyły się dwa spoty włącznie z tańcami i ogniskiem :) Zapomniałeś jeszcze napisać o niebieskich źródłach w TM i bunkrach w Konewce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może od kogoś nawet Paszteta kupie :D

 

Paszteta to sobie kup w Biedronce - najlepiej "podlaski" z drobiu :rotfl: Chcesz jakiegoś forumowicza pozbawić paska? I co potem? Ma wracać PKS-em ? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie byłes na ostatnim zlocie i powiem Ci że te atrakcje które wymieniłeś były zwiedzane przez forumowiczów, baaa, nawet był rajd po okolicach :) co i chyba w tym roku bedzie miało miejsce. Na tej plaży w Inowłodzu też już odbyły się dwa spoty włącznie z tańcami i ogniskiem :) Zapomniałeś jeszcze napisać o niebieskich źródłach w TM i bunkrach w Konewce

Tak dla potomnych napisałem :), nie każdy był , Ale fakt faktem od zlotu macie 2 km do bunkró ( największe w polsce gdzie wjeżdzał cały skład pociągu w w Konewce, gdzie od jakiegoś czasu za wejście trzeba zapłacić , ale za to można połazić pod ziemią tunelem między budynkami. Tak jak kolega Kuczlaw napisał warto tam sie wybrać.

 

A co do auta to pod koniec lipca chce kupić , wieć będziecie mieli 2 tygodnie na powót do domu , choć po takiej impresie faktycznie niektórym te 2 tygodnie może nie starczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oosoby, ktore taka jak kolega gepc i inne maja ochote wybrac sie do nas na zlot bez noclegu, proszone są o kontakt ze mna na PW.

Nalezy zglosic chec uczestnictwa nawet na jeden dzien.

Osoby, ktore sie nie zglosza a beda chcialy pozostac na terenie osrodka beda usuwane przez ochrone osrodka. Kazdy zlotowicz bedzie mial identyfikator na smyczy i na tej podstawie bedzie rozpoznawalny

Ww srodki sa podyktowane bezpieczenstwem calej grupy i samochodow.

Udzial w zlocie bez noclegu wiaze sie z oplata 25zl - cena zwiera druki, indentyfikatory, jedenie i piwka na ognisku sobotnim, mozliwosc brania udzialu w konkursach i pokazach oraz nagrody dla wygranych

lub oplata 20zl dla wersji dla niepelnoletnich i kierowcow - cena nie zawiera piwek przy ognisku

Termin zgloszen i wplat na konto uplywa 20 czerwca.

Po tym tereminie beda drukowane materialy oraz skladane zamowienia na jedzienie i picie i nie bedzie mozliwosci zmiany tych zamowien.

Termin 20 czerwca jest wiec NIEPRZEKRACZALNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi pisal pw ze chce pokoj na parterze blisko ogniska bo ma baby-radio z zasiegiem 80m ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności