Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

dolarysf0.gif

dziś poszły :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek ale cena byla w PLNach ....... dobra trudno, przyjme dorary ale w takiej samej ilosci co PLNy :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice mi oddasz na miejscu. Może byc paliwo, wódka, fajki..... dogadamy się :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zrozumiec jednej rzeczy: sposrod ok 3000 tys aktywnych uzytkownikow forum nie moze sie znalezc 180 osob. Ludzie czy wyscie oci....eli, taka zabawe mamy raz do roku i wiecie o niej duzo wczesniej. Nie mozecie sobie jednego wolnego dnia zaplanowac. Kazdy mówi ze fajnie w tamtym roku było i zapowiada ze juz sie na nastepny pisze a tu lipa pare dni zostało aby sie zapisac i brak chetnych. Nie chce mi sie przeszukiwac teraz forum zeby sprawdzic kto sie zapowiadał rok temu ze na ten zlot juz sie pisze ale podejrzewam ze dos duzo bym znalazł.

 

 

Ludzie organizuja wam fajna imprezke a wy macie to w d...., ale jak wy cos chcecie od adminow to rozpisujecie sie na kilka stron. Wiec uszanujcie troszke prace organizatorow tego zlotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie przeszukiwac teraz forum zeby sprawdzic kto sie zapowiadał rok temu ze na ten zlot juz sie pisze ale podejrzewam ze dos duzo bym znalazł

 

Mowisz i masz:

 

Z watku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=12387:

 

myślę ze się spotkamy na III ogólnopolskim zlocie

 

Już zaczynamy z ekipą z Radomska szykować się na III edycję. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy cały weekend.

 

Do zobaczenia na nastepnym zlocie!!!

 

Mam nadzieje że sie zobaczymy na następnym zlocie

 

Kiedy mozna się zapisać na III zlot? :hyhy:

 

spotkamy sie za rok

 

A to z http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18303 :

 

na II w Spale chciałem być ale nie mogłem ( za późno stałem się posiadaczem Passka). W tym roku bardzo chcę być i postaram się zrobić wszystko by dotrzeć więc mi Spała i termin odpowiadają jestem na OK

 

natomiast jesli wyjdzie Spała - to ja sie oczywiście dopisuję

 

ale na zlot chocby do Szczecina jade... Najwyzej L4 w pracy, pozyczka w Lukas'ie i jazdaaaaaaaaaaa......

 

Dla mnie i dla większości forumowiczów termin i miejsce zlotu jest NIE ISTOTNE. Jesteśmy ZA zlotem i będziemy na nim niezależnie od czasu i miejsca. Wpłacimy kaskę i będziemy czekać na hasło. ( kropka.)

 

I z innych watkow:

 

Czekam na następną taką imprezę.

 

ale na nastepny juz nie odpuisze i musze jechac

 

 

 

Malo ?? Moge poszukac wiecej

 

No to teraz czekam jaki wykret zastosuja Ci co byli tacy pierwsi do III zlotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to :606::605::608: nie wiedzą ludziska co tracą ja to bym nawet własne wesele przełożył żeby do Spałki pojechać. Od II złotu czekam na III .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Preziu za poparcie i odnalezienie wątków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... tak patrze na listę i potrzeba jeszcze 100 osób a kandydatów jest ONLY 50-u :kwasny: Z matmy nigdy orłem nie byłem ale z brakujacych 55% - brakuje 50% potencjalnych kandydatów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

jak to odkryles Watsonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to odkryles Watsonie?

drogą dedukcji :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to odkryles Watsonie?

Musiałem sobie w Biedronce "Krajową" 40% kupić :rotfl:

 

moz-screenshot.jpg[drogą dedukcji :D:D:D/quote]

Dobrze że nie obstrukcji :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał tomekman

natomiast jesli wyjdzie Spała - to ja sie oczywiście dopisuję

no i super ze wyjdzie (pewnie).

mi natomiast nie do końca - i publicznie biczował sie tu nie będe.

parę rzeczy potoczyło sie inaczej niz miało i trudno, na zyletki się nie potnę.

howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielkich modłów nie ma co ukrywać, Spała raczej nie dojdzie do skutku, nie to żebym krakał, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy :( Tak więc 4-6 lipca będe siedział w Stegnie, kto ma ochote wypić wódeczke i zjeść karkóweczke to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wielkich modłów nie ma co ukrywać, Spała raczej nie dojdzie do skutku, nie to żebym krakał, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy :( Tak więc 4-6 lipca będe siedział w Stegnie, kto ma ochote wypić wódeczke i zjeść karkóweczke to zapraszam :)

nie mów nawet takich rzeczy. Prezes powiedz mi że mamy jakiś plan awaryjny :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, tak zrobiłem. Dzisiaj kaska poszła popołudniu.

 

Gdzieś czytałem żę, aby przyśpieszyc skok na Zieloną liste mozna komuś przesłać zeskanowany dowód wpłaty. Czy to do Ciebie Preziu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wielkich modłów nie ma co ukrywać, Spała raczej nie dojdzie do skutku, nie to żebym krakał, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Tak więc 4-6 lipca będe siedział w Stegnie, kto ma ochote wypić wódeczke i zjeść karkóweczke to zapraszam
a jak było rok temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak było rok temu...

Rok temu to podobno było więcej czasu na dokonywanie wpłat. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo a tym roku mielismy kaprys i wymyslilismy zeby zbierac kase krocej

takie widzi misie

:mur:

pochlastac sie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż i ja sie dołącze , w moim przypadku by było wszystko git , ale mam akurat taka prace że nie dam rady . mam niby swój interes i mógł bym sobie odpuścić te kilka dni . Ale Pietek i Sobota to u mnie dni jajwiekszego obrotu , i chciał nie chciał nie da rady , a wiecie konkurencja nie śpi . No i na koniec takie moje małe spostrzeżenie , że może trzeba by nastepny termin tak wykombinować że by był akurat jakis dłuższy weekend ( wiecie o co chodzi ) czyli jakieś świeta czy cos tam bo wtedy może więcej ludzi by miało możliwości , ale to jest tylko taka moja sugestia i spostrzeżenie . A kurcze nie jest tak daleko bo za Kilecami raptem godzina z hakiem jazdy . No nic muszą mi wystarczyć spoty regionalne :rolleyes: . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że może trzeba by nastepny termin tak wykombinować

 

Może już nie być przy takim zainteresowaniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności