Skocz do zawartości
Gość melu

Drgające przednie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

W poście #37 masz zdjęcie. W sumie to nie wiem co to ma dać. W jednej miałem to oryginalnie, w drugą to wsadziłem i nie wiem jak to ma działać. Nie widzę sensu tego klina. Wstawiłem, nic nie dało.

 

Numerek klina 3b0941042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliny wlozone , lewa lampa ok , nawet nie drgnie ale prawa troche jeszcze drga , kliny troche unieruchamiaja lampe ,zalezy jak lampa jest wyregulowana , u mnie lewa byla troche wyzej i klin sie sprawdzil , prawa troche nizej i jakby klin za cienki , zobacze jeszcze jutro wkladajac gabke pod- nad odblysnik od srodka , moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj koniecznie znać bo ja też będę musiał iść w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kliny wlozone , lewa lampa ok , nawet nie drgnie ale prawa troche jeszcze drga , kliny troche unieruchamiaja lampe ,zalezy jak lampa jest wyregulowana , u mnie lewa byla troche wyzej i klin sie sprawdzil , prawa troche nizej i jakby klin za cienki , zobacze jeszcze jutro wkladajac gabke pod- nad odblysnik od srodka , moze pomoze

Kolego gdzie dokładnie ten klin ma siedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisane masz wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sukces , do prawej lampy wlozylem kawalek gabki , umiescilem ja pod kloszem w lampie od strony swiatla drogowego tam gdzie jest silniczek , lampa ani drgnie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj kolego fotkę co, gdzie, jak, ile, poco jak będziesz miał czas i chęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie rozkrecac wszystkiego , zdejmij zaslepke od zarowki od długich i wloz kawalek gabki , ja wlozylem 7*7 * 2 cm i zlozylem ja na pol jeszcze , dopchalem-wcisnelem przedluzka gietka pod wklad lampy-soczewke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zakupić ten klin ? Potrzebuję jedną sztukę. Może ktoś chcę odsprzedać, chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis 7 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności