Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problemik czy ktoś pomoże ,jako że mam na przodzie zaciski z prosiaka a na tyle swap na 280mm to muszę w zimie posówać na 17" i tutaj problem wstępnie zakupiłem takie felgi

3742744884_2.jpg

i nie wiem czy podejdą felga RH 2 x 8J ET 35 r17 i 2x 9J ET35 r17 i tutaj zapytanie o tą 9-cio calówkę czy zmieści się na tył z oponą 225/40 tak by nic nie tarło ? set up na zimę to seryjne zawieszenie co najwyżej -30mm tak że miękko na pewno ,pilnie proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ET24 7Jx15H2 będą pasować po zastosowaniu odpowiedniego dystansu ?

 

Takie et daje efekt jakby dystans już był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie et daje efekt jakby dystans już był...

 

Dzięki, czyli mniejszy ET = wysunięcie, już rozumiem :) nie będzie zbytnio wysunięta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie et daje efekt jakby dystans już był...

 

Dzięki, czyli mniejszy ET = wysunięcie, już rozumiem :) nie będzie zbytnio wysunięta ?

 

Dobrze pikopiko mowi :)

 

przy 15 i 7j raczej ciezko zeby cos nie grało:P Będzie ładnie siedziała felga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9-cio calówkę czy zmieści się na tył z oponą 225/40 tak by nic nie tarło ?

będzie dobrze schowa się ładnie. Tylko opona powinna być na to 225/45 i też powinno być oki, ze względu na delikatny naciąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema mam problemik czy ktoś pomoże ,jako że mam na przodzie zaciski z prosiaka a na tyle swap na 280mm to muszę w zimie posówać na 17" i tutaj problem wstępnie zakupiłem takie felgi

[ATTACH=CONFIG]110731[/ATTACH]

i nie wiem czy podejdą felga RH 2 x 8J ET 35 r17 i 2x 9J ET35 r17 i tutaj zapytanie o tą 9-cio calówkę czy zmieści się na tył z oponą 225/40 tak by nic nie tarło ? set up na zimę to seryjne zawieszenie co najwyżej -30mm tak że miękko na pewno ,pilnie proszę o odp

Jestem cikaw jak bedzie Ci sie jezdzic w zimie na takiej szerokiej feldze co do tylu to nie bedzie wystawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze schowa się ładnie. Tylko opona powinna być na to 225/45 i też powinno być oki, ze względu na delikatny naciąg.

 

na 225/40 naciąg zrobi się większy ale skoro mówisz że wejdzie 45 to super ;P

 

Cytat Zamieszczone przez TuRbO4Fun Zobacz posta

Siema mam problemik czy ktoś pomoże ,jako że mam na przodzie zaciski z prosiaka a na tyle swap na 280mm to muszę w zimie posówać na 17" i tutaj problem wstępnie zakupiłem takie felgi

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 3742744884_2.jpg Wyświetleń: 5 Rozmiar: 75.7 KB ID: 110731

i nie wiem czy podejdą felga RH 2 x 8J ET 35 r17 i 2x 9J ET35 r17 i tutaj zapytanie o tą 9-cio calówkę czy zmieści się na tył z oponą 225/40 tak by nic nie tarło ? set up na zimę to seryjne zawieszenie co najwyżej -30mm tak że miękko na pewno ,pilnie proszę o odp

Jestem cikaw jak bedzie Ci sie jezdzic w zimie na takiej szerokiej feldze co do tylu to nie bedzie wystawac

 

sam jestem ciekawy ale nie próbujesz nie masz ;) skoro x5 x7 i inne wielkoludy śmigają to i passat będzie wiadomo nie będzie się tak ładnie drapać jak 6J i wąską opona ale nie można mieć wszystkiego ,skoro już muszę jeździć nim w zimie ,a bardzo jest mi go szkoda to chociaż niech troszkę wygląda ,bo poprzednie zimy nie mogłem na niego patrzeć ,teraz tym bardziej śmiesznie by to było gdyby taki smerf jeździł na schowanym kole i stalówce z wielkim balonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu witam czy wejdą felgi 9,5x 19 et 48 pacjent to passat b5 kombi i odrazu jakie oponki do tego dobrać aby nie tarło nic autko na gwincie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muras21

Felga 18" 8.5j et 35 podejdzie do passata B5 ? Mam zamiar zakupić gwint , takie oto info może to coś zmienia :)

 

Z góry dzięki za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felga 18" 8.5j et 35 podejdzie do passata B5 ? Mam zamiar zakupić gwint , takie oto info może to coś zmienia :)

 

Z góry dzięki za odpowiedź .

zależy od opony jaką będziesz chciał zastosować, przy tej co być powinna 225/40 przód na 100% bedzie ocierał przy gwincie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fela.JPG kto ma pojęcia co za firma te felgę wypuściła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dystanse bym potrzebował do założenia alufelg od Audi ET56 7,5JX17H2 225/45 ZR17. . Wiem ze było już o to pytane, ale interesuje mnie konkretnie jak to wygląda bo jestem jeszcze przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowa prośba. Stoję przed wyborem nowych felg i waham się między 17 a 18. Auto użytkuję na codzień i nie chcę aby straciło na funkcjonalności (obniżenie zawieszenia). Obecnie mam zawias seryjny 1BA. I tutaj moja prośba. Macie może fotki Waszych Passatów na feldze 17 i 18 i seryjnym zawieszeniu. Chciałbym zobaczyć czy na seryjnym zawiasie stoi jak koza czy jakoś to wygląda :) Nie chcę się pchać w obniżanie zawieszenia bo trochę się już najeździłem autem z glebą i wiem, że łatwo nie jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
Nietypowa prośba. Stoję przed wyborem nowych felg i waham się między 17 a 18. Auto użytkuję na codzień i nie chcę aby straciło na funkcjonalności (obniżenie zawieszenia). Obecnie mam zawias seryjny 1BA. I tutaj moja prośba. Macie może fotki Waszych Passatów na feldze 17 i 18 i seryjnym zawieszeniu. Chciałbym zobaczyć czy na seryjnym zawiasie stoi jak koza czy jakoś to wygląda :) Nie chcę się pchać w obniżanie zawieszenia bo trochę się już najeździłem autem z glebą i wiem, że łatwo nie jest :(

 

Wejdź w moj temat ostatni post. Przymiarka monoblokow ma standardowym zawieszeniu. Koza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie dystanse bym potrzebował do założenia alufelg od Audi ET56 7,5JX17H2 225/45 ZR17

 

56-45=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy alusy od innego audi 7Jx16H2, ET42 podejdą bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w taki razie biorę z miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności