Skocz do zawartości
sergiusz-

Błędy VAG - proszę o przetłumaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

przepływomierz sprawdzałem ale nie ma tam niczego co by mogło blokować dolot powietrza

17552-przepływomierz,otwarty obwód zwarcie do masy

Nigdzie nie napisałem,że przepływomierz ci blokuje dolot powietrza.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no tak sorki a więc jak mogę go sprawdzić bo latam po tematach ale nie bardzo mogę coś znaleźć na ten temat

 

---------- Dodano o 10:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:54 ----------

 

bo przed chwilą odpiąłem go i przejechałem się kawałek i tak jakby lepiej trochę jechał ale znacznej różnicy nie było może za krótki kawałek przejechałem bo tylko do 100 udało mi się go rozbujać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha no tak sorki a więc jak mogę go sprawdzić bo latam po tematach ale nie bardzo mogę coś znaleźć na ten temat

Należałoby sprawdzić wiązkę dochodzącą do przepływomierza czy nie ma przetartych bądź przerwanych przewodów.Jeśli wszystko jest ok.to najprościej było by podmienić przepływomierz i zobaczyć jak się będzie zachowywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie za pomoc

byłbym wdzięczy jak by ktoś mi jeszcze zrobił zdj tej kierownicy turbiny bo nie bardzo wiek jak to wygląda a chciałbym zobaczyć czy tam czasem coś mi się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki wielkie za pomoc

byłbym wdzięczy jak by ktoś mi jeszcze zrobił zdj tej kierownicy turbiny bo nie bardzo wiek jak to wygląda a chciałbym zobaczyć czy tam czasem coś mi się nie dzieje

 

Tu masz wątek na ten temat http://forum.vw-passat.pl/threads/4086-Turbina-czyszczenie-kierownic?highlight=czyszczenie+turbiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie riccardoa szerokości życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przpływka wymieniona a dalej po przekroczeniu 120 km/h na 5 biegu traci moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności