Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

kolego spisz nr w google i masz wszystko jak na dłoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę zapytać kolegów co mieli z tym do czynienia

Jak to mówią kto pyta nie błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią kto pyta nie błądzi ����

 

zapytaj w google.pl dlaczego ktoś miał by to robić za ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście bardzo pomocni dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:czapa Wszystko jasne będzie pasować do mojego paska dzięki kolego Marcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem kit MTS obniżający -35mm, i mam pytanie, posiadam Passka po lifcie 2001r, a przednie amory (te z MTS) maja miseczkę na sprężynę taka jak przed fl , taka z dziurkami, czy te amory się jakoś różnią przód i tył w fl a przed fl?

 

i pytanie drugie, czy po zamontowaniu amorów trzeba popuścić śruby wahaczy na tulejach metalowo gumowych żeby ich nie pozrywać i podokręcać na nowo już na opuszczonym aucie? bo jednak wysokość się zmieni i znów powstaną naprężenia na gumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny założone jeszcze raz dzięki Marcin za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL 1.9 AVF na seryjny amor jakie springi? Ile 1ba da rade? Cm to już pewnie max.. 235/45/18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Posiadam Passata B5FL 2001 rok w kombi 1.9 tdi 130 AVF, denerwuje mnie bujanie i nurkowanie samochodu i planuje wrzucić kit mts 35/35 moze 40/40 ?. Zależy mi na usztywnieniu oraz obniżeniu auta. Aczkolwiek chciałbym ,żeby auto zostało praktyczne i żeby nie bylo problemu z obcieraniem itd. Co sądzicie o tym sprzęcie, ile faktycznie auto pójdzie w dół, jaki jest komfort jazdy (chciałbym ,żeby jakis pozostał). Jeżeli ktoś ma to wrzucone na samochód to prosił bym o fotki.  Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 2.8 ben wersja USA. Muszę wymienić zawieszenie ponieważ to jest za miękkie i już dwie miski urwałem .Zastanawiam sie na sportowym zawieszeniem i proszę o rade jakie kupić, chodzi oto żeby go troche usztywnić bo teraz przód jest za miękki i i często walę przodem o asfalt ale te

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.  Chiałbym obniżyć trochę samochód posiadam b5 fl 1,9 tdi Variant. Szukam kompromisu między komfortem a aspektem wizualnym, 1 BA to totalna koza. Zastanawiam się nad :

- ori 1 be - 20 mm - komfort i troszkę siądzie . Miałem kiedyś w b5 i byłem zadowolony, ale mało tego jest.

-  eibach pro kit -30 mm - Dużo jest różnych opinii na ich temat pozytywnych i negatywnych. Kwestia czy potrzebuję pod Eibachy amortyzatorów o skróconym skoku? czy mogą być ori?

- Mts technik -35 mm - Dobra cena nowy zestaw sprężyn i amortyzatorów za 800zł. Ale nie ma konkretnych opinii

Prosiłbym o konkretne odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności