Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

mam obnizone ile sie da na 17tkach 225/45, dodatkowo mam zalozone zwrotnice z audi a8 (do duzych zaciskow), przez same zwrotnice juz sie negatyw zrobil, juz mam slady na kielichach od uderzajacych wahaczy, zrobie jakies foto to wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam slady to normalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100_0186.jpg

100_0190.jpg

 

Moze ktos sie podejmie zrobienia camber kitow kiedys do passata w koncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co je robic skoro są już zrobione i to mają rozne homologacje? Masz na VWzone osobe, która to sprowadza z UK. Fakt, kosztuja prawie 2x tyle co tam, ale jak jeden tylko mądry co sprowadza to co sie dziwić. Jak chcesz to Ci powiem na PW do kogo masz pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj mi namiary na PW jak mozesz, juz kiedys pytalem o nie w roznych tematach i nikt nic nie wiedzial, a na VWzone nie zagladalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie gwintu-dosłownie gwintu.Jak czyścić zabrudzony gwint?Na przednim zawiasie jest metalowy więc niema problemu-z tyłu alu,no i właśnie o to bardziej mi chodzi.poza tym-czym to później zabezpieczyć żeby się gwinty nie zapiekały i można było spokojnie regulować?

pzdr.

 

Pat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczotka druciana i ogień do przodu można to przesmarować miedzią w sprayu ale pokaz foty jak bardzo jest ten gwint brudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie widoczna różnica pomiędzy seria a -20? Może jakiś przykład fotograficzny... Obawiam się że -40 może być za dużo dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie widoczna różnica pomiędzy seria a -20? Może jakiś przykład fotograficzny... Obawiam się że -40 może być za dużo dla mnie.

 

Nie wydaje mi się żeby była jakaś znaczna różnica ;)

U mnie jest póki co -40 i jakoś jest nadal "koza" :P

Zerknij do mnie i sprawdź jak to wizualnie wygląda.

 

Pzdr.

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o takim zestawie jak miałeś wcześniej czyli -40 i 17". Na oryginalnych amorach jezdziłeś wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód jak najbardziej tak, tył jest od kombi więc nie.

Edytowane przez Trend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód jak najbardziej tak, tył jest od kombi więc nie.
co nie ? JAK TO TO SAMO !! ile można mówić, przykład jak będziesz miał zamiar się kłócić, swoje springi sprzedałem koledze do kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co nie ? JAK TO TO SAMO !! ile można mówić, przykład jak będziesz miał zamiar się kłócić, swoje springi sprzedałem koledze do kombi

 

To koledzy w końcu pasują czy nie bo się trafiły na necie i się zastanawiam a że na tym się nie znam nie chce zrobić lipy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprezyny pasuja ale do kombi sa mocniejsze na tyl czasem bo jest ciezszy tyl i moze byc motorówka po zalozeniu od sedana do kombi czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź;) W takim razie te daruje sobie może coś się trafi chyba że ktoś z kolegów ma Eibachy lub 1Be lub coś innego max-30mm to proszę pisać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co nie ? JAK TO TO SAMO !! ile można mówić, przykład jak będziesz miał zamiar się kłócić, swoje springi sprzedałem koledze do kombi

 

Nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać, wiem swoje z doświadczenia jak to jest. To ciekaw jestem po co w katalogu Eibacha jest to wszystko podzielone, pewnie ja nie wiem a ty wiesz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma u siebie założony gwint firmy "ap sportfahrwerke" ..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam ale kolega ma w vw bora i mówi ze gwint jak na taka cene bardzo fajny cos juz z lepszej półki mówił ze sporo lepsze niz ta technix i mts oczywiscie mówie o tych za ok 1000 zł a gorsze troche od kozackich kw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności