Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

MST Technik to jest twardy ?? czy mięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MST Technik to jest twardy ?? czy mięki
jeden z miększych gwintów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył jest skrecony do samego dołu. opcja jest jeszcze taka (jesli ktos chce miec nizej) ze mozna wyciagnac gwint. to wtedy pojdzie jeszcze mysle ze około 10mm w dół. MTS moge powiedziec ze jest miekki wiec jak auto krzywo stoi to wtedy ta szczelina miedzy kołem a błotnikiem wygląda różnie. no i obnizenie tez bedzie zalezało od opony i od ET.

Obraz 2666.jpg

Obraz 2670.jpg

VW P. (20).jpg

VW P. (50).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobujałem troche autem zeby było widac jak pracuje gwint MTS. mimo duzego obnizenia z przodu nic mi nie obciera :)

 

 

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pobujałem troche autem zeby było widac jak pracuje gwint MTS. mimo duzego obnizenia z przodu nic mi nie obciera

 

w Polsce raczej ciężko żeby sobie pozwolić na taką glebe xP co jak co ale auto sie prezentuje konkretnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ty masz zawias MTS Technik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.::STRICKER::., wystarczy kupic inny gwint i napewno bedzie twardszy :) albo sa takie gumy usztywniające, wkłada sie je miedzy zwoje sprezyny.

Edytowane przez dymekvr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spidi, :o kawał drogi :D dzięki za zaproszenie ale niestety nie dam rady bo pracuje :/

Edytowane przez dymekvr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to pod ake (czyt. Ace Caffe) to byś się pojawił :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz ostatnio nie mogłem bo tez pracowałem.. :/ ciagle zmieniają mi sie dni wolne a wez jeszcze traf akurat w ten wtorek.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .panowie mam pytanie. obniżyłem paska o 40mm sprężyny + amory H&R na felgach 17. moje odczucia są takie jakbym miał wyrąbane wachacze, wszystko stuka, jeżdzi się jak taczką, przed obniżeniem tego nie odczuwałem, być może się rozleciało po miesiącu albo tak ma być.napiszcie jakie były wasze odczucia po obniżeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wahacze ;)

 

no co ma byc sztywno ale ma nic nie pukac i ma byc wszystko si...

 

pamietaj ze na seri inei slychac wywalonych wahaczy tak szybko jak na sporotywm twardszym zawieszeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówi Mapet, a do tego jesli sam zakładałes to pamietaj ze trzeba poluzować wszyskie wahacze na łączeniach z karoserią i skrecic w pozycji neutralnej czyli tak jak auto stoi na kołach :D taka mała uwaga zeby wahacze jeszcze szybciej sie nie wytłukły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj sobie ta stronke, moze cos pomoze http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=31203&highlight=mts+technik&page=2

 

zalezy tez czy chcesz miec sztywno i twardo czy chcesz zachowac komfort :) moj kolega ma TA i narzeka ze tam mu ciągle puka i trzeszczy no i jest troche twardy. za te same pieniadze masz MTS, który jest dość miekki, mysle ze jak na polske drogi to jest zdecydowanie duzo lepszy gwint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi co sądzicie o gwińcie FK Highsport? Twardy jest tzn twardy napewno bo to gwint tylko jak bardzo jest twardy?

 

http://www.venommotorsport.com/product_details.php?id=7928&manufacturer=FK&category=Suspension

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc twardy napewno bardziej jak MTS sprzedalem moze ze 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności