Skocz do zawartości
adiadrian

[N75] Co to za przekaźnik / bezpiecznik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problemik poniewaz od jakiegos czasu dziwny odglos jakby takie, brzęczenie wydobywa mi sie spod maski od z tego oto przekaźnika/sterownika, nie wiem: 7ee238559843b1d1m.jpg odgos wydobywa sie juz po wlaczeniu zaplonu i brzeczy takze caly czas w trakcie pracy silnika(TDI 1Z 95r).

Edytowane przez radekrp90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to zawór EGR, poszukaj postów z tym zwrotem, to dowiesz się więcej o jego działaniu. Ja wiem, że sobie wydaje jakieś dzwięki ale skoro mi VAG nic złego o nim nie mówi, nie dotykam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;) z tego co wyczytalem to nie ma sie raczej czym przejmowac jak narazie. Nie podłaczalem VAGa bo w sumie zadnych innych objawow oprocz cyrkania nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się bo jak cyka to znaczy że jest git, gorzej jakby nie cykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się bo jak cyka to znaczy że jest git, gorzej jakby nie cykał.
tylko to cykanie jest troszke uciazliwe dla ucha:668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cyka ale w kabinie go nie słyszę mógł załapać jakiegoś piasku i się przytrzeć dlatego jest głośniejszy, jeżeli on padnie to będziesz dusił pedał a autko jakby nie reagowało puszczasz pedał i znowu wciskasz i idzie dalej, zazwyczaj przy prędkości 100, 120. Uszkodzenie to przeważnie oznaka braku cykania ale nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w razie W to ile takie ustrojstwo by kosztowalo tak pi razy... uzywka badz jakis nowy zamiennik(a moze tylko ori?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy od 123zł do 145zł zależy od sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności