Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

ostatnio kolo wjcał mi w d..pe i mam takie pytanko - moge przy okazji pomalować grill - taki bez znaczka w kolor auta - co o tym sadzicie??

kolor zieleń - metalik. sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł :dobani: Lepiej już sobie chromowany załóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł :dobani: Lepiej już sobie chromowany załóż.

 

 

nie to wole zostawic - chromy nie sa w moim stylu - odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz od ciebie uzależnione czy by ci sie to podobało . Może sobie oklej gril taśmą przylepną i pomalój .A jak ci sie nie bedzie podobało najwyżej odkleisz taśme :) . Ale nie wiem czy tak sie da :) . Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "mojego" chromowany jak najbardziej pasuje :D Widziałem zielone "paski" z takim grillem i też to w miare ładnie wygląda. Spotkałem też takiego, który majac srebrnego paska, pomalował cały grill w takim kolorze i wygląda to raczej "czesiacko". Tak wiec sta się wzięła moja opinia, co do malowania całosci pod kolor auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tez bedzie nieciekawie. popatrz sobie troche na ulicy, ja nieraz widzialem Golfa 3, transportera albo przykladowo Vito. Ludzie maluja grill w kolor samochodu i sie wszystko zlewa powodujac efekt plamy, ja tez odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za opinie - sam nie byłem przekonany - zapodałem więc temat. zostawie tak jak jest...bede malowal zderzak wiec tak kombinuje co by przy okazji stjuningować :) hehe

chromowany grill, listwy z chromem, chromowana gałka to mi sie nie podoba... - takie pstrokate dodatki

z tą taśmą to pojechałeś...hehe

 

[pozdr]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś zakładał w swoim pasku tuningową atrapę. Chodzi mi o paska b3 i atrapa ze skośnymi reflektorami i wlotem na środku. GDZIE MOŻNA KUPIĆ JAKIŚ PORZĄDNY GRILL ????????? Kupiłem już 2 i obydwa się nie nadawały do montażu. Jeden za szeroki wystawał 3cm za błotniki a drugi za niski 2cm prześwitu między atrapą a zderzakiem- DO BANI !!!!!!!!!!!!! ZAZNACZAM ŻE PASEK NIE BYŁ ''WALONY'' WSZYSTKO JEST ORYGINALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolcie, że dokleje swoje pytanie do tego tematu :) Zamierzam zmienic grill w swoim Pasku na sportowy. Który z tych dwóch możecie mi polecić i w którym lepiej by się prezentował:

1. http://moto.allegro.pl/item333439724_vw_passat_b5_3b_gril_kamei_grill.html

2. http://moto.allegro.pl/item331759954_grill_atrapa_bez_znaczka_vw_passat_3b_b5_97_00.html

 

... a może moglibyscie podsunąć mi inny pomysł? ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam musisz sobie pomoc.. jednemu sie podoba bardziej zwykly bez znaczka, jednemu kamei..

tak wyglada na samochodzie kamei

 

http://images.google.com/images?q=passat+kamei&um=1&hl=pl&lr=&sa=N&imgsz=small|medium|large|xlarge

 

a ten drugi znajdziesz na forum, bo co drugi jest taki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy jest bez obramówki (tańsza wersja kameia) lepiej wygląda ten: http://www.shnizep.com/passat/kamei.jpg . Ja go miałem, teraz idzie na sprzedaż - już go zdjąłem i idzie niedługo pod młotek :ok: Co do drugiego też masz 2 opcje, chromy lub bez. Tylko jeśli zdecydujesz się na chromową z alledrogo to przypadkiem nie kup pełnych listków chrom, a same brzegi. No chyba że lubisz takie całe oblane chromem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Chciałem poznać wasze zdanie na ten temat :P

 

ten pierwszy jest bez obramówki (tańsza wersja kameia) [...]

 

a jak wygląda cenowo ta wersja z obramówką??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/Grill-ohne-Emblem-Frontgrill-Kamei-VW-Passat-3bg-B5_W0QQitemZ140217224106QQihZ004QQcategoryZ68211QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

tu masz aukcje od 1euro, cena kup teraz na ebayu to ponad 100 euro; ja jak za swojego dostanę 200 zeta będę :D tyle że został w UK, więc pewnie albo puszczę go na ebay.co.uk , albo w czerwcu przywiozę do polski :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lacoste

ja mam gril w koloze auta i mi sie nie podoba wymieniam na kamei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamei wygląda nie za dobrze na 3B-dużo lepszy już zwykły czarny bez znaczkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grill do b5 to tylko szczebelki jak dla mnie i albo caly czarny albo chrom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ho

Podepne sie a moze wiecie czy jest mozlowość znalezc grill (nie szczebelki ) tylko plastikowa krate (prosze nie linczowć):P ja w oplach OPC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko plastikowa krate (prosze nie linczowć)

 

ojej sam widzisz ze wiesz co ci odpowie wiekszosc... skad taka mysle zeszpecic chcesz sobie auto ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności