Skocz do zawartości
majkel

lampki przy tylnich drzwiach(wewątrz)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają mi te lampki które sa w środku auta przy tylnych drzwiach, kiedy otwieram drzwi to włącza się lampka nad kierowcą ale te z tyłu nie, te oświetlające ziemie świecą, ostatnio zauważyłem że zaczęły tak się żarzyć jakby słabe zasilanie do nich dochodziło albo słaba masa.

Jakaś rada na to??Nie działają z jednej i drugiej strony

A i na pewno nie są wyłączone przełacznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, tylko że nie świecą się żadne lampki wewnątrz, przy otwarciu którychkolwieg drzwi. Oświetlające podłoże to tak, świecą się ale wewnątrz żadne. W serwisie pytałem to kumpel powiedział, że może to być wiązka od tych lampek, która znajduję się przy ścianie grodziowej. Nie wiem dokładnie, gdzie ona jest bo jeszcze się nie bawiłem, ale kolega mówił, że często te wiązki "gniją".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to u mnie włacza się to z przodu ale nie chcą działac te tylnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Spróbuj wyjąć tą lampkę trzeba ją podważyć jak się schylisz to będziesz widział w kloszu tej lampki wycięcie wsuń tam mały płaski śrubokręt i podważ to delikatnie i wtedy powinna się wysunąć i sprawdź żarówkę. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już rozgryzłem jak wyjąć lampkę tylko miałem problem z ta żarówką , jutro sprawdzę czy w lampkach wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lampkę oświetlającą bagażnik w kombiaku tak samo sie wyjmuje? Nie moge za nic jej wyciągnąć. Jakoś zaczeła troche latać luźno w otworze, ale nie wychodzi dalej. Ma ktoś może zdjęcie tego elementu? jakbym widział to, to bym moze wymontował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności