Skocz do zawartości
PINIO VW

Wiosenny spocik grupy zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że damy rade;) Ciekawy jestem czy będzie można jakąś łódkę tam gdzieś wziąć, żeby rybki w niedziele połapać:P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore łódke....... Bols i również będe łapał, niekoniecznie rybki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Na wstępie serdecznie przepraszam, że się nie odzywałem, nawał w oby pracach i termin oddania magisterki do 15ego. Prawdopodobnie będę się bronił 25ego kwietnia lub 15ego maja. Spot na 26ego pasuje, wezmę tylko urlop bo nigdy nie wiadomo u mnie kiedy statek będzie trzeba liczyć. Jeszcze tylko muszę znaleźć czas na kupno okapu i wykończenie kuchni. Nocleg w moim przypadku odpada, jak wiecie żona w ciąży więc samej na noc raczej jej nie zostawię.

 

Pozdrawiam starych bywalców i nowych.

 

Do zobaczenia i usłyszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhee Arek5 jednak sie skusił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakżeby inaczej :gathering: może tym razem uda mi się kogoś zabrać, jak nie to będę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak jedzie? Pytam, bo okazało się, że Magda nie idzie w sobotę do pracy i możemy śmigać o normalnej godzinie.

Dominik, Siwy - możemy się w Karlinie na Olrenie umówić ~11:50 i śmignąć do Gryfic, tam dołączyłby Łysy i chłopaki z Trzebiatowa i polecimy przez Golczewo. Wychodzi niecały kilometr bliżej niż lecąc na Szczecin i odbijając za Goleniowem (chociaż ta droga szybsza).

To jak robimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wlepy fajny bajer, coraz więcej na Szcezcinie nas, dzisiaj minąłem 4RI3L'a:) na krzywoustego:) i wlepka ladnie sie swiecila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tym razem z Wrocławia. Zasiadłem na kompie u znajomych. Jutro może też gdzieś się dobiję. Widzę że niedługo nas będzie więcej niż na ogólnopolskim :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że niedługo nas będzie więcej niż na ogólnopolskim

Oby nie, jeszcze nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przeglądam liste chętnych do spotu i nie mogę przeżyć że tylu was będzie a mnie tam zabraknie kolejny rekord frekfencji ahh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te wlepy fajny bajer, coraz więcej na Szcezcinie nas, dzisiaj minąłem 4RI3L'a:) na krzywoustego:) i wlepka ladnie sie swiecila

 

Świeciła się bo świeżo umyta:D Ja jeszcze nikogo nie widziałem z wlepą, tylko jak jakiś młodszy w pasku mnie mija to mi w okna zagląda;) a to trochę krępujące:D niedługo przyciemnię wszystkie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przeglądam liste chętnych do spotu i nie mogę przeżyć że tylu was będzie a mnie tam zabraknie kolejny rekord frekfencji ahh

A może jednak? Zrób tam bilans porządny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przeglądam liste chętnych do spotu i nie mogę przeżyć że tylu was będzie a mnie tam zabraknie kolejny rekord frekfencji ahh

 

Marcin może jednak ...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przeglądam liste chętnych do spotu i nie mogę przeżyć że tylu was będzie a mnie tam zabraknie kolejny rekord frekfencji ahh

Ja mam to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo :(

 

Artur w Tobie cała nadzieja i FREKWENCJA.:D Dasz radę...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11.50 na orlenie - myślę że umówione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11.50 na orlenie - myślę że umówione.

Baa, jeszcze się zdzwonimy.

 

Dominik i Paweł wyczyściłem posty z tematu ramek tu piszmy tylko o spocie / derlysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany cały czas analizuję i podgaduję żonke że damy rade ale niestety jeszcze jej nie przekonałem

 

ps. staram się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4RI3L ale rzucasz się w oczy, bym ci długimi machnął ale golfem jechałem akurat pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie to już za tydzień. W poniedziałek jak będę w domciu to piszę do właścicielki Frajdy ile osób śpi i ile je posiłki. Pozdrowiomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności