Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Napisał Tuniek Zobacz post

to można jakoś spolerować klosze reflektorów?

Jutro Ci powiem, gdzieś w Bydgoszczy koło dawnego Torbydu jest warsztat ,który to robi znajomy mi dzisiaj coś na ten temat wspominał.

 

mam namiar na gościa od polerowania, zrobił znajomemu polerowanie szyby przedniej w octawi 1.9tdi, właściciel jest megazadowolony robi tez reflektory. Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robi tez reflektory

W takim razie muszę to tak zrobić, żeby drugi kierowca (kierowniczka) nic o tym nie wiedział(a);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć szkło poleruje sie tlenkiem ceru - na Alledrogo można kupić takie zestawy do polerowania i samemu zrobic sobie dobrze :)

Jak juz Wojtek skorzystasz z usług tego zakładu, wtedy oblukam jak wyszło i może sam się skuszę - moja przednia szyba wymaga rewitalizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich wczoraj i klosze polerują tylko plastikowe. Szklane tylko przy zabytkowych autach, bo podobno istnieje ryzyko pęknięcia klosza. W każdym razie mając dwa komplety kloszy coś sobie wybiorę i zamontuję. Raczej obędzie się bez polerki. Poza tym nowy klosz na alledrogo kosztuje 20,- + przesyłka. Ale co do szyb to facet mówił, że nie mają żadnych ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja przednia szyba wymaga rewitalizacji
Za przednią szybę w octavii z nawiercaniem jednej dziury wyszło 180pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po "punktowym" szkoleniu - 6 pkt. zeszło, ufff :)

Oprócz breloczka i filmiku z Hołowczycem wyniosłem z tego szkolenia kilka ciekawych informacji, np. taką, że Straż Miejska w Toruniu nie ma prawa kontrolowac prędkości pojazdów fotoradarem w ciągu wszystkich dróg krajowych na terenie miasta. Aby móc to robić, Straż Miejska musi uzyskać zgodę Komendy Miejskiej Policji - a ta w Toruniu takiej zgody nie wydała. Zatem doblo zniknęło z Broniewskiego :)

Tu możecie rzucić okiem na przebieg dróg krajowych w Toruniu ->http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&q=mapa+torunia&lr=&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=pl&ei=zG-pSpO7LNT__QbHztHBBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1

Sprawdźcie jak to jest np. w Bydgoszczy :)

 

Dowiedziałem sie też, że Chełmża dorobiła sie w końcu fotoradaru - oczywiście zakupiono go dla Straży Gminnej. Nie wiem, czy mają już zgodę na trzepanie fotek na 1-nce, mam zamiar w drodze ujawnienia informacji publicznej wysłac oficjalne zapytanie w tej kwestii do Komendy Powiatowej Policji w Toruniu.

 

Poza tym do zakupu fotoradarów szykują sie gminy Lubicz i Łysomice :)

Trzeba bedzie się chyba przerzucić na latające dywany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem doblo zniknęło z Broniewskiego

 

i bardzo dobrze bo jak to czytelnicy nowosci napisali "Straznicy bardzo dobrze radza sobie z kierowcami, ale czy tak samo dobrze poradza sobie z psimi odchodami?" i nareszcie moze zajma sie swoja praca a nie praca policji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie żeby w b4 wam dobrze światła świeciły, to kupcie żarówki 100/90 i będzie GIT :ok: Trochę przyciemnieją klosze (tzn. odbłyśniki) od świateł mijania ale coś za coś. Miałem tak w swojej B4-ce i noca to aż wiewiórki z drzew spadały, jak włączałem wszystkie światła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100/90

jakiś konkretny model polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiś konkretny model polecasz ?

Tungsram na przykład :D Ale jak wejdziesz do sklepu i zapytasz o "świeczki" 100/90 to ci wyciągnie sprzedawca ze dwa - trzy rodzaje i sobie wybierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są wśród Was zainteresowani zakupem biletów na finał DMP na żużlu w Toruniu - Motoarena - prosze o kontakt na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Panowie, żeby nie spamować w Waszych regionach chciałbym żebyście zapodali temat Sylwestra w Karwieńskich Błotach. Podaje link: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62521

Licze na Was że sami sie wybierzecie i ludzie z Waszych regionów.

 

Pozdrawiam

Piotr

Szczegóły w powyższym linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobotnie popołudnie spędzać w pracy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak sobotnie popołudnie spędzać w pracy
Nie ma to jak niedzielny poranek spędzać w pracy:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ostatni weekend lata spedzic w pracy ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedzielny poranek
ostatni weekend lata

Biorąc pod uwagę w jakim szaleńczym tempie idą prace podzielę Wasz los;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakim szaleńczym tempie idą prace
Co Was tak goni? Kryzys podobno mamy:kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Was tak goni?

W poniedziałek prototyp wózka ma być na badaniach w CNTK w Warszawie, a narazie walczymy jeszcze z pomiarami. Swoje badania miałem zacząć koło 18, a nie wiem czy do 3 zacznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy do 3 zacznę.
To widzę, że też masz "abonament" na firme jeszcze trochę to łóżka nam do działu KJ wstawią. Powodzonka idę lulu o 5-tej trzeba będzie wstać i gibać do firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"abonament" na firme

Rewelacyjne określenie;) Na dobrą sprawę już wczoraj koło 20 miałem przyjechać, ale był "mały" poślizg na obrabiarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności