Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Raz po przymrozku mu nie odpalił i od razu silnik każesz mu przekładać?:rotfl: Łatek odpalił za pierwszym podejściem:D

Silnik Seba ma nowy do przekładki i chciał to robić jeszcze w tym roku, nie ze względu na mróz tylko zadymę przy zmianie biegów i nie tylko, a bateryjka też już na złom się nadaje, jak zakładaliśmy przekaźniki mierzyłem napięcie akumulatora i nie chciało być więcej niż 11,5 V a było chyba 5 stopni na plusie i już rzęcholił żeby zapalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silnik przekładasz czy już w tym roku nie zdążysz?

już w tym roku nie dam rady

myśle że do końca stycznia przełożę

a za bateryjką już się rozglądam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bateryjkach gadacie? :hyhy: No mi tez klękła w koncu, bo to jeszcze stara była z poprzedniego paska. Kazałem kumplowi kupić jakiś DOBRY aku a nie jakieś NO NAME, no i kupił. Za 370 zeta :kwasny: Chyba pozłacany jest - jak wróce to sprawdzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 370 zeta

Jakiś wyczesany Bosch albo Centra;)

chciał to robić jeszcze w tym roku
myśle że do końca stycznia przełożę

Trzymam kciuki;) Kiedyś pomagałem przy wyciąganiu silnika z Opla Sintry. Zostałem potem oskarżony o przyczynę pourywania kabli i oderwania jakiegoś modułu komputera od silnika. W związku z tym przekładką silnika w warunkach skrajnie polowych (winda z podnośnika na ciągniku, a całość przekładana w stodole) mówię stanowcze nie;)

Edytowane przez Tuniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... W związku z tym przekładką silnika w warunkach skrajnie polowych (winda z podnośnika na ciągniku, a całość przekładana w stodole) mówię stanowcze nie;)
Nie przed blokiem na chodniku robił tego nie będzie musi tylko skończyć remont w chacie bo inaczej domowe naczalstwo mu ten silnik walkiem do ciasta z głowy wybije;), warsztacik ma zamówiony:D Edytowane przez Tuniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem , że już po domowym remoncie jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A myślałem , że już po domowym remoncie jest;)

"cosik sień chyba przeciongło";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"cosik sień chyba przeciongło"

Może wykupili mieszkanie sąsiadów, wykuli przejście i teraz ujednolicają całość;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wykupili mieszkanie sąsiadów, wykuli przejście i teraz ujednolicają całość;)
to na parapetówę trzeba będzie się wkręcić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, ciekawe ile mają parapetów;) A tak z innej beczki: zamontowałeś już wlepę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy nie macie innych obiektów do pogaduszek:p

remont na ten rok skonczyłem,a motorek leży i czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wy nie macie innych obiektów do pogaduszek

Jesteś tak wdzięcznym tematem, że nie mogliśmy się oprzeć;) Poza tym coś w pracy trzeba robić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym coś w pracy trzeba robić

haha a ja se leże:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja se leże

Farciarz... Nie dość, że nie mam co robić, to jeszcze dostałem burę za kolesia, który ma dziś wolne. Po prostu szczęściarz ze mnie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak swoją drogą, ciekawe ile mają parapetów;) A tak z innej beczki: zamontowałeś już wlepę?
Nie wiem, nie umiem, zarobiony jestem;) a tak poważnie nie mam kiedy tego zrobić. Też bym se poleżał jak kolega co skończył remont:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie umiem, zarobiony jestem a tak poważnie nie mam kiedy tego zrobić.

Jarek nie widze lewara,pare ''Zywców'' i kleimy:one:

:eek: Oj Michał pechowa końcówka roku:633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:eek: Oj Michał pechowa końcówka roku:633:

Dobrze, że nie początek roku, a oc gdzie miała chyba nie jakiś "krzak"?

Edytowane przez andrzejek73
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek nie widze lewara,pare ''Zywców'' i kleimy:one:

Na dworze dzisiaj prawie minus 10 gradusów, mogłaby się nie trzymać:(. A jak po tych spożytych procentach zaczelibyśmy chuchać żeby wlepie było cieplej to by mogła się sfilcować z wrażenia:p.

Michał szkoda paszczura i to w.......ce załatwianie kwitów w ubezpieczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj prawie minus 10 gradusów, mogłaby się nie trzymać

Pierwszą wlepę montowałem przy - temperaturze i za długo nie trzymała. Poczekaj lepiej aż puszczą te Syberyjskie mrozy;) A tak przy okazji, to dzisiaj rano Łatek nawet w miarę chętnie odpalił. Niestety nie zalałem go odpowiednim płynem do szyb i mam kostkę lodu pod maską;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji, to dzisiaj rano Łatek nawet w miarę chętnie odpalił. Niestety nie zalałem go odpowiednim płynem do szyb i mam kostkę lodu pod maską;)
Jak się dobrze spręży to i pyknie od pierwszego razu znaczy silniczek masz jak złoto. Ostatni raz "traktorkami" jeździłem w zaszczytnej służbie najjaśniejszej Rzeczpospolitej i miałem "gazeciarza" jak rano przeczytał suchą gazetkę od strony kolektora ssącego to moglo być -25 i odpalał za pierwszym razem:D(świec żarowych nie było), tylko o bateryjkę musiałem dbać przez 18 miesięcy. Mruczuś stoi w nocy w blaszaku to i z rozruchem nie mam problemu:) łyknął benzynki i zamruczał dzisiaj od pierwszego razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności