Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żebym się czepiał ale wybory na Wielkopolsce to sprawa ludzi z WLKP my co jedynie możemy pogratulować nowo wybranemu bo glosować nam nie wypada a nawet nie powinniśmy.

Żeby później nie było że wybory zostały sfabrykowane tak jak to niektórzy zarzucili po wyborach w Kujawsko-Pomorskim.

Jak by nie patrzeć to jest sprawa dotycząca tylko danej grupy.

 

Kolego!

Od 1989 roku Polska to wolny kraj i głosować może każdy jeżeli ma ochotę lub obowiązek, jaki nie będę tłumaczył.

W przypadku wyborów w Wielkopolsce wiele osób z Kujaw i Pomorza, Warmii i Mazur oraz innych grup regionalnych bywało na wspólnych spotach z Wielkopolską i znają osoby kandydujące do roli opiekuna. Nikt z grupy wielkopolskiej nie ogranicza im możliwości oddania głosu w tych wyborach opiekuna regionalnego w Wielkopolsce.

Reasumując nie wciskaj się miedzy wódkę a zakąskę i nie bądź regionalnym klonem znanego w kraju prezesa, który wie wszystko najlepiej.

Kto chce niech głosuje!

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Kolego!

Od 1989 roku Polska to wolny kraj i głosować może każdy jeżeli ma ochotę lub obowiązek, jaki nie będę tłumaczył.

W przypadku wyborów w Wielkopolsce wiele osób z Kujaw i Pomorza, Warmii i Mazur oraz innych grup regionalnych bywało na wspólnych spotach z Wielkopolską i znają osoby kandydujące do roli opiekuna. Nikt z grupy wielkopolskiej nie ogranicza im możliwości oddania głosu w tych wyborach opiekuna regionalnego w Wielkopolsce.

Reasumując nie wciskaj się miedzy wódkę a zakąskę i nie bądź regionalnym klonem znanego w kraju prezesa, który wie wszystko najlepiej.

Kto chce niech głosuje!

Pozdrawiam

Jarek

 

... Spoko, tylko przypomnij sobie akcję wyboru naszego opiekuna, i całe zamieszanie które zrobiło się po wyborach !

 

... Czy ja napisałem że macie nie głosować ? Zasugerowałem tylko coś grzecznie ale Kuźwa jak zwykle interpretacja od d..y strony, także jeżeli ktoś nie skumał to miałem na myśli to czy wypada im się wciskać w wybory :fajny

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak napisałeś!!

bo glosować nam nie wypada a nawet nie powinniśmy.

 

Twoja interpretacja jest od:

ale Kuźwa jak zwykle interpretacja od d..y strony

Z mojej strony to koniec tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Z mojej strony to koniec tematu.

Pozdrawiam.

 

... Jarek no chyba jasno napisałem " nie wypada a nawet nie powinniśmy " czyli była to tylko sugestia z mojej strony. Nie napisałem chyba kuźwa bezczelnie " po co wy głosujecie " - lub coś w tym stylu.

 

... Dlatego nie wiem po co łapiecie za słowa a nie odnosicie sie do całej wypowiedzi.

 

... Dobranoc :spi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie wiem po co łapiecie za słowa a nie odnosicie sie do całej wypowiedzi.

 

Bo jest za co:lol

A na poważnie Grinczu ,zaś problemy robisz:P

Zostaw sprawy które cię nie dotyczą lub nie chcesz by cię dotyczyły innym:P

 

... Dobranoc

Karaluchy pod poduchy:D :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie rozmawiaj z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Jarek i tego się trzymaj:lol:lol:lol

Edytowane przez kwassolino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mnie się zdaje, albo Dawid dziś rano zapier...ł do Torunia koło 9-tej jak szalony :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie go ciepłe stópki przygniotły:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapier...ł do Torunia koło 9-tej jak szalony

Pewnie poległ w nierównej walce z kołdrą:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w rodzinie przybył dziś kolejny passat :D B53B 1.8T, sedan, rocznik 1999, kolor LL5Y, silnik APU. To juz siódmy pasztet w mojej rodzinie. Jest jeden B3, 2 x B4, 3 x B5 i jeden B6 :hyhy:

Tak patrzę, że zaraziłem większość i tak teraz te pasztety kupują :fajny

 

Oczywiście zawiecha od razu idzie jutro do wymiany, bo laska co nim jeździła, to trochę "dobiła" zawiechę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Kwassolino spokojnie "Debil" tak jak mnie nazwałeś więcej się udzielać nie będzie bo i tak będzie błędnie interpretowany.

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam nie miałem tego na myśli, a reszta potoczyła się tak jak widać.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Kwassolino spokojnie "Debil" tak jak mnie nazwałeś więcej się udzielać nie będzie bo i tak będzie błędnie interpretowany.

Michalina wybacz,ale Ty sam sobie zaprzeczasz i jedyną Twoją wymówką jest że zawsze ktoś Cię błędnie zinterpretuje.Przeczytaj swoje posty i wyciągnij z tego jakieś wnioski ponieważ ja większość twych wpisów odbieram jako tzw."wyjce byka do indyka" że gdaka nie wiadomo o czym.Ja nie zagłosowałem ponieważ nie znam żadnego z tych forumowiczów,ale w związku z tym nie robię gorzkich żalów jak młokos co zapomniał kondoma na randkę.A to Ty błędnie zinterpretowałeś mą wypowiedz,bo jeżeli masz taką mądrą maksymę w podpisie to byłem przekonany że w całej swojej ideologii jaką zawiera to święcie się do niej stosujesz;)

 

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

 

Tak patrzę, że zaraziłem większość i tak teraz te pasztety kupują

Jeszcze Damiano na forum ich wciągnij:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały Michał, zrobi szum, kilka osób pobudzi do napisania czegoś nie zgodnego wobec jego ideologi , po czym przeprosi i obieca że więcej nic nie będzie pisał. Ale przynajmniej coś się dzieje.

Dobranoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracholowi juz mówiłem, żeby się zarejestrował. Swojego starego nie namówię, bo to NOGA z obsługi neta, teść też, kuzyn to na internet nie ma czasu, bo mu jeszcze głupoty we łbie, ciotka też do internetu ma podejście jak pies do jeża, no i o pozostałych to nie ma również sensu pisać - tak więc nikłe szanse, żeby wszyscy się zarejestrowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bracholowi juz mówiłem, żeby się zarejestrował.

No to Brata przyciśnij do ściany, żeby się zapisał.

W końcu czegoś nauczyli cię w piaskownicy chyba nie:D :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się wcinał, ale Michalinka już zapomniała jak zareagowała na zaczepkę Majcina?

lepiej mieć latające lampy i podnietę z jazdy , niż auto ledwo jeżdżące

Na co Ty odpisałeś:

.. Hmm "Nie rozmawiaj z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

 

... Dobranoc

Dlczego w takim razie Majcin nie podniecił się tak jak Ty:

"Debil" tak jak mnie nazwałeś

Widocznie kierował się Twoim podpisem. Wydaje mi się, że jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie i na każdym kroku dajesz to odczuć.

 

 

 

P.S. Jeszcze jedna sprawa:

Jak czytam twoje wypowiedzi, to nie powinieneś nigdzie jeździć. Do Lipna też miałeś jakieś "ale". Popracuj nad sobą, a nie wylewasz żale do Sebola i do jednego kibla wstawiasz go z gościem co w butelkę Cie nabił.
Autorem tego posta byłem JA. Miałem olać temat, ale niestety skutecznie pracujesz na to, żeby Cię traktować jak byś był
regionalnym klonem znanego w kraju prezesa, który wie wszystko najlepiej.
Napisał Grinch

PS: Ja się wogólę nie spinam.

A to ciekawe Michalinko... Edytowane przez Tuniek
P.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
A to ciekawe Michalinko...

 

... mi chodziło tylko o to czy nie będą mieli pretensji jak ktoś z innej grupy będzie głosował.

I ja się wogólę nie spinam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło tylko o to czy nie będą mieli pretensji jak ktoś z innej grupy będzie głosował.

Żeby uniknąć sytuacji, o której wspomniałeś wcześniej (pomówienia/niedomówienia itp.) zapytałem:

Czy głosy z województwa ościennego też się liczą?

Oczywiście - ja w waszej tez głosowałem

Temat uznajmy za zakończony. Spokojnej soboty życzę wszystkim;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Temat uznajmy za zakończony. Spokojnej soboty życzę wszystkim

 

... dokładanie zgadzam się, nie było to potrzebne, poniosło mnie trochę i wyszło jak wyszło ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności