Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

No te światła są chyba szeregowo połączone a nie równolegle. Trzeba to pozmieniać jakoś. Bo nawet lampka w bagażniku to się zapala dopiero jak drzwi otworzę. A tak to po otwarciu klapy - nie zapala sie w ogóle. No i gaśnie razem ze światłami wewnetrznymi - jak juz sie zapali po otwarciu drzwi :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid pewnie dziś weźmie jeszcze nockę i będzie podsłuchiwał koncertów na MotoArenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś klamry do sprężyn? Szykuje mi się atrakcja pt. wymiana amortyzatorów z tyłu (pamiątka po przejeździe przez Włocławek).

 

wpadaj do mnie, od dziś do piątku włącznie mam wolne więc 2h i sprawa będzie załatwiona ;)

 

Dawid pewnie dziś weźmie jeszcze nockę i będzie podsłuchiwał koncertów na MotoArenie

 

Dawid już dziś podziękował 10 godz. od 11 do 21 wystarczyło z tym Polskim Bydłem więcej na koncertach nie chcę pracować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Narzekacie na włocławek a ja tam mieszkam :) Heh

Powiem wam tak ... ze obojetnie z ktorej strony bedziecie wjezdzac ale widac tablice "Wloclawek" i juz czlowiek wie ze w domu ;)

Pomoze ktos w moim temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos w moim temacie?

To nie jest temat do tego przeznaczony :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie do tego ale moze ktos znajacy sie na rzeczy kliknie w linka i cos podpowie :)

A tak jak juz pisze to czy wiadomo Wam kto z forum moglby wiedziec cos o spotach we wloclawku w niedziele na lidlu ? bo nie pamietam o ktorej godzinie to jest a bym jutro podjechal bo moze ktos cos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno Broniewskiego, Chełmińska, Bema, Polna, Żółkiewskiego...

Tam mają zezwolenie sie ustawiać dodatkowo tam gdzie są znaki z fotoradarem. Ale znak znakiem jeszcze pozwolenie od zielonych potrzebują aby się ustawić. Na Żółkiewskiego nie widziałem znaku. Znaki stoją na pewno Polna odcinek od równinnej do przejazdu, Chełmińska od pętli 27 przez 2km. Jakoś dużo tego nie ma. Przynajmniej nie będą mogli się sku.... w nocy zasadzać w idiotycznych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos w miare dorby darmowy hosting www bo do aukcji pottrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ela - gdzie są foty ze spota, które robił F@za, no i ty również :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - przegrałem sobie te fotencje :D

Jakoś wcześniej mi ten link umknął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) na forum jestem juz jakis czas ale dopiero sie witam na regionalnym bo mam zamiar zamienic auto na passka po za tym lepiej pozno niz wcale:P. Z forumowiczy znam tylko arrow'a- pozdrawiam przy okazji ale mam nadzieje ze na jakims spocie poznam wszystkich.

 

p.s mieszkam podobnie jak ArroW bliziutko do trasy nr80 miedzy Ctr i Bdg wiec jak by sie cos dzialo (odpukac) albo cos potrzeba to walic jak w dym zawsze sie pomoze ;)

 

aha arrow miales domnie wpasc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) na forum jestem juz jakis czas ale dopiero sie witam na regionalnym bo mam zamiar zamienic auto na passka po za tym lepiej pozno niz wcale:P. Z forumowiczy znam tylko arrow'a- pozdrawiam przy okazji ale mam nadzieje ze na jakims spocie poznam wszystkich.

 

p.s mieszkam podobnie jak ArroW bliziutko do trasy nr80 miedzy Ctr i Bdg wiec jak by sie cos dzialo (odpukac) albo cos potrzeba to walic jak w dym zawsze sie pomoze ;)

 

aha arrow miales domnie wpasc :P

witamy nowego członka grupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jestem juz jakis czas ale dopiero sie witam na regionalnym bo mam zamiar zamienic auto na passka po za tym lepiej pozno niz wcale. Z forumowiczy znam tylko arrow'a- pozdrawiam przy okazji ale mam nadzieje ze na jakims spocie poznam wszystkich.

 

p.s mieszkam podobnie jak ArroW bliziutko do trasy nr80 miedzy Ctr i Bdg wiec jak by sie cos dzialo (odpukac) albo cos potrzeba to walic jak w dym zawsze sie pomoze

 

aha arrow miales domnie wpasc

 

hehe a witam witam kolegę ;), najbliższy spocik to grillowanie 18tego czerwca w Czernikowie u Eli ;), zajrzę do Ciebie może w tym tyg. tylko musisz napisać kiedy będziesz dostępny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności