Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Nacieszyłem się autem - ukradli.

ja pier#$&% co się do ciężkiej holery dzieje:zeco

faktycznie z forum też mogą zbierać jakieś informacje,dosłownie brak mi słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta nie ma, w środku sprzęt typu kitesurfing i buty narciarskie... Połowa do spłacenia więc @#$ płacić za coś czego się nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakaś nowa grupa w BDG się pojawiła...mają gościnne występy.

Współczuć pozostaje.Czas wykasować temty o swoich autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie zamieszczane dane można wykorzystać przeciw nam. Nawet nie trzeba, czasem, wychodzić z domu jeśli ktoś jest "nadgorliwy" na portalach społecznościowych i różnych forach.

Dla takich amatorów czyiś własności i innych przestępców to poruszany już wcześnie Hitler miał sposób. Do obozu i żeby pracował aż zejdzie. Brutalne, ale może wtedy jakaś sprawiedliwość by była.

Najbardziej przykre jest to, że przed złodziejem się nie da zabezpieczyć. Można tylko spowodować, że nasz samochód będzie dla potencjalnego złodzieja mniej atrakcyjny niż inny stojący obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuję seba u nas na razie jest spokój i miejmy nadzieje że tak pozostanie ale i tak ja pomyśle u siebie o jakimś immobilizerze własnej roboty. bo normalnie aż strach pomyśle co będzie dalej...... i nadziej żeby to był ostatni takli incydent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomysł na imobilajzer , choć żebym był spokojny ze próbowałem się chronić. na szczęście samochód to ja w garażu mam.

Ja mojego rekina b3 nie oddam tak łatwo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kombinowałem zabezpieczenie oparte na kartach transponderowych. Idea taka, żeby samochód odpalić, ale żeby po chwili zgasł. Żadnych przycisków które można znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy właśnie dostałem info że zostały skradzione dwa paski w inowrocławiu i w kruszwicy wszystkie modele to b5 i silnik tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje , teraz to trzeba będzie pusty zbiornik zostawiać brać aku do domu wraz z kierownica .

A tak poważnie , to ja myślałem o innym stylu imobilajzera tylko że mój pomysł nie obejmował wzięcia samochodu na tak zwany zapych.;/

ale już mam kilka pomysłów na zabezpieczenie auta. ale czy to coś pomoże to nie wiem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak montował nadajnik gps i potem szukał auta jakimś urządzeniem co wyłapie sygnał gps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest trudne do zrobienia można nawet takie systemy kupi za na allegro za około 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś taki nadajnik gps który dane geograficzne wysyłała na koma.

i to coś koło 150zł koleś chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Dobra sprawa ten gps. Moze zamontuje takie coś. Bo w mojej okolicy na odleglosc 5 km ode mnie zginely dwa passaty ale sie odnalazły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Twoje Andrut tablice rejestracyjne znaleziono wczoraj na Chełmińskiej - mówili w radio GRA, szukali własciciela. Ale moge sie mylić. Zadzwoń do radia, może to Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem kiedyś taki nadajnik gps który dane geograficzne wysyłała na koma.

i to coś koło 150zł koleś chciał

Sam gps to nie problem. Problem to wysłać, najłatwiej to komurkę na kartę mieć w samochodzie na stałe i tyle. W sumie to sam telefon powinien wystarczyć, tylko musi mieć odbiornik gps i prosty programik napisać i tyle.

 

Nurtował mnie koszt takiego urządzenia. Dla zainteresowanych pierwsza lepsza aukcja

http://allegro.pl/lokalizator-gps-gsm-blokada-chron-swoj-samochod-i1338860546.html

Edytowane przez traba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ida czasy na tdi... skur/wy/syny jedne trzeba gnoi na mierzyc i tak jak kiedys moj kumpel zrobil jak kolesie mu motor pod prowadzili, zlapal go i mlotkiem potlukl rece mu - polamal i juz powiedzial ze nic juz nie ukradnie bo poczol wine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli ida czasy na tdi... skur/wy/syny jedne trzeba gnoi na mierzyc i tak jak kiedys moj kumpel zrobil jak kolesie mu motor pod prowadzili, zlapal go i mlotkiem potlukl rece mu - polamal i juz powiedzial ze nic juz nie ukradnie bo poczol wine

No tylko w tym państwie prawa za takie rzeczy można pójść siedzieć, a złodziej pozostanie niewinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonany, że Twoje Andrut tablice rejestracyjne znaleziono wczoraj na Chełmińskiej - mówili w radio GRA, szukali własciciela. Ale moge sie mylić. Zadzwoń do radia, może to Twoje.
kurcze na pewno moje, nie słyszałeś numerów?? Mi wczoraj policjant powiedział, że jakieś młode wilki wkroczyły do akcji i łupią passaty aż tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tylko w tym państwie prawa za takie rzeczy można pójść siedzieć, a złodziej pozostanie niewinny.

 

jesli dobrze to wykonasz to nie masz szans isc siedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam gps to nie problem. Problem to wysłać, najłatwiej to komurkę na kartę mieć w samochodzie na stałe i tyle. W sumie to sam telefon powinien wystarczyć, tylko musi mieć odbiornik gps i prosty programik napisać i tyle.

 

Nurtował mnie koszt takiego urządzenia. Dla zainteresowanych pierwsza lepsza aukcja

http://allegro.pl/lokalizator-gps-gsm-blokada-chron-swoj-samochod-i1338860546.html

 

to jest leprza troche wersja bo tam namierzało miejsce i prędkość chyba tylko. a koleś miał to używane z angli, jakoś tak tam w opisie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności