Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Za wyrwanie płaciłem 250 zł. Nic a nic nie bolało - 2 zastrzyki i paszcza wylana lignokainą.

 

Co on ci tam rwał :zeco Za 250 zeta, to chyba nogę :haha

Następnym razem przyjedź do mnie, to przy "znieczuleniu ogólno - całkowitym", zrobię ci to za stówę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Szlag mnie zaraz tutaj trafi :( Nie wytrzymuję już. Dzięki serdeczne Bartek. Ja za ten ząb zapłaciłem już 220 złotych u Wrzoskowej i tak jak wyszedłem z gabinetu, tak ciągle boli. To już kolejna partanina u niej. Na reklamację nie pojadę, bo nie wierzę że ona potrafi to zrobić.

 

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

 

btw: czym jest kurna lignokaina :hmm

 

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

 

przestudiowałem internet i dalej nic mądrego nie wiem. W tym linku z którego skopiowałeś dane, jak i w kilku innych, piszą że to rzeźnik. Niestety nie odważę się tego sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy znacie jakiegoś dentystę

Jest jeszcze Zawada na Wojska Polskiego w Inie. Jeździłem do niego z ósemkami do wyrwania. Tel: 604659231.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja mogę polecić dr Przedmojskiego, ale to w Dobrzejewicach i niestety nie przyjmuje w soboty. W Toruniu z przyjmujących w soboty to DenMed przychodzi mi tylko do głowy. Też mogę polecić.

P.S. 14tego idę wyrwać górną 8:mmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszą że to rzeźnik

Zdania są podzielone :D Ale też skłąniam sie do tego stwierdzenia, bo nienawidzę dentystów :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Tomek literówka, LIDOKAINA miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić dr Przedmojskiego, ale to w Dobrzejewicach

 

również polecam , korzystam od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dorby problem a wlsciwie moj kuyzn posiada paska po lifcie zbili mu szybe wiec kupil szybe ale cos sie mechanizm zje... wiec pojechal na szrot i kupil cala ta wewnetrzna balche z mechanizme do szyby (prowadnica, jakis silownik itp) zlozyl wszystko do kupy i teraz musi drzwi zamykac manualnie a szybe moze tylko otwrzyc jako pasazer..... ma ktos jakis pomysl na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzial techniczny to nie tu, a po za tym opisz dokladniej, ktore drzwi i ktora szyba. Jesli musi zamykac drzwi tylko kierowcy przez kluczyk aa reszte pilotem moze to krancowke moze miec uszkodzona w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie tu... a co szkodzi najpier zapytac w swojej grupie?drzwi pasazera z lewej strony, wymienil wszysko powiazane z szyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktos jakis pomysl na to?
ja bym jechał z tym z powrotem na szrot wymienić lub poprostu kupić jakiś zamiennik zamka z silniczkiem szyby z alle i wsadzić i powinno działać

Jak to zmontować jest foto relacja na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ktoś te kalendarze? Myślę, że te 5-7 osób się zbierze, żeby wziąć paczkę z przesyłką za 15 zeta, wtedy ten koszt na parę osób się rozłoży. A towar się rozda na spocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
ma ktos jakis pomysl na to?

Jeśli dobrze rozumiem, to nie może otworzyć tej szyby z panelu kierowcy i tak samo z zamknięciem tych drzwi. Silniczek przymocowany do tej blachy jest zintegrowany ze sterownikiem szyby i zamka. Jeśli masz niewłaściwy sterownik, to nie ma on komunikacji po szynie CAN z modułem komfortu. Dlatego nie działa sterowanie zamka i szyby z drzwi kierowcy lub pilota. Jeśli używasz zdalnego sterowania, albo sterujesz tą szybą z panelu drzwi kierowcy, to sygnał idzie po magistrali CAN do tych drzwi, a tam przez sterownik jest przekazywany do silniczka szyby lub zamka. Jeśli masz uszkodzony (a moim zdaniem niewłaściwy, np. od przedlifta założony do polifta) to efekt będzie taki, że możesz sterować szybą przyciskiem na tych drzwiach (sama instalacja elektryczna jest taka sama po lifcie), bo dochodzi do niej napięcie. Za to drzwi mogą nie rozumieć informacji o poleceniu zamknięcia od poliftowego modułu komfortu, gdy sterownik w drzwiach jest przedliftowy.

 

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

Czyli albo kombinujesz i przekładasz stary sterownik na nową blachę, albo kombinujesz innego cyborga, lub wymienią Ci na blachę o takim numerze, jaki miałeś wcześniej w tamtym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuje ktoś te kalendarze? Myślę, że te 5-7 osób się zbierze, żeby wziąć paczkę z przesyłką za 15 zeta, wtedy ten koszt na parę osób się rozłoży. A towar się rozda na spocie

 

jest osobny temat do tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Tomek :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eltom, ligno/lidokaina to taki srodek znieczulenia miejscowego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eltom, ligno/lidokaina to taki srodek znieczulenia miejscowego :).
A nie lepiej zastosować "pawulon"? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu ciiiiiiiichoi pusto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Dzień dobry :P

Danek :P Ty już nie bądź taki do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności