Skocz do zawartości
Gość colins

Sportowe zawieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość colins

Witam szukam sportowego zawieszenia do Passata 01r 2.0 benzyna

mam pytanie

czy przod i tyl pasuje od modelu 96-00r i od audi a4

 

Oraz czy moge zalozyc od sedana tdi do benzyny ?

 

Ma ktos jakies swoje zdjecia jak prezentuja sie sedany na glebie :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz załozyc od varianta lub od tdi,od A4 pasuje tylko przód a tył niestety nie,od A6 pasuje przód i tył wszystko od 96r wzwyż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość colins

No ok ale kiedys zalozylem do TDI zawieszenie od 1.6 benzyna to mi przod bardzo siadl, bo diesel jest ciezy o 150 kg

 

domyslalm sie ze pasuje, tylko czy nie bedzie wplywac na funkcjonalosc, wysokosc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mojego sedanika :)

 

dsc00507vk8.th.jpg

 

Obniżaj swojego tapczanika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Sliczny. Tylko bym te boczne progi pomalowal pod kolor bo sie nie komponuje z linia zderzakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

to tylko takie moje spostrzeżenie co do sportowego zawieszenia na polskich drogach, sam mam obniżonego kombiaka i w przeciągu roku użytkowania wytarłem cala osłonę silnika - jest dziura w na środku od kolein, kilka razy uderzyłem przy wyprzedzaniu tymi łapami czy jak to tam zwal od wahaczy, takie wystające cycki pod nogami na progu z każdej strony przy kole o koleine, jest problem z parkowaniem trzeba uważać na krawężnik i blisko nie podjeżdżać żeby nie uszkodzić zderzaka, na wyższe krawezniki nie ma szansy podjechać, no i rozbiłem miskę na studzience we wrocku ale jakoś nie kwapie sie z podnoszeniem go bo świetnie wygląda i super sie trzyma na drodze, licze ze nasze drogi sie troche poprawia i bedzie mozna spokojnie śmigać

pozdr i powodzenia na drodze]

 

a0cf1149d6186eb0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kass

a pakiet "sportowe zawieszenie" czym różnił się od standardu? bo ja w swoim mam a nie wydaje się żeby jakoś szczególnie nizej siedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Mad_Mac progi będą się malować w kwietniu razem z blendą na szybę tylko muszę dorwać taką z ABS-u bo nie chce z laminatu Wszystkim niezdecydowanym jeszcze raz polecam zglebienie - świetny wygląd i jeszcze lepsza zabawa na zakrętach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam :)

 

Też zastanawiam sie nad sportowym zawieszeniem .... jakiej firmy proponujecie ... chodzi mi o coś w rodzaju sport kitu czyli springi i amorki do kombi z model 3B ....

 

Manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawias to jakiś dobry springi H&R + amory Bilstein B8 będzie bardzo twardo :)

lub tak jak ja springi Vogtlandy + amory Koni Sport, albo dorwać coś rewelacyjnego czyli gwint KW Inoxline hmmm.... marzenie albo coś teńszego zawias FK.

Czasem na Allegro można wyszarpać coś za dobrą cenę w dobrym stanie z Pasiów co z importu wpadają do PL, ja tak łykłem amory Koni Sport za połowę ceny i są igły :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne te wasze passaciki po zmianie zawieszenia. ja marzę też o zmianie, ale sie boje o wahacze, bo juz 3 wymieniłem, ehhh.

czyli kompromis wygląd, obniżenie z komfortem to najlepiej wybrać Vogtland + koni sport? ile obniża, 20 mm? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, zapomniałem, ajki to jest wydatek???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SToRM

Ja wstawilem sobie Vogtlanda -35mm. Auto fajnie siadlo, szczegolnie ze w serii bylo jakos tak dosyc wysoko (V6 syncro). Komforcik fakt ze troche ucierpial, ale za to frajda z jady znacznie wieksza... Polecam ;)

dscn7933zh7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SToRM,

amorki też zmieniałeś? świetnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SToRM
SToRM,

amorki też zmieniałeś? świetnie wygląda :)

A dzieki :)

Amorki zostaly seryjne, skrocilem jedynie troche odboje.

W poprzednim aucie (Golf mk3) byla "gleba" -120/100 wiec baaaardo nisko. Wiec tutaj w pasku mam w sam raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piekne te wasze passaciki po zmianie zawieszenia. ja marzę też o zmianie, ale sie boje o wahacze, bo juz 3 wymieniłem, ehhh.

czyli kompromis wygląd, obniżenie z komfortem to najlepiej wybrać Vogtland + koni sport? ile obniża, 20 mm? pozdrawiam

 

Springi -40 mm i wydaje się optymalnie jak na PL drogi :P Oczywiście na każde inne bym tak Pasia zglebił żeby go mrówka musiała obchodzić hehe.

O wahacze się nie martw, kup lepsze miej oczy szeroko otwarte i ciesz się dobrym prowadzeniem i niezłym wyglądem.

A co do ceny to kupiłem springi Vogtlanda w idealnym stanie za 300zł i Amory Koni Sport za 750zł też w idealnym stanie, bo gość nie zabardzo się znał co sprzedaje, musisz polować coś się znajdzie :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pakiet "sportowe zawieszenie" czym różnił się od standardu? bo ja w swoim mam a nie wydaje się żeby jakoś szczególnie nizej siedział.

 

Witam,

to w serii był jakiś pakiet sportowego zawieszenia ? ja mam obniżonego paska a zawias jest seryjny i właśnie sie zastanawiam dlaczego tak jest...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności