Skocz do zawartości
kris166

Jakie glosniki wejda na tyl do b3 kombi??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Wiecie czy na tyl do b3 kombi wejda 5x7?? a moze 4x6??Pomożcie.dzieki.pozdro:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Wiecie czy na tyl do b3 kombi wejda 5x7?? a moze 4x6??Pomożcie.dzieki.pozdro:):)

jak rozbieżesz boczki to zaraz zobaczysz jakie były oryginalnie.

ja u siebie założyłem okrągłe o przekątnej 10 cm

Zresztą opisałem swoją instalację tu

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20253

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w te plastiki obok rolety wchodza eliptyczne glosniki.napiszcie jaki tam wejdzie rozmiar??5x7??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 5x7 czy 6x9??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jutro chce zamowic na allegro jakies glosniki natyl i niewiem czy 4x6,czy 5x7, a moze 6x9????pomocy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6x9 napewno nie.. na forum czytalem ze 5x7 ale ostatnio ktos podawal link do strony z opisem i fotkami jak dostac sie do tych głosnikow, tam było napisane ze 4x6 :/ takze juz sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotweiler

Wymiary Oryginalnych głośników w Passacie B3 KOMBI. Mocowane w tylnych półkach bagażnika.

Kopia DSC08550.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

Kris daruj sobie głośniki w tylnej części! Efekt mega marny jakie byś nie kupił głośniki. Powód...nie ma specjalnie możliwości sensownie ich zamontować. Przykręcając je do tych plastików efekt tragiczny-wszystko się rusza, trzeszczy i ogólna kupa. Jedynie sensownie było by wyciąć otwór w karoserii i konkretnie na sztywno zamontować te głośniki przy okazji wytłumiając blachę matami żeby zminimalizować drgania. Ostatnio wymontowałem u siebie te głośniki. Kiedyś tez się napaliłem bo myślałem że to coś poprawi. Mając przyzwoity przód nie będą specjalnie słyszalne te głośniki z tyłu. Jeżeli już tak bardzo chcesz tam coś montować to mogę ci odsprzedać moje głośniki które wymontowałem. Ale z góry mówię, że nie osiągniesz tego o czym myślisz. Więcej info na priva. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shegge reggae

troszeczkę odświeżę temat.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem passata b3 od kilku dni, i chcialem was zapytac czy na tył wejda glosniki 13 cm? ktos moze probowal takich zabiegów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kombi to przy rolecie jest miejsce na elipsy 4x6 i są one przykręcane od spodu do plastików, także z 13 możesz mieć troche rzeźbienia.

 

u siebie mam tam założone tweetery na plaskich podkładkach i 165 w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja ma głosiki z tyłu w drzwiach i gra naprawdę nieźle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sam zamontowalem 6x9 w tapicerce tylnych drzwi i jest niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności