Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A moze sie poprostu klima skonczyla, to bylby najlepszy scenariusz.

W zeszłym roku się tak łudziłem i niestety jak pisze leo, poszła chłodnica :). Na szczęście łatwy demontaż więc sobie sam wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj nr tel pomogę ci z tą klimą sprawdzę ci czy mas szczelną :) lub nabije 740 gr r-134 jeżeli zawory trzymają ciśnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj nr tel pomogę ci z tą klimą sprawdzę ci czy mas szczelną lub nabije 740 gr r-134 jeżeli zawory trzymają ciśnienie

 

A ogarniasz dosyć klimaty klimy? Bo sam mysle sprawdzic szczelnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś coś takiego? http://allegro.pl/bezprzewodowy-elm-327-bluetooth-bt-2012-obd2-id2-i2347975404.html

Ciekawi mnie czy działa dobrze z różnymi autami jak to opisują. Potrzebuję opcję bluetooth żeby dokonywać diagnostyki telefonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mały trzpień w kształcie "imbusa"
O tym wlasnie mowili. Dorabiany na zamowienie, z jakiegos lepszego stopu metalu.

 

Tydzien wczesniej zajechaly do nich 3x B6 z ta sama usterka. Tylko, ze juz bylo za pozno na profilaktyke ;)

 

NIe wiem jakie sa ceny u innych, a powyzsze napisalem tylko dla podzielenia sie informacja. Jesli macie taniej to super. Bede wiedzial gdzie sie zglaszac w przyszlosci, jesli posiade ten silnik ;O)

 

---------- Dodano o 20:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:47 ----------

 

A moze sie poprostu klima skonczyla, to bylby najlepszy scenariusz. Nie ma co zakladac najgorszego scenariusza ;]

.

 

A kiedy ostatnio robiles jej serwis?

Podobno norma jest ubytek do 15% w ciagu roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm w pracy styczność z kilmą obecnie jest na urlopie do poniedzialku ale potem moemy sprawdzić

 

---------- Dodano o 22:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:01 ----------

 

mm w pracy styczność z kilmą obecnie jest na urlopie do poniedzialku ale potem możemy sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :)

Mam mały problem muszę dolać oleju do skrzyni aut. (czemu nawet nie pytajcie :P żal i rozpacz) i w tym magicznym samochodziku pod filtrem oleju jest tam taka rurka ktora idzie od skrzyni i tam własnie mi sie dolewa ten olej magiczny do skrzyni.?!

Ale na tej rurce jest plastikowy alla korek spustowy i tu mam problem bo za skurczybyka nie wiem jak go zdjąć !?! kreci się i kreci tam i nic nie idzie a nie chcę go popsuć.

Więc który mądry i mi napisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=vw&model=Passat%20%283B%201996-2005%29&velikost=17&typ=typ%203BG%20Variant

 

---------- Dodano o 22:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:16 ----------

 

Więc który mądry i mi napisze
jego sie sciaga do góry bo on jest na takim jakby ztrzasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze od góry to ja wiem ale za chiny nie chce zejść :/ on jest tak jak by w jakies plastikowej otulinie i ta otulina sie kreci sama i ten korek także sie kreci. I Jakoś musze go wyciagnać z tego tylko nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo miałem automata teraz dokładnie nie pamietam ale tak jak pisałem wyzej , on jest jak kapsel od piwa założony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiada ktoś coś takiego

podjedz - pozycze ci ELM'a tylko na kablu bez BT - podlaczysz auto jesli znajdziesz soft do tego dzialajacy - ogolnie - mozliwosci ogromne - szkoda ze tylko na papierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podjedz - pozycze ci ELM'a tylko na kablu bez BT - podlaczysz auto jesli znajdziesz soft do tego dzialajacy - ogolnie - mozliwosci ogromne - szkoda ze tylko na papierze

Już kupiłem z BT :D Zobaczymy co z tego będzie. Do tego kupiłem TEN programik na Androida, sporo poczytałem większość ludzi pisze, że dobrze działa. Podstawowe rzeczy można sprawdzić i pokasować błędy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie czym naczarnić listwy na pasku. Część z nich jest taka jakby siwa głownie te na drzwiach, a chciałbym żeby były znowu czarne. Wszelkie czarnidła czy plaki nie dają takiego efektu, powodują tylko że plastiki się świecą a mi chodzi żeby je po kolorwać na czarno i wtedy na to jakiś plak. Cy pasta do putów się sprawdzi?? A może jakiś spray czarny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepracowany olej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepracowany olej:)

 

Ale oleju będzie się wszytko łapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cy pasta do putów się sprawdzi

 

tak ale tylko kiwi lub jak Weso pisze , przepracowany olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ale tylko kiwi lub jak Weso pisze , przepracowany olej

 

Właśnie pastę KIWI posiadam.

Czy jak posmaruję listwy tą pastą to mam na to jeszcze nałożyć coś?? Czy efekt będzie na stałe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak posmaruję listwy tą pastą to mam na to jeszcze nałożyć coś?? Czy efekt będzie na stałe??

No raczej nic już na pastę nie nałożysz, poza tym efekt też nie będzie jakoś długo widoczny. Gdzieś kiedyś czytałem że opalarka daje właśnie bardzo dobry i trwały efekt na listwach i zderzakach vw. Miałem właśnie robić tak listwy w b3 ale nie mam opalarki. Wstrzymaj się trochę bo mam zamiar robić u siebie to zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012-05-29 12.46.05.jpg Nowy nabytek na passacie, 1000zł z oponami 5 i 6 mm bierznika.

 

 

Łysy wrzuć zdjątko CaCuszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam te co Szafcik robił

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności