Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ina kup. Nic nie rozbieraj jak sprzegiełko tylko padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bądz jak Elpolako typowy. Wszystkich bite moje malina. Zalezy od interpretacji danego zdarzenia. Dla niektorych wymiana błotnika to juz wielka afera i za takiego passata 3BG by chcieli juz dac 5tys mniej bo ma przeszlosc... A dla innego auto ktore ma w miare rowne szpary miedzy elementami i nie przestawioną geo nadwozia jest autem bezwypadkowym.

 

O Twoim tez juz mozna powiedziec, ze ma przeszlosc bo co cokolwiek robiles ze zderzakiem? Dzwon, stluczka czy typowy "jeden z dziesieciu" ?Ile głów tyle opinii na dany temat

Ty stary ale o co Ty pijesz? :) Czy czytałeś od początku o czym ja pisałem? Pisałem, że żadnego auta aktualnie nie można być pewnym. Nie ważne co było w nim robione zawsze coś było, a to jak piszesz lakierowanie błotnika czy jakaś inna pierdoła, ale była. Nie roztrząsałem tutaj tego co dla kogo jest tą pierdołą :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zaślepka prawej wewnętrznej klamki (ta np. carbonowa) pasuje z b5 do FL'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego, ani nowego

Spodziewalem sie, ze pokaza bryke przed i po odpicowaniu.

 

Jedyne co nie wiedzialem, to z ta naklejka w ksiazce i w bagazniku, ze maja byc identyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy zaślepka prawej wewnętrznej klamki (ta np. carbonowa) pasuje z b5 do FL'a?

 

oczywiście, przecież to taka sama tapicerka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, przecież to taka sama tapicerka

może mówi o angliku:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może mówi o angliku:d

 

to przecież wiadomo że nie ale nie pisał nic o angliku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O fuck dopiero w czwartek bede :( chyba że z pracy będzie wyjazd. Aż takie pilne ??

Damian ja w poniedziałek jade na szczecin to mogę sie bujnąc przez Gryfice i podrzucic miernik Jackowi.jak cos to na kom.dawaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co nie wiedzialem, to z ta naklejka w ksiazce i w bagazniku, ze maja byc identyczne

No to przecież oczywiste :) Ona przedstawia cały zestaw kodów wyposażenia i części opcjonalnych, które zostały zamontowane do danego auta :) Żeby nie trzeba było latać do auta i ją sprawdzać (jaki masz np. typ skrzyni biegów i jej kod) to otwierasz KS i masz wszystko jak na dłoni.

Ciekawe ilu z nas posiada tą naklejkę w swojej KS i oczywiście w bagażniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to przecież oczywiste Ona przedstawia cały zestaw kodów wyposażenia i części opcjonalnych, które zostały zamontowane do danego auta

Ciekawe ilu z nas posiada tą naklejkę w swojej KS i oczywiście w bagażniku

ja w srebrnym mam mega ksiązke, wpisy zgadzają sie z wpisami w ASO, a wlepu z kodami nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w srebrnym mam mega ksiązke, wpisy zgadzają sie z wpisami w ASO, a wlepu z kodami nie ma

Bo masz pewnie podróbkę :P Ja mam wlepkę i przy kole zapasowym i w KS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo masz pewnie podróbkę :P Ja mam wlepkę i przy kole zapasowym i w KS :D

 

Ja też mam komplet :P Ba, nawet dostałem od Niemca faktury z przeglądów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam komplet

U mnie też się zgadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo masz pewnie podróbkę Ja mam wlepkę i przy kole zapasowym i w KS

ale postarali sie bo dokladnie wszystko to samo co w aso jest wpisane w ksiazke:) a nie zmyslone:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta naklejke z tyłu mam. Z ta z przodu sie zgadza, tylko ksiazke dokupowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale postarali sie bo dokladnie wszystko to samo co w aso jest wpisane w ksiazke a nie zmyslone

No tak jak mówili w programie na tvn turbo, zrobili nową historię serwisową :) Wystarczy, że ktoś dawniej dłubał przy zegarach, dalej wystarczy odwiedzać ASO i wpisy będą się zgadzały i przebieg w systemie też się zmieni, bo spisują z blatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak swoja droga dzisiaj w turbo kamera był facet z wołczkowa, rozwalił auto na studzience i kasy nie chcą oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności