Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie jest swiety
swiete slowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest swiety

swiete slowa

 

nobody is perfect :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo szukam i szukam i nie moge sie doszukac czy przy ori alarmie przy zalanczaniu i wylanczaniu powinien pikac

bo u mnie tylko kierunki mrygaja i to wszystko syrena na pewno dziala bo sprawdzilem przez otwarcie machy.

 

Jeśli się da to jak to włączyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się da to jak to włączyć ??

vagiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo u mnie tylko kierunki mrygaja i to wszystko syrena na pewno dziala bo sprawdzilem przez otwarcie machy.

 

Ja tak mam zrobił mi Bartek

 

---------- Dodano o 16:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:36 ----------

 

A jak mi zrobisz system to mam kabel i też możemy pogrzebać w twoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jericho chyba się skusze 50zł a ponad 100 różnica zostaje na piwko
Wzialem opcje hamownia z diagnostyka.

 

A powiedzcie mi bo szukam i szukam i nie moge sie doszukac czy przy ori alarmie przy zalanczaniu i wylanczaniu powinien pikac
Tez mi vagiem kolega aktywowal pikanie.

Z tym, ze chyba w passku wystepuja rozne alarmy, w ktorych syrena roznie jest zamontowana. W AVB 2003 mialem fabryczny alarm z dozorem i czujnikami wnetrza. Syrena bylo gdzies pod maska i niezle dawala.

Teraz w AWT 2004 mam alarm bez dozoru i czujnikow, a syrena siedzi standardowo w bagazniku, i ujowo ja slychac.

 

 

Czy ktos moze mi powiedziec, gdzie dokladnie szukac przewodow i do ktorych kolorow podpiac modul komfortowych kierunkow?:

ac0f049d4760ed24m.jpg

6ff67326b6a290d3m.jpg

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzialem opcje hamownia z diagnostyka.

 

A ja sobie wziąłem samo hamowanie... już dawno miałem szrota shamować, a taka okazja nie zdarza się często :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzialem opcje hamownia z diagnostyka.

 

Tez mi vagiem kolega aktywowal pikanie.

Z tym, ze chyba w passku wystepuja rozne alarmy, w ktorych syrena roznie jest zamontowana. W AVB 2003 mialem fabryczny alarm z dozorem i czujnikami wnetrza. Syrena bylo gdzies pod maska i niezle dawala.

Teraz w AWT 2004 mam alarm bez dozoru i czujnikow, a syrena siedzi standardowo w bagazniku, i ujowo ja slychac.

 

 

Czy ktos moze mi powiedziec, gdzie dokladnie szukac przewodow i do ktorych kolorow podpiac modul komfortowych kierunkow?:

ac0f049d4760ed24m.jpg

6ff67326b6a290d3m.jpg

 

Mariusz mój znajomy z tym modułem wpinał się w kable za wyłącznikiem awaryjnych i działa mu to ok , sam się do tego przymierzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam gdzie pojechać żeby paszczaka schamować a potem zawirusować.
Ja na twoim miejscu tylko do Jacka bym sie udał ,wiem ze ten człowiek wie jak zabrac sie do takich żeczy, miałem okazje to zobaczyc ,i na własnej skuże zobaczyć jak było przed ,a jak jest po modernizacji , a modernizował vw turana ze 101 konnym silnikiem tdi pd i efekt był niesamowity,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam zrobił mi Bartek

 

---------- Dodano o 16:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:36 ----------

 

A jak mi zrobisz system to mam kabel i też możemy pogrzebać w twoim

 

Kabelek to ja mam spoko, dziś aktywowałem sobie zamykanie i otwieranie szyb z pilota :D

Teraz chce pikanie :D bo musi pikac jak to alarm bez pikania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzialem opcje hamownia z diagnostyka.

 

Tez mi vagiem kolega aktywowal pikanie.

Z tym, ze chyba w passku wystepuja rozne alarmy, w ktorych syrena roznie jest zamontowana. W AVB 2003 mialem fabryczny alarm z dozorem i czujnikami wnetrza. Syrena bylo gdzies pod maska i niezle dawala.

Teraz w AWT 2004 mam alarm bez dozoru i czujnikow, a syrena siedzi standardowo w bagazniku, i ujowo ja slychac.

 

 

Czy ktos moze mi powiedziec, gdzie dokladnie szukac przewodow i do ktorych kolorow podpiac modul komfortowych kierunkow?:

ac0f049d4760ed24m.jpg

6ff67326b6a290d3m.jpg

Mariusz możesz śmiało się podłączyć przy skrzynce bezpieczników, tam będzie wszystko co potrzeba, prawy lewy kierunek, masa, miernikiem odszukaj sobie tylko przewód na którym pojawia się 12V po odpaleniu auta.

15min roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skuże
:oszit

 

 

dziś aktywowałem sobie zamykanie i otwieranie szyb z pilota :D

:D

Jak to zrobiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:oszit

 

 

Jak to zrobiłeś??

 

A takim czeskim programikiem Motordiag Komfort Manager Lite 1.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz mój znajomy z tym modułem wpinał się w kable za wyłącznikiem awaryjnych i działa mu to ok , sam się do tego przymierzam
Tylko ze wystepuja dwa rodzaje tych modulow i jeden faktycznie wpina sie w awaryjne, bo jest mikroskopijnych rozmiarow, ale nie dziala tak jak fabryczny modul, czyli po odbiciu wajchy, kierunki migna ci jeszcze zaprogramowana ilosc razy, co dla mnie jest bez sensu.

 

Ja nabylem taki:

http://allegro.pl/modul-komfortu-kierunkowskazow-1x-3x-i2153478904.html

 

A ty pewnie masz na mysli taki:

http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2122285827.html

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin koło 20:30 byłem z Pizzą na Zamena 8 i widziałem Twoją padakę i Hello Kity, nic w tym dziwnego poza tym, że Kitty była zaparkowana na trawniku i ktoś już oznaczył ją *****em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie pojechać żeby paszczaka schamować a potem zawirusować.

 

 

Tylko LEO cię ratuje , ja robiłem u niego 100% podejście , klasa światowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin koło 20:30 byłem z Pizzą na Zamena 8 i widziałem Twoją padakę i Hello Kity, nic w tym dziwnego poza tym, że Kitty była zaparkowana na trawniku i ktoś już oznaczył ją *****em :D

 

No to już wiem komu nakopać do dupy za tą fajansiarska naklejkę zero problemu ze ściągnięciem :D, a właściwie to nie ja Ci nakopie tylko moja a że jest listonoszką to troche km robi dziennie wiec dupsko będzie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie? Kurfa za co? Ja Ci tylko dałem znać co widziałem a Ty mi tu z butowaniem. No wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie? Kurfa za co? Ja Ci tylko dałem znać co widziałem a Ty mi tu z butowaniem. No wiesz...

 

Już mojej dałem cynę więc uważaj :) a jeśli to nie Ty trza było ściągnąć :P albo dać cynę na fona a tak wychodzi na to że to Twoja robota hahahahaha bo nikt na tym osiedlu nie jest tak obeznany w tych tematach a taka naklejka byla by na porzadku dziennym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już mojej dałem cynę więc uważaj a jeśli to nie Ty trza było ściągnąć albo dać cynę na fona a tak wychodzi na to że to Twoja robota hahahahaha bo nikt na tym osiedlu nie jest tak obeznany w tych tematach a taka naklejka byla by na porzadku dziennym
Coo młody daje karne ku*asy ??? No to nieźle. Rozwijasz się pewnie z drugiej strony karnego smutasa był rachunek z Pizzy albo zrobiony z kartonika po pizzy. :rotfl:

Młody popraw się swoim się tego nie robi tylko cyka fotę i wrzuca w temat o parkowaniu w Off topie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności