Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

No i aku dziś powiedział sobie dość :P zimo w... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pogoda. Wieczorem i w nocy ponad 20* mrozu. Jak przychodzę na 11 do pracy to już jest tylko -17 (wczoraj), jak wychodzę z pracy o 19 to już jest -19. Gdzie sprawiedliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i aku dziś powiedział sobie dość zimo w...

mam od ręki:D zapraszam;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam od ręki zapraszam;p
Nie kupuj u niego Michał dla mnie tez miał od reki a pozniej mi go sptrzedal. P.s strasznie zdziera i ma buble :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam od ręki zapraszam;p

 

od ręki to się siniaki na gębie robią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj u niego Michał dla mnie tez miał od reki a pozniej mi go sptrzedal. P.s strasznie zdziera i ma buble

tylko ty dostałeś podróbke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ty dostałeś podróbke
I jeszcze z gwarancją na taksówkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj u niego Michał dla mnie tez miał od reki a pozniej mi go sptrzedal. P.s strasznie zdziera i ma buble

Bueheh :lol Na razie nic nie kupuje, Weso handlarzyna tylko by zdzierał z ludzi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie mi się przypomniało, że jak zimno na dworze, to mieliśmy spota pod Koszalinem zrobić w kręgielni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj u mnie rano na szczescie odpalił od strzała,tylko jak przekręce stacyjke to tak jakby przez 1-2sek sie zastanawiał zanim włączył sie rozrusznik :ocochodzi

zdjcie0024a.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przekręce stacyjke to tak jakby przez 1-2sek sie zastanawiał zanim włączył sie rozrusznik
Bo się zastanawia czy warto w taką temperaturę się męczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze z gwarancją na taksówkę
Door to door ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Door to door

Z tego co wiem, to w mojej karcie gwarancyjnej niema takiego zapisu ;) Chyba, że Weso dopisuje ręcznie, albo opitala inne aku niż moje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to w mojej karcie gwarancyjnej niema takiego zapisu Chyba, że Weso dopisuje ręcznie, albo opitala inne aku niż moje
Tego jeszcze Ariel nie wiesz co on tam za cuda robi, sam się zdziwiłem bo z paczki zapałek to zbudował czołg jest lepszy niż McGaiver :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak właśnie mi się przypomniało, że jak zimno na dworze, to mieliśmy spota pod Koszalinem zrobić w kręgielni...

 

A to jeszcze działa? Tzn. "Bajkoland" czy jakoś tak (jeśli to masz na myśli). Bo dotarły do mnie sygnały, że mieli niemałe problemy, ponoć prąd im odcięli itd. Jeśli działa to czemu nie - można się tam wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo dotarły do mnie sygnały, że mieli niemałe problemy, ponoć prąd im odcięli itd

 

zawsze można grać po ciemku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, Zejni podłączy nam na lewo.:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze można grać po ciemku :D

 

lub w blasku świec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy kto wie gdzie mozna dostac sam wkład (lusterko ) boczne od strony kierowcy kuna nie wiem jakim cudem ono wypadło bede wdzięczny za kazde info ( vw passat b5fl 2003 r)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy kto wie gdzie mozna dostac sam wkład (lusterko ) boczne od strony kierowcy kuna nie wiem jakim cudem ono wypadło bede wdzięczny za kazde info ( vw passat b5fl 2003 r)

Stasiu na allegro jest tego multum i nie drogo, no chyba, że jest Ci potrzebne na zaraz to pojedz nocą po Policach i powinien gdzieś stać srebrny Passat b5 po lifcie chyba nie jakiegoś Adama:P możesz sobie pożyczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności