Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wogóle Ci pseuda fachowcy z wulkanizacji bija wszelkie rekordy popularności i nie tylko.

Mój wspólnik jakies 2 tygodnie temu jechał w Polske w trase. Pojechał do koleśi z ARW albo cos takiego na tyłach Biedronki na 26 kwietnia.

Podczas odkręcania felg aluminiowych uległa uszkodzeniu śruba w kole z zabezpieczeniem i co zrobili Panowie - stalowe z zimówkami przykręcili na 3 śruby i powiedzieli że można na tym śmiało jeździc , a mój wspólnik miał do przejechania trasę Szczecin - Kraków , Kraków - Szczecin. Nawet nie zadali sobie fatygi aby dobrac śrube tylko przykręcili na 3 , skasowali i zakończyli sprawę twierdząc że przecież auta jeżdza na 3 śrubach. Poprostu dramat - dlatego zdecydowanie odradzam tych PAPUDRAKOW , koledzy omijajcie ich szerokim łukiem.

 

mi kiedyś w nissanie przy wymianie ukręcili jedna śrubę i końcówka została i co??? zero skruchy to nie ich wina ,

"tak sie zdarza zapieczona byla , zmeczenie materialu itp"

wyjechałem na 3 śrubach z wulkanizacji i 400m dalej był warsztat gdzie koleś zajął sie wydobyciem starej śruby i reanimacja, na mój koszt oczywiście :(

papraki są wszędzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy wymianie oleju siłą rzeczy wymienia się filtr oleju.. a reszta ?

 

Jak Duży wymieniam przy oleju wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze wtajemniczonych o odpowiedz
wiesz kolego co do dodadków do oleju to powiem tak teraz sa juz bardzo dobre oleje i jak zastosujesz do swojej skrzyni dobry i odpowiedni olej ale taki co zaleca producent to napewno nie bedziesz musiał stosowac jakis tam dodatków zauwaz jedną zecz jak kiedys były polskie oleje potem pojawiły sie zachodnie i kazdy wolał zalac do swojego auta zachodni dobry sprawdzony olej i smigał a wiesz nasze to róznie bywa niektórzy chwalą niektórzy narzekają takze zobacz jaki powinnien byc i zalej taki jaki ma byc one sa juz z dodatkami takze nie potrzeba go jeszcze uszlachetniać i wymień na nowy filtr i bedziesz smigał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba by czas było już myśleć nad spotkaniem opłatkowym. Ja proponuję 10. 12. knajpa Europa. Co reszta na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo 11.12, w każdym razie ten weekend. Chyba tylko w zasadzie ten termin, bo wcześniej za wcześnie, a później za późno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo 11.12, w każdym razie ten weekend. Chyba tylko w zasadzie ten termin, bo wcześniej za wcześnie, a później za późno ;)
Też tak myślę. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, odkąd jeżdżę samochodami, to co wymianę oleju wymieniam wszystkie filtry.

 

Nie do końca, to jest akurat robota pezezornego. Ksiazka serwisowa pewnie podaje inaczej.

Paliwa co 60tys, powietrza co olej a kabinowy jak w srodku zaczyna smierdziec- czyli co mniej wiecej rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

 

przyszła nagroda od straży gminnej .... (raport, wezwanie plus fota )

200 zł i 4 pkt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam paliwa co dwa oleju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniam paliwa co dwa oleju...

ja tak samo, tyle ze 1/3 miedzy wymianami paliwa to jest paliwo zalewane w DE na stacji Shell lub Aral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie przy kazdej wymianie oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać Nokia N8 czy Samsung S+ . Ogólnie opinie w necie są za samsungiem ale od zawsze używałem Nokii.

 

 

Mi na opłatek pasuje 11.

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia z tego co mi wiadomo sie skonczyla, drogie telefony ma. A z kolei szajsung robi furore galaxy S'em. I potwierdzam to, podoba mi sie ten telefonik bardzo. Ale nie dla mnie, telefony sie mnie nie trzymaja takze zazwyczaj przedzial cenowy konczy sie na <500zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również Nokii nie polecam, sam mam Galaxy S, co prawda bez "plusa", ale nie narzekam. S+ powinien być ciut lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki.

Panowie oglądajcie w najbliższą niedzielę na MTV pimp my ride by coca-cola zero bodajże o 19.00 będzie mieścina Dużego.

 

przyszła nagroda od straży gminnej .... (raport, wezwanie plus fota )

200 zł i 4 pkt

gregoriuss jeśli to nagroda z Koziej Góry lub Karwina pogadaj z Dużym Jego sąsiad zza płotu jest strażnikiem miejskim:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepiej wybrać Nokia N8 czy Samsung S+ . Ogólnie opinie w necie są za samsungiem ale od zawsze używałem Nokii

 

Ja mam GalaxyS 2 i polecam choc zawsze tez bylem za Nokia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepiej wybrać Nokia N8 czy Samsung S+ . Ogólnie opinie w necie są za samsungiem ale od zawsze używałem Nokii.

 

 

Mi na opłatek pasuje 11.

 

Ja mam osobiście N8 i powiem tak telefon bardzo fajny i funkcjonalny ale jeżeli nie miałeś dotykowego wcześniej unikaj go jak ognia... Same funkcje super, aparat mega fotki wali, ale dotykowy nie dla mnie pierwszy raz się skusiłem i nie polecę nikomu kto nie miał dotykowego.

 

 

A z innej bajki ktoś może chętny nie bać się koloru można przemalować ;)

felgi Ronal 17" z Passata W8 5x112 6.0Jx17H2 ET:42 kolor, cena: 600zł idealne na zimówki

Felgi bez opon!

 

kopia2v.th.jpg87537346.th.jpg1000163z.th.jpg

 

Info: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem Nokie E7... zobaczymy co potrafi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności