Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Sznajder Silver 75Ah, odezwij się do Wesa. Dadzą ci dobrą cenę
konrad Ja do swojego kupowałem tu unas w transnecie mają spory wybór i dość przystepne ceny

dzięki, mój jeszcze jako tako z rana daje radę, ale jakby co to już wiem gdzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek a masz jeszcze Black Hole do opylenia?

Trochę chemii ostatnio posprzedawałem i nie pamiętam ale popołudniu zajrzę do garażu i dam ci znać czy został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4Ri3L masz jakiegoś magika od 1.8T w Szczecinie?? Dobry i tani? Chodzi mi o konkretną diagnostykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, mój jeszcze jako tako z rana daje radę, ale jakby co to już wiem gdzie działać

Jak teraz daje tylko jako tako, to pierwszy większy przymrozek i bateria odmówi posłuszeństwa.

 

4Ri3L masz jakiegoś magika od 1.8T w Szczecinie?? Dobry i tani? Chodzi mi o konkretną diagnostykę.

A co tam twojego boli? Generalnie to sam przeprowadzam diagnostykę ;) Jak coś mu nie pasi to staram się usuwać usterki w miarę możliwości.

Większe serwisy czy naprawy robi mi koleś u Wójcika na Nadodrzańskiej.

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zielony Mateusz!

Widziałem dzisiaj tak po 15, jak to twoje B5 jechało na Jana Pawła II, z Racibora chyba. Widziałem bo mieszkam na Gryfitów.

Gdzie jest Jana Pawla, a gdzie Racibora? ;p

 

Sznajder Silver 75Ah, odezwij się do Wesa. Dadzą ci dobrą cenę.

 

Poszukaj na allegro w naszym wojewodztwie oraz w hurtowniach. Ja w hurtowni pod swoja miescinka trafilem banera za 200zl! Razem z oddaniem swojego starego. Na poczatek myslalem, ze to padaka bedzie ale tamtej zimy jezdzilem bez ani jednej swiecy. Przy mrozach -15 nie zdechl ani razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w hurtowni pod swoja miescinka trafilem banera za 200zl!

Teraz za 200zł to do 1.9TDi nic się nie kupi, a przynajmniej nic dobrego lub w miarę świeżego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, zobacz sobie na zumi. :)

 

Gdzie tu temat zrobić o pomocy w wyborze samochodu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tu temat zrobić o pomocy w wyborze samochodu?

Juz jest taki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4Ri3L nie mogę dojść czemu jest spadek mocy... przepływomierz wymieniony na nowy BOSCHA ale wartości spadły...czekam na kolejny nowy też boscha zobaczymy co będzie błędów jako tako nie ma po podpięciu pod kompa więc głupieje już co jest 5... zastanawiam się jeszcze czy by nie wymienić zaworu N75 jutro lub w sobotę będę sprawdzał jeszcze wszystkie przewody od podciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4Ri3L nie mogę dojść czemu jest spadek mocy...

Zrób logi dynamiczne, jak błędów niema to będzie najlepsze wyjście. W dziale Diagnostyka VAG masz wszystko opisane co i jak logować. Później zapodaj logi do analizy, albo sam porównaj z logami innych, jest sporo logów zdrowych AEB więc jest na czym się wzorować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dzis pocieszający tel. od zony"kochanie auto się zepsuło...nie ma biegów, po jakimś czasie pojawił się tylko 1 bieg". Z wstępnego rozeznania jest tak ze

przy zgaszonym silniku można lewarek przesunąć na 1 i 2 bieg

przy zapalonym silniku lewarek jest całkowicie zblokowany, żadne biegi nie wchodzą

 

może ktoś podpowiedzić co to jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam po sprzeglo:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub simmering od strony silnika rzyga ci na tarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, ch.ujnia z grzybnią. Jedyna pociecha to taka, że i tak diesel mniej paliwa wciąga niż benzyniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4Ri3L nie mogę dojść czemu jest spadek mocy... przepływomierz wymieniony na nowy BOSCHA ale wartości spadły...czekam na kolejny nowy też boscha zobaczymy co będzie błędów jako tako nie ma po podpięciu pod kompa więc głupieje już co jest 5... zastanawiam się jeszcze czy by nie wymienić zaworu N75 jutro lub w sobotę będę sprawdzał jeszcze wszystkie przewody od podciśnienia.
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/82343-ABC-Diagnostyka-1.8-20V-TURBO-AEB-APU-AWT-AWM-1.8T-krok-po-kroku-GUIDE-v.0.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co, ch.ujnia z grzybnią. Jedyna pociecha to taka, że i tak diesel mniej paliwa wciąga niż benzyniak.

 

No tak, choć te różnice powoli maleją to i tak zawsze wyjdzie, że diesel mniej spali. A ceny - no cóż, wszystko drożeje a zaczyna się od paliwa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, choć te różnice powoli maleją to i tak zawsze wyjdzie, że diesel mniej spali. A ceny - no cóż, wszystko drożeje a zaczyna się od paliwa :/

 

A chyba najbardziej bawi mnie smiech posiadaczy aut z instalacja gazową - juz jest po 2.80 jeszcze troche i podskoczy do 3 zl..

A najbardziej to ci z pierwsza generacja lub rozregulowana gdzie ich auta palą po 14 litrow gazu zamiast 7-6 benzyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A chyba najbardziej bawi mnie smiech posiadaczy aut z instalacja gazową - juz jest po 2.80 jeszcze troche i podskoczy do 3 zl..

A najbardziej to ci z pierwsza generacja lub rozregulowana gdzie ich auta palą po 14 litrow gazu zamiast 7-6 benzyny...

 

nawet jak bedzie po 3 zeta to i tak posiadacze lpg wyjda na tym najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki wiem że było o tym ale jechałem przez Stargard dzisiaj i koło domku jednorodzinnego spotkałem złotego B5 z wlepą i ramkami forumowymi. Ale ni ...uja nie wiem kogo to auto. :P

 

dafota.3.rgk1319225049l.jpg.smObraz 384.jpg&th=2092

 

Jeszcze wklejam fotę

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności