Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jakies 55-60 tys

to juz sie nie zapcha albo go nie masz :)

nie znalazles pod mask przypadkiem malego pudelka z 5cioma kabelkami nie wiadomo od czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to juz sie nie zapcha albo go nie masz

nie znalazles pod mask przypadkiem malego pudelka z 5cioma kabelkami nie wiadomo od czego

a cos tam zostawiłes?:) nic tam nie widziałem, dpf chyba jest:) przynajmniej mechanicznie go nie wawlili, w vagu tam chyba w 73 czy 75 kanale normlanei zmienia sie wartosc zapelnienia no i plynu tez ubywa:p, czyli chyba jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łańcuchem ją zapnij

 

Adaś Ty świntuchu:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży B6 i wczorajszą B5 na pewno pociągnęli z parkingów pod blokiem, mało tego z pod okien!!! Co śmieszniejsze to ul. Kombatantów Polskich znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie KPP Świdwin:D

Z kolei B5 powinęli z osiedla wojskowego.

Pierwsze co zrobiłem jak przeczytałem wiadomość na gk24 to wyjrzałem przez balkon czy moja taczka stoi i póki co stoi, ale dzisiejszej nocy idę spać do bagażnika jak mają wziąć to z właścicielem:D

Bartek to nie b6 tylko b5fl, to mojemu kumplowi zwinęli 9 tak to jest jak policja nie zna się na autach) to jak maja go znaleźć.

A to fakt z parkingu pod blokiem a z boku komenda policji. Koles kupił już Oktavię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz tak serio to wszystkie te auta o których piszesz powinęli w Świdwinie???

 

Tak, to jeszcze nie koniec bo zamówienie duże. Będa doić az ich nie zlapia lub zacznie sie ziemia pod nogami palić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie;)

 

Panowie poszukuję Golfa IV najlepiej 1.6 lub 1.8T i najlepiej jak najtaniej :D

Jak by ktoś widział lub słyszał, to będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie poszukuję Golfa IV najlepiej 1.6 lub 1.8T i najlepiej jak najtaniej
A nie może być passat 1.8 t ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie może być passat 1.8 t ?

No tak średnio;) A Co masz passka?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapytam kolegi bo widziałem ze stała u niego srebna IV ale nie wiem czy PB czy TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro zapytam kolegi bo widziałem ze stała u niego srebna IV ale nie wiem czy PB czy TDI.

Ok będę wdzięczny. Fajna A3 jest w Gryfinie, ale wydaje mi się podejrzanie tania. LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna A3 jest w Gryfinie, ale wydaje mi się podejrzanie tania

 

no na zdjęciach fajna ale jak dla mnie jest składana. Sam miałem A3 z końca 99 roku i moja bie była liftowa , ta jak dla mnie jest robiona . Cena w miare ok , te autka traca na cenie. Ja swoja w lutym tego roku z gazem puściłem za 13 i musze przyznac że i tak dużo wziołem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no na zdjęciach fajna ale jak dla mnie jest składana. Sam miałem A3 z końca 99 roku i moja bie była liftowa , ta jak dla mnie jest robiona . Cena w miare ok , te autka traca na cenie. Ja swoja w lutym tego roku z gazem puściłem za 13 i musze przyznac że i tak dużo wziołem

No właśnie, jeśli tylko zrobiony przód w miarę dobrze to ujdzie, ale jeśli była taka jak Leo niedawno pokazywał to już gorsza sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest daleko wiec możesz skoczyc do Gryfina i sam oblukac , na fotkach wszystko jest ładne. Wersja Leo była dobra . Tak własnie net przeglądam l lity były dopiero pod koniec 2000 roku na nawt w połowie 2001

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie poszukuję Golfa IV najlepiej 1.6 lub 1.8T i najlepiej jak najtaniej
jesli nic nie znajdziesz to jest A4 (avant) w TDI z 98 roku - auto jednego z mechaników serwisu VW Wójcik - w zacnym stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na a3-club.net/forum i tam szukaj, duzo ludzi, dziwnych jak i pewnych sprzedaje auta... mysle ze mozesz cos znalesc, jak cos Cie zainteresuje np. z klubowych aut to pytaj sie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel popatrz na ofertę tego gościa ze Słubic :

 

http://partacz.otomoto.pl/tab?page=3

 

ja brałem u niego już dwa golfiki i sharana oraz namiary na swojego paszczaka

 

a ta trójeczka co ją oglądasz jest z Gorzowa i była klepana

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności