Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie II ga seri polarów... chętni na prezent pod choinkę?? :)

 

Wyprzedzę artmina... NIE! Nie za darmo! W życiu nic za darmo nie ma! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dawno mnie tu nie było, czasu na wszystko brakuje, a tu na dodatek taka heca dziś po 21.30 na Kościuszki :( wymusił mi gość z Radomia, wpadłem na pasy, potraciłem starszego Pana, nie wiem w jakim jest stanie, zabrała go karetka :(

Jaki warsztat w szczecinie polecicie? Dobry ma być, bo mam zamiar tym samochodem jeszcze jeździć.

20101206148.jpg

Edytowane przez Saddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki warsztat w szczecinie polecicie? Dobry ma być, bo mam zamiar tym samochodem jeszcze jeździć.
ASO Kulczyk? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Szczecinie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedzę artmina... NIE! Nie za darmo! W życiu nic za darmo nie ma!

ale opiekun dla nas ma specjalny rabat mikolajkowo-swiateczny ... 50% za polar :D:D

 

---------- Post added at 00:37 ---------- Previous post was at 00:35 ----------

 

dziś po 21.30 na Kościuszki

to byles TY???? widzialem policje jak 22:30 podjechalem po silce zjesc na farme ale stalo jakies kangoo czy cos podobnego ale passata tam chyba nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musiało mnie właśnie autoholowanie zabrać, stałem koło torów na wysepce, a te kangoo wymusiło na mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki warsztat w szczecinie polecicie? Dobry ma być, bo mam zamiar tym samochodem jeszcze jeździć.

 

jeśli nie musi być ASO to koło Ciebie w Barnisławiu jest bardzo dobry gość

jak chcesz mogę podać Ci namiary

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Szczecinie?
Innego na razie nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ASO Kulczyk?

 

w Szczecinie?

 

Innego na razie nie znam

 

chyba ASO Kołacz ;)

jest jeszcze Dudojc ale lakiernie mają w Koszalinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta metoda nie zadziala jak masz sruby okragle na zewnatrz

własnie na zewnątrz jest okrągły a w środku gwiazda a na dodatek śryby też siedzą w alusach , żeby to były stalówki tobym francuzem probował odkręcić

 

podjedz do lepszej stacji wulkanizacji i powinni Ci pomoc

 

właśnie dzisiaj ustaliłem , że ponować takie manewry robią w stodole na 26 kwietnia nawet nie uszkadzając felgi ;) a co lepsze potem na postawie śruby i jej kodu można u Zbycha w Zenderze na Santockiej zamówić nową nakładkę

 

Ja mam coś takiego, ale nie wiem czy to się czymś różni czy jest takie samo?

 

Michał jeżeli w środku masz gwiazde to możemy spróbować ale z tego co wiem to jest w cholere kombinacji

 

---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

 

Jaki warsztat w szczecinie polecicie?

 

Szkoda samochodu ale dobrze , że Tobie się nic nie stało

ja słyszałem , że jest dobry gość na Władysława IV na terenie portu - jeden z kumpli go poleca , jak ustale dokładny namiar to Ci podam.

swego czasu , jeden z moich znajomych , bardzo chwalił firme AUTO PRESTIGE i z tego co wiem oni sa w Dąbiu - tez jak ustale adres tto Ci podam

 

Jeszcze mi przyszedł jeden warsztat. Jest on w Szczecinie na ul. Jagiellońskiej 37 nazywa się AUTO CENTRUM 2 ( wjazd obok Banku WBK ) w styczniu kolega ode mnie z firmy naprawiał Colta po stłuczce i był bardzo zadowolony z tego warsztatu , dobrze mu zrobili , sam widziałem efekty ich pracy i w sumie zapłacił dobre pieniądze. Więc może i tam podjedź i z nimi pogadaj

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos pomoc zdobyc dwie lub jedna opone dunlopa responsa 195/65/15? ogolnie braki na stanach magazynowych ale moze ktos kogos zna kto bedzie mial... moja sie tak przeciela ze jest do nie naprawy a ze mam je rok to jeszcze nie sa zjezdzone i ewentulanie moge tylko jedna zakupic zeby wymienic. sprawa dosc pilna bo do piatku musze miec zrobione. ide szukac na necie ale wolalbym dostac i odebrac ja tutaj na miejscu.

 

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

 

dokladnie to ta - http://www.opony.com/parametry-opony/dunlop-sp-winter-response-195-65r15-91-t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos pomoc zdobyc dwie lub jedna opone dunlopa responsa 195/65/15? ogolnie braki na stanach magazynowych ale moze ktos kogos zna kto bedzie mial... moja sie tak przeciela ze jest do nie naprawy a ze mam je rok to jeszcze nie sa zjezdzone i ewentulanie moge tylko jedna zakupic zeby wymienic. sprawa dosc pilna bo do piatku musze miec zrobione. ide szukac na necie ale wolalbym dostac i odebrac ja tutaj na miejscu.
Ja przygarne 2szt zimowek 195/65/15. POtrzebne tylko na ten sezon, bo moje juz popekane lekko, a auto pozniej do zyda idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam na zbyciu bo ta jedna przecieta poszla na zlom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakładaj jedną letnią :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam jakas chinska z zapasu zalozona :P troche mi sie droga hamowania wydluzyla :>

 

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

 

ale juz Izia ma dla mnie oponki tylko teraz musze szybko ocenic czy ta jedna moze byc kolo nowki czy tez musze dwie zamawiac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał jeżeli w środku masz gwiazde to możemy spróbować ale z tego co wiem to jest w cholere kombinacji

No jak jest tyle kombinacji to już sam nie wiem... nawet nie miałem dzisiaj czasu zdjęcie zrobić...

 

BTW. Ma ktoś u nas urządzonko do dostrojenia CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś u nas urządzonko do dostrojenia CB?

 

owszem ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saddam ja znam. Kolega znam z jazdy motocyklem, naprawdę godny polecenia.

 

znajduje się na ul. Janickiego 31/34 Pawilon 57 (to tam koło klonowica w takiej jakby oficynie) tel. 503 617 750, 669 998 897 lub e-mail:[email protected]

 

Kolega zajmuje się naprawą pojazdów zabytkowych, a jak wiemy zabytki po renowacji muszą być idealnie polakierowane. Świadczą też różne inne usługi motoryzacyjne. Jak coś dzwoń powiedz że Młody dał Ci namiar.

 

PS: Znalazłem ich stronkę. http://classic_auto.republika.pl/

 

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

 

Ma ktoś u nas urządzonko do dostrojenia CB?
owszem ma

To kiedy mamy spontana u Mr. X-a ?

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadal mam 2 koszulki t-shirt na zbyciu... czarne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki warsztat w szczecinie polecicie? Dobry ma być, bo mam zamiar tym samochodem jeszcze jeździć.

 

http://www.nkzauto.pl/ ja u nich robiłem auto. Tanio nie jest ale efekt sam zobaczysz.

 

Malowanie w komorze bezpyłowej itd. Za tylna klapę i zderzak płaciłem 900 zł.

A robotę możesz u mnie na aucie obejrzeć.

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności