Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli bez wlepy to u mnie na osiedlu taki stoi (sadowskiego). Ma doklejane srebrne listwy nad tymi czarnymi ochronnymi.
Z wlepą, a potem widziany na Chopina na parkingu tam są jakieś obiekty sportowe czy cóś. Linki pod listwami na drzwiach. Nie wiem czy to ten sam czy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z AVF/AWX - takie pytanko - jakie wam pokazuje spalanie na kompie (średnie na całej trasie) przy jeździe ciągłej ok 140km/h?
Moj AVB wg kompa 6.7, w praktyce gdzies 6.5. Teraz po wymianie rozrzadu w miescie mam 9-11 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz po wymianie rozrzadu w miescie mam 9-11

Łoo, czemu tak dużo? U mnie, jeżdżąc tylko po mieście, z tankowań wychodzi średnio 8,6. Ale zdziwiłem się, że wczoraj w trasie przy 140km/h pokazywało aż 8l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę na top modela się robisz tylko więcej treningu siłowego a nie stania, żebyś kanister 30 litrowy mógł podnieść

wlasnie w tym celu chodze :lol

 

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

 

powiem tak ... spalanie na trasie z 4 osobami i full bagazem ... niemiecki autobahn, srednia 110km/h na ok 800km na tempomacie i spalanie 6,3 na niemieckim paliwie i 6,5 na polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łoo, czemu tak dużo? U mnie, jeżdżąc tylko po mieście, z tankowań wychodzi średnio 8,6. Ale zdziwiłem się, że wczoraj w trasie przy 140km/h pokazywało aż 8l.
Bo mi synchronizacje ustawil tak jak powinno byc na 0. Jutro jade do mechanika m.in. z tym ustawieniem zeby poprawil, bo nie dosc ze glosniejsze od benzyny, jezdzi mniej ciekawie to i tak samo zlopie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ... spalanie na trasie z 4 osobami i full bagazem ... niemiecki autobahn, srednia 110km/h na ok 800km na tempomacie i spalanie 6,3 na niemieckim paliwie i 6,5 na polskim.

 

Szalu nie robi :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa o srednim ... ale wiadomo ... 50km najpierw po miescie podbilo spalanie a potem czasami depniecie do 160 na trasie tez :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze było na pewno, ale nie moge znaleść... szybki pytanie. Czy lampy z klapy sedan = kombi? Wiem, że narożne w sedanie są inne. A te z klapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, w B3 cały komplet jest inny. W kombi są wieksze te z klapy i mniejsze te na rogu. W sedanie odwrotnie, środkowe są mniejsze a te na rogu mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więć sprawę poruszyłem, mały stresik był ale poszło

A weź streść o co cho, bo jakieś wtyczki trzeba instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A weź streść o co cho, bo jakieś wtyczki trzeba instalować.

 

O interwencje policji, że centrum całego dowodzenia nie działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert swiatowy chlopak:)), ale ma racje, jak Areckiemu sie stare audi paliło i dzownilem pod 112 i mowie ze auto mi sie pali, a koles do mnie ze to nie do niego i juz przelacza:d i muzyczka sobie leciała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muzyczka sobie leciała

 

W moim przypadku muzyczka trwała 25 minut plus 30 prób 112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tam ma dobrego znajomego w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto tam ma dobrego znajomego w ASO?
A co potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka mala prosba. Posiada moze ktos zdjecia zawieszenia z passata B4? Konkretnie chodzi mi o rozwiazanie tego zawieszenia tzn. czy jest podobne do B3 czy ma jakies inne rozwiązanie tj. inne laczniki, moze jakies dodatkowe wachacze?

Wszystko potrzebne do zmiany auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
viu1291022952g.jpg Krojobraz z wczoraj na trasie Strzegom-Lubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności