Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wlasnie dojechalem do olsztyna, w ostordzie o 1 w nocy mialem kontrole i mi policjant wciskal ze 115 jechalem po miescie i nie mogl mnie dogonic swoim ducato;) chcial mi dowod zabrac i mandat dac za brak naklejki na szybie;d ale ja przykleilem przy nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj na myjni widziany nie pamietam imienia zielony 4 motion ( myjnią ręczna przed dąbiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj na myjni widziany nie pamietam imienia zielony 4 motion ( myjnią ręczna przed dąbiem )

Neoeinz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie czeka likwidacja szkody z AC ... niech sie w koncu na cos przyda

 

ja także właście skorzystałem z AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi policjant wciskal ze 115 jechalem po miescie

Czyli, że bez wideorejestratora jechał i tylko tak sobie gadał po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Weso

mi policjant wciskal ze 115 jechalem po miescie

 

Czyli, że bez wideorejestratora jechał i tylko tak sobie gadał po prostu?

dokladnie:), jak jechalem 60-65 to byl max, poza miaastami ok 120 lecialem i wiem jaka to predkosc, a oni wyjechali z bocznej uliczki gdzies i mi mowi ze mnie dogonic nie mogl przy 115, oni moze i tyle mieli jak przyspieszyli za mna, ale jak mu to powiedzialem to zachcialo mu sie gasnice i trojkat zobaczyc, potem po oponach swiecil, no i w koncu do naklejki sie doczepil ze dowod zabiera:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ty jak moj kolega wydział komunikacji wozisz w schowku??? On tez jak kupuje samochody a to tylko BMW to bierze tablice i naklejke i jedzuie poi auto . Naklejka na taśmę bezbarwną i przyprowadza samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam:) jakiś czas temu podczas uruchamiania auta zaczęło cos piszczeć z zegarów dźwięk brzmiący jak dźwięk błędu jakiegoś trzy czy cztery razy zapiszczało i cisza, zadna kontrolka sie nie swieci ani nic , pozniej sie to powtórzyło z raz czy dwa jakis czas temu, nie wiem macie coś podobnego może za szybko kluczyk przekręciłem ale nie sadze co to moglo byc ??? myslalem ze to moze jakas sygnalizacja ze reczny zaciagniety ale to by caly czas piszczalo przy kazdym odpalaniu bo zawsze auto na recznym stoi jak odpalam, nie wiem co to:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podczas uruchamiania auta zaczęło cos piszczeć z zegarów dźwięk brzmiący jak dźwięk błędu jakiegoś trzy czy cztery razy zapiszczało i cisza, zadna kontrolka sie nie swieci ani nic
może za szybko kluczyk przekręciłem
Całkiem możliwe, a nie czekasz aż świece się nagrzeją?
myslalem ze to moze jakas sygnalizacja ze reczny zaciagniety ale to by caly czas piszczalo przy kazdym odpalaniu bo zawsze auto na recznym stoi
ręczny piszczy po ruszeniu autem. Sprawdź stan płynu hamulcowego i czy masz płyn w spryskiwaczach. Komunikat żaden się nie wyświetlił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, a nie czekasz aż świece się nagrzeją?

zawsze czekam az zgasna wszystkie kontrolki a ta od swiec gasnie nawet szybciej

komunikatu nie ma zadnego, plyny sa

a mozliwym jest ze gdybym za wczesnie przekrecil kluczyk to by zapiszczalo?? i co by piszczalo ?? swiece czy cos innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie - doszły mnie słuchy, ze gdzies jest umiejscowiony kranik do spuszczania plynu chłodniczego. Czy to prawda i gdzie sie on znajduje oraz ile go wlewac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozliwym jest ze gdybym za wczesnie przekrecil kluczyk to by zapiszczalo?? i co by piszczalo ?? swiece czy cos innego??
Tak, system nie jest gotowy do odpalenia. Spróbuj podłączyć się do vag'a i zczytaj błędy.
Panowie mam pytanie - doszły mnie słuchy, ze gdzies jest umiejscowiony kranik do spuszczania plynu chłodniczego. Czy to prawda i gdzie sie on znajduje oraz ile go wlewac?
Tak na samym dole chłodnicy. Płynu wchodzi ok. 7 litrów Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki j@ceq

jakis czas temu auto bylo podpinane pod komp chyba (delfi) czy jakos tak sie ten program nazywa

zero bledu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz tutaj masz rys gdzie jest ten korek http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=361129&postcount=11

 

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

 

jakis czas temu auto bylo podpinane pod komp chyba (delfi) czy jakos tak sie ten program nazywa

zero bledu

Ale to było zanim wystąpiły te dolegliwości? Czy po tym? Bo jeśli przed to musisz jeszcze raz podpiąc autko bo błędy zapisują się w komputerze i aby się ich pozbyć należy je wykasować. Jeśli po kasowaniu nadal się pokazują należy szukać przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to było zanim wystąpiły te dolegliwości? Czy po tym?

jacku auto bylo podpinane i przed i po tych piszczalkach nie ma bledow, fakt ze to piszczenie trafilo sie moze z 3 lub 4 razy w ciagu ostatnich 3 mcy auto w tym czasie bylo podpinane kilka razy nie bylo zadnych bledow, jedyny blad jaki mam to cos tam od klimatyzacji po wykasowaniu znow sie pojawia al eklima dziala takze nie tykam tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jak spada temp, poniżej 4,0 st Celsjusza to piszczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może jak spada temp, poniżej 4,0 st Celsjusza to piszczy?

a wiesz ze nie zwróciłem na to uwagi, ale raczej nie bo od jakiegos czasu rano sa niższe temp a to nie piszczy non stop ostatnio bylo to w zeszlym tyg jakos wieczorem i to byl moze 4 raz ogólnie liczac w przeciągu 3 mcy, auto jeżdżone co dzien z rana odpalane stoi na dworze

a co to ma wspólnego z temp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może jak spada temp, poniżej 4,0 st Celsjusza to piszczy?

Jak temperatura spada poniżej 4°C to tylko na komputerze mruga przez kilka sekund temperatura razem z taką śnieżynką :P Ale nic nie piszczy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Grzes sprawdz jak bedzie zimno czy sie zapali taki płatek sniegu i komunikat ale to powinno sie pojawić jak jest temperatura otoczenia 3,5--4 stopnie na plusie i on moze sie pojawiać co jakiś czas jak jest zimno na dworze mam tak samo ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki zwroce na to uwage, ale teraz tak sobie analizuje i moze byc tak jak napisal jaceq ze system nie jest gotowy gdy za szybko przekrece kluczyk bo przypominam sobie jak mi kiedys zgasl na swiatlach i zeby uciec szybko odpalilem wtedy tez zapiszczalo pamietam:P

ale zwroce uwage na temp i ten platek

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności