Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Endrju i tak lokomotywą pocina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju będzie jeździł w tygodniu a Duży w weekendy:haha i po tygodniu zmiana:!!

Edytowane przez kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta u Dużego by niestygł bym tylko go na focie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek poprostu wiem co mam i za darmo nie oddam wolę nim jeździć. B6 albo A6 tylko ten drugi dość drogawy
Z ta cena nierealna sprzedaz. Wczoraj bylem w komisie i passek kombi 131PS 2005 za 20tys byl do opchniecia. Nie byl to ideal, ale mozna naprawde tanio kupic. Za mojego wczoraj jeden zaproponowal mi 16 a drugi 18tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylem w komisie i passek kombi 131PS 2005 za 20tys byl do opchniecia.

 

Samo mówi za siebie. Coś musiało z nim być nie tak i to konkretnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli diesel mniej pali od benzyny, to czy zrobisz 5 czy 15 tys. to zawsze zapłacisz mniej użytkując diesla
Ale zrwocisz z nawiazka w warsztacie ;) Wiekszosc czesci eksploatacyjnych do diesla jest drozsza. Odsylam do ostatniego poradnika Auto Swiata gdzie jest porowanie cen czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylem w komisie i passek kombi 131PS 2005 za 20tys byl do opchniecia

a w jakim komisie? coś mi ta cena nie leży , coś musi być z nim nie tak

 

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

 

Za mojego wczoraj jeden zaproponowal mi 16 a drugi 18tys

a za 20 lub 23 by opchnęli ;)

 

ceny sa naprawdę różne bo duża samochodów jest.

sam pamiętam jak szukałem swojego , były tańsze i droższe ale żaden z nich mi nie leżał, mogłem kupić 2002 rok 1,8 T , na pełnym wypasie , za 15 + opłaty , niby okazja ale ogólnie do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja z innej beczki ;) Nabyłem dzisiaj wlepkę i ramki pod rejestracje. Kolega Dominik był hmm... niepocieszony jak zobaczył że nie przyjechałem Passatem i nie chciał mi ich sprzedać ;) Niemniej jednak mój Gofer od dzisiaj też jest "naznaczony" - zresztą to nie jedyny "nie Passat" z wlepką więc chyba mnie nie zjecie za to ;) Fotka zrobiona telefonem na szybkiego - w niedługim czasie zrobię ładniejszą :P

 

34z0phu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ja z innej beczki Nabyłem dzisiaj wlepkę i ramki pod rejestracje. Kolega Dominik był hmm... niepocieszony jak zobaczył że nie przyjechałem Passatem i nie chciał mi ich sprzedać Niemniej jednak mój Gofer od dzisiaj też jest "naznaczony" - zresztą to nie jedyny "nie Passat" z wlepką więc chyba mnie nie zjecie za to Fotka zrobiona telefonem na szybkiego - w niedługim czasie zrobię ładniejszą

 

Zaraz wyjezdzam szukac golfa po Nowogardzie! Przygotuj sie na salwe z reflektorow, oraz serenade z klaksonu! ;)

 

Swoja drogą, tez bym ci jej nie sprzedal... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjezdzam szukac golfa po Nowogardzie! Przygotuj sie na salwe z reflektorow, oraz serenade z klaksonu!

 

Swoja drogą, tez bym ci jej nie sprzedal...

 

Szukaj szukaj ;) Gofer już zabunkrowany - jutro jadę do pracy nim niech oglądają koledzy, właściciele Passatów - może któryś na forum wpadnie jak im się wlepka spodoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogłem kupić 2002 rok 1,8 T , na pełnym wypasie , za 15 + opłaty , niby okazja ale ogólnie do bani
Jak widac co jest nie teges to czasami warto wziac takie auto i za pare zlotych doprowadzic to bdb stanu. I moze wyjsc taniej niz kupowac niby wychuchane autko nie wiadomo ile przeplacajac.

 

A komis na kolumba, jak jedziesz w strone dworca pkp to 3 komis po prawej stronie za orlenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samo mówi za siebie. Coś musiało z nim być nie tak i to konkretnie...

 

Dokładnie jak był złoźony z czterech no to cena odpowiednia. Dzisiaj widziałem b5 97r za 14.500 + opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widac co jest nie teges to czasami warto wziac takie auto i za pare zlotych doprowadzic to bdb stanu. I moze wyjsc taniej niz kupowac niby wychuchane autko nie wiadomo ile przeplacajac

może masz rację ale ja już raz coś takiego przerabiałem z jednym samochodem i więcej już nie chcę ;) wolę powoli poszukać cosik lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja za swojego w lutym dałem 13.9 + opłaty, 98 rok, duży z łysolem widzieli jaki był stan, trochę pracy wsadziłem, trochę kasy i auto jak na mój gust teraz jest igła :)

tutaj można zobaczyć: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74383

 

a co do tego 2005 za 20k.. bałbym się po prostu za tą cenę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadalem z handlarzem i powiedzial ze era passkow b5 sie juz konczy ;). W tamtym roku sciagneli b6 (nie pamietam ktory rok) za 52tys, w tym roku ten sam rocznik juz byl za 40tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - gdzie przykleić wlepę w kombi? :D Większość ma na klapie, ale jeszcze pozostaje szyba... Kto mi pomoże? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klapę - przy mijaniu z innymi passatami szybki rzut oka w lusterko idzie na klapę. Na szybie gorzej widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogadalem z handlarzem i powiedzial ze era passkow b5 sie juz konczy

może i się kończy ;) ale maniaków i ich pasjonatów brakować nie będzie :)

 

---------- Post added at 14:51 ---------- Previous post was at 14:50 ----------

 

A tak z innej beczki - gdzie przykleić wlepę w kombi? Większość ma na klapie, ale jeszcze pozostaje szyba... Kto mi pomoże?

ja mam na klapie i nie narzekam ;) jest widoczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na klapę ...Na szybie gorzej widoczna.
ja mam na klapie i nie narzekam jest widoczna
Jak najbardziej na klapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogadalem z handlarzem i powiedzial ze era passkow b5 sie juz konczy
Chyba w niemcowni bo u nas to jeszcze jest spora liczba osób która by chciała miec takie auto.
gdzie przykleić wlepę w kombi?
Na klapę.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności