Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę Ariel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bimbol natchnął mnie na inny tor stylizacji passia.

No to Damian kupuje peżota...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełgełota ? :eek: :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo :))

 

Jeśli zdąży czasowo, to sami zobaczycie, że warto było zmienić to i tamto :)

Nie wydywaj sie Damian co chcesz zmienić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to byłoby za proste :)

 

jesli ktoś ma troche za dużo kasy,to przyjmuje zapisy na tuning paska łysego(BTW: prowizja of kors także 4mi :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że co? mamy fundować łysemu gadżety a Tobie jeszcze prowizje od tego? ... przestań pić ten ruski alkohol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ruski...bynajmniej ma freeencuzką akcyze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieź to sprawdzimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na temat chlania inny temat. Pijoki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdąży czasowo, to sami zobaczycie, że warto było zmienić to i tamto

Na ten spot to raczej bez szansy gdyż przyjadę z Dużym - furak w Krakowie i Zakopanem będzie śmigał :( :( ale na następny myślę że już poprawki będą w miarę naniesione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto sprzedajesz??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto sprzedajesz??:D

 

Staruszkowie są na weselu w Krakowie a potem chcą po Zakopanym połazić a mi w nagrodę został ich pies :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staruszkowie są na weselu w Krakowie a potem chcą po Zakopanym połazić a mi w nagrodę został ich pies :637:

Damian jak chcesz dołożę ci swojego psa. :D Otworzysz ochronkę dla psiaków. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to pogawędki na każdy temat, więc jak wiecie ostatnio poszukuję zawieszki do siebie i tak odwiedziłem z polecenia Jurka Intercars - nie prowadzą lemfordera, "CarWit" na Księcia Witolda 9 okazuje się spoko 1480zł 8sztuk wahaczy, tuleja tylnej belki 160zł na dwie strony 290zł, "Auto Moto" ( w okolicy carwita) Kordeckiego 9, wahacze 1670zł tuleje tylnej belki 196zł sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ASO VW w Szczecinie dowiedzieć się o cenę części i... stałem 15 minut , a gość kombinował w Etce i nijak nie mógł odnaleźć części , w końcu znalazł , lecz inną .Pomoc kolegi ze stolika obok rozwiązała sytuację ... łącznie 25 minut:mad: . Ręce opadają.

EDIT

Przed chwilą dzwonił pracownik z którym rozmawiałem , i stwierdził , że niestety do tego modelu nie produkowano tej części;gość mylił modele B5 z B6 nie mógł zatrybić że istnieje podział modeli na 3B i 3BG:D. Obsługa masakra.:dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od pracodawcy powinien dostać pracę domową: codziennie przeczytać po kilka wątków na naszym forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które ASO Jurek ?? Kołacz czu Dudojcz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamanie, mnie kiedyś na Madalińskiego poinformowano że nie produkowano poszukiwanej części do mojego służbowego T4, a ja stałem z tą częścią przed nim. Z tym że nie można było odczytać nr. To takie serwisy że jak nie mają nr. części to wg. nich takich części nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kołacz syf na maxa ile ja tam fajek z nerwów wypaliłem to już moje płuca tylko wiedzą. Ale Dudojcz i pan Jarosław W. serwisant VW to jeden z porządniejszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałem w salonach serwisach itd. Jest na forum golfa ale na nasze też zagląda - co wizyta na Struga zawsze o czymś poplotkujemy. Na prawdę wporzo facet. Bywało że sam do mnie dzownił poza godzinami pracy jak miałem problem z ESP i dumaliśmy co to może być. Może też pojawi się na naszym spocie bo zapraszałem go już wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności