Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy możecie mi powiedzieć czy któryś z was miał już do czynienia z wahaczami tej firmy? Czy to jakaś lipa czy też można ładować te graty do paszczaka?

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-aud...466186421.html

Poczytaj negatywy u tego sprzedawcy to sie dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze się zastanowię nad tym master-sportem , ale jak będzie lipa to trzeba będzie uśmiechnąć się do Wesa :D i zamówić coś takiego :

 

http://allegro.pl/wahacz-wahacze-kpl-lemforder-audi-a4-a6-passat-b5-i3485828281.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze się zastanowię nad tym master-sportem , ale jak będzie lipa to trzeba będzie uśmiechnąć się do Wesa i zamówić coś takiego :

 

odpuść sobie, chłam taki sam jak te wyżej. Kup master sporty, moze pojezdzisz miesiąc krócej ale bynajmniej cena bedzie nizsza.

 

Koledzy,do sprzedania jest passacik bfl,rocznik 2003,1.9 tdi 130 koni (po chipsie na około 160 koni),kombi,ciemne szyby,nowe letnie opony,skrzynia automat,zarejestrowany i ubezpieczony,cena około 14.500 zł.

 

odezwij sie do mnie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze się zastanowię nad tym master-sportem , ale jak będzie lipa to trzeba będzie uśmiechnąć się do Wesa i zamówić coś takiego :

 

http://allegro.pl/wahacz-wahacze-kpl...485828281.html

Jeszcze masz Meyle HD. 4 lata gwarancji bez limitu km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpuść sobie, chłam taki sam jak te wyżej. Kup master sporty, moze pojezdzisz miesiąc krócej ale bynajmniej cena bedzie nizsza.

Ty piszesz o lemforderze?? sory ale dzisiaj nie piłem i nie dowierzam w to co piszesz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się napij. :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz o lemforderze?? sory ale dzisiaj nie piłem i nie dowierzam w to co piszesz

 

no dokładnie, wszystkie wachacze w polsce wypadaja tak samo nie pojezdza dluzej jak rok, ale sprzedawcom to pasuje bo moga sobie narzucic wieksza marże na cos co niby jest lepsze a w rzeczywistosci to chłam i w polandii sie nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, wszystkie wachacze w polsce wypadaja tak samo nie pojezdza dluzej jak rok
E no bez przesady. 10 lat temu drogi byly naprawde kiepskie. Przez ten okres ich stan znacznie sie polepszyl. Oczywiscie sa jeszcze miejsca wolajace o pomste do nieba, ale uwazam ze aktualnie jest zdecydowanie lepiej niz kiedys, a wiec i zawieszenia dluzej wytrzymuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze się zastanowię nad tym master-sportem

poczytalem o mastersporcie - tyle samo opinii negatywnych co i pozytywnych ... na forum A4 klub siedzi gosc ze szczecina ktory 100kkm zrobil na tym i wszystko jest ok ... obecnie testuje qap'y w audi - ale dopiero mam ~ 1000km zrobione na tym wynalazku - jesli padna w najblizszym czasie - tez zmienie na lema od wesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze się zastanowię nad tym master-sportem
W B5 miałem założone mastery i po 4 tys było ok ale potem sprzedałem paska i nie wiem co dalej. Po wymianie całego zawieszenia nawet geometria sie nie zmieniła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie , a kiedy mogę się po nie uśmiechnąć

 

A kiedy masz ochotę . dzwoń jak będziesz koło Polic

 

---------- Dodano o 09:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:19 ----------

 

ale dzisiaj nie piłem

 

Nie chlej nie chlej nałogu jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, wszystkie wachacze w polsce wypadaja tak samo nie pojezdza dluzej jak rok, ale sprzedawcom to pasuje bo moga sobie narzucic wieksza marże na cos co niby jest lepsze a w rzeczywistosci to chłam i w polandii sie nie sprawdza.

takich głupot dawno nie słyszałem, sprzedaje tylko lema, mam ase klientów którzymieli master sporta i przyszli po lema, warsztaty które z nami współpracują też montują lema i przez ostanitch kilka lat miałem jedną reklamacje na lema, dokładnie na banana, ale to z auto porobionego na ponad 300 KM, na gwincie i 19stkach, padł po 80 tys

może po prostu nieumiejętny montaż:PP to padają po roku hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, wszystkie wachacze w polsce wypadaja tak samo nie pojezdza dluzej jak rok, ale sprzedawcom to pasuje bo moga sobie narzucic wieksza marże na cos co niby jest lepsze a w rzeczywistosci to chłam i w polandii sie nie sprawdza.
Musze Cię zdziwić bo ja od kupna swojej padaki to w zawieszenie jeszcze nie ingerowałem poza wymianą sprężyn z tyłu a mam ponad 3 lata i zrobione ponad 100tkm :). Więc Twój mit obalony :). Nawet nie wiem co tam sie kryje pod spodem za firma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze Cię zdziwić bo ja od kupna swojej padaki to w zawieszenie jeszcze nie ingerowałem poza wymianą sprężyn z tyłu a mam ponad 3 lata i zrobione ponad 100tkm . Więc Twój mit obalony . Nawet nie wiem co tam sie kryje pod spodem za firma

mój poprzedni passat miał tylko 2 gorne z jednej strony wymienione przez 4 lata jazdy po polsce, ja zrobiłem w 2 lata jakies 60 tys, ojciec ma go od 2 lat i jeździ nadal i kompletnie nic nie pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie lemy u Ciebie Weso? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jakies 1520 chyba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana w gratisie powinna być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymiana w gratisie powinna być

no nie :D 200 zł wymiana;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem u Wesa komplet lema chyba z 4 lata temu, zrobione koło 70 tys. i dalej cisza:) i oby jak najdłużej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem u Wesa komplet lema chyba z 4 lata temu, zrobione koło 70 tys. i dalej cisza i oby jak najdłużej

już pisali do mnie klienci co zrobili 80-100 tys i też bardzo chwalą, dlatego nie przepadam za opiniami wyssanymiz palca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności