Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

znacie kogoś w okolicy Białogardu lub Koszalina kto naprawi mi mikroprzełącznik w drzwiach kierowcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie kogoś w okolicy Białogardu lub Koszalina kto naprawi mi mikroprzełącznik w drzwiach kierowcy ?

Lepiej kup sobie zamiennik na Allegro i wymień cały zamek, wyjdzie taniej i będzie gwarancja na zamek, bo naprawa nie wiadomo na jak długo pomoże. Oczywiście zakładając, ze ktoś to dobrze zrobi :)

Auto-Delta ma zamienniki w ofercie, mają sklep w Kołobrzegu i w Koszalinie, nie trzeba będzie za przesyłkę płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też pewnie mam i to angol ale to po weekendzie bo teraz to do Trzebiatowa jeżdżę o 5 rano a wracam po południu a muszę poszukać.

 

capslock to miej na uwadze bo z chęcią odkupię od Ciebie te zawiasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za podpowiedź. Będe w pon w koszalinie to zorientuje się u nich jak to cenowo wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
capslock to miej na uwadze bo z chęcią odkupię od Ciebie te zawiasy
Wtorek sroda poszukam to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w ZS dobrze umyją mi silnik? Ale nie tak, że "na moją odpowiedzialność" :) Szukam gości, którzy wiedzą co robią.

Ostatnio strzeliła mi uszczelka pod chłodnicą oleju, a dzisiaj wystrzelił czujnik ciśnienia oleju :/ Muszę go umyć zrobić kilka rzeczy i do żyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie w ZS dobrze umyją mi silnik? Ale nie tak, że "na moją odpowiedzialność" Szukam gości, którzy wiedzą co robią.
Chyba okruszek ostatnio myl silnik.

 

Dzisiaj ok 21 na wysokosci przystanku kolo petli na basenie gorniczym widziany czarny paszczak kombi highline B5FL V6 tdi bioracy na hol srebrne b5 kombi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie w ZS dobrze umyją mi silnik

wodnik na madalinskiego ma stanowisko do mycia silnikow - od dolu i gory ... nie wiem czy myja - ale mozliwosc maja

 

BTW- podjedz do motocombo z oferta - szukaj Tomka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie w ZS dobrze umyją mi silnik? Ale nie tak, że "na moją odpowiedzialność" :) Szukam gości, którzy wiedzą co robią.

Ostatnio strzeliła mi uszczelka pod chłodnicą oleju, a dzisiaj wystrzelił czujnik ciśnienia oleju :/ Muszę go umyć zrobić kilka rzeczy i do żyda :)

 

Ja myłem silnik na 26.kwietnia w firmie TO-DO.

Koszt 30 zł, od ręki, bardzo miłe i przyjemne chłopaki.

 

https://maps.google.pl/maps?q=26+kwietnia+szczecin&hl=pl&ie=UTF8&ll=53.428586,14.521608&spn=0.014831,0.038581&sll=52.339818,21.065318&sspn=0.486653,1.234589&hnear=26+Kwietnia,+Szczecin,+Wojew%C3%B3dztwo+zachodniopomorskie&t=m&z=15&layer=c&cbll=53.428575,14.513721&panoid=jVQUhZcxdZVWLqpjM_Dntw&cbp=13,4.01,,0,3.73

Edytowane przez okruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie włożę klapy tylnej od FL do B5 od ręki nie? za cholerę nie mogę znaleźć przed liftem klapy LC9Z.. moja pod szybą koroduje niestety.. w sumie dziury żadnej jeszcze nie ma, ale myślę, że podobna cena malowania jak i kupna drugiej..

 

co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co radzicie?
Jesli nie miales wczesniej malowanych tylnich elementow, to kupic uzywke z ori lakierem z bdb stanie. Czasami kupisz nawet z szyba, wiec i mniej roboty bedzie, ale roczniki moze trafic sie inny - maly problem przy sprzedazy auta.

Mi w sierpniu zalozyli ori uzywke blotnik, ktory pomalowali pod kolor, a pare dni temu zauwazylem niezle bable pod lakierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szukam już jakiś czas i 95% jest do FL.. jeśli trafi się coś dla mnie przed liftem i w moim kolorze - jest kompletnie zdezelowane, podrapane lub utłuczone :/ dlatego pytam czy od FL włożę, ale z tego co widzę, to jest z tym roboty też chyba.. tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szukam już jakiś czas i 95% jest do FL.. jeśli trafi się coś dla mnie przed liftem i w moim kolorze - jest kompletnie zdezelowane, podrapane lub utłuczone :/ dlatego pytam czy od FL włożę, ale z tego co widzę, to jest z tym roboty też chyba.. tak źle i tak niedobrze.
Ja u siebie zakładałem w B5 klape po liftową tylko troche trzeba instalacje przerobić ale musisz kupić kompletna.
Mi w sierpniu zalozyli ori uzywke blotnik, ktory pomalowali pod kolor, a pare dni temu zauwazylem niezle bable pod lakierem.
To musieli ci coś spieprzyć jak malowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To musieli ci coś spieprzyć jak malowali.
Pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak źle i tak niedobrze
wytnij szybe - daj klape do piaskowania + nowy lakier ... oplacalne jesli masz zamiar jeszcze pojezdzic jakis czas tym autem

 

BTW - ostatnio widzialem u kolegi nakladke do piaskowania nadkoli blotnikow - czysta robota bez szpachli ktore predzej czy pozniej odpadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno jeszcze pojezdze dobre 2 lata, z mila checia bym pomalowal cale auto :) ale raczej skupie sie na klapie i prawej stronie, bo ma kilka lekkich parkingowek, ktore byly juz jak kupowalem auto.. a pozniej polerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma ramki z konsoli srodkowej jak i całą ramke plastikowa to bym przyjal za rozsadne $$ :D nie chce chwilowo ruszac mojego carbonu ;p a mam jakis tam pomysl :)

 

---------- Dodano o 21:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:49 ----------

 

a tak btw

 

Leo...fura jeszce nie lata :) walcze z turbina dalej...okazuje się ze te BRD to taka mała mina...nie idzie rozebrac całej geometrii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie idzie rozebrac całej geometrii

idzie idzie ... tylko raz :)

na tym dziadostwie dedykowane klucze sie wyginaja ... swoja droga - nie wiem dlaczego jest taki ped owczy na BRD - moim skromnym zdaniem turbulum z AVF/ARL daje optimum do miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności