Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/radio-peiying-alie...250609123.html to fajne i polecam wszystko gra i buczy a wiem bo mam

 

masz garaż? ściągasz panel? radio z zewnątrz wygląda biednie dla przypadkowego złodzieja, który nie wie czego chce? czy po prostu cierpisz na bezsenność, co w tym przypadku jest zaletą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam je.
a jak mam się z tobą skontaktować Dominik i ile za nie bo już nie pamiętam ile było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi osoby z własnym sprzęt, to mogą dołączyć, tylko sprzęt musi spełniać nasze warunki, za nabicie gazem takich osób bierzemy 5zł, a za kulki 35zł za 500szt, 15zł/100szt.

 

A jakie to są warunki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co roztrząsać. Tylko Ty chętny jesteś ;-) nie ma tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik chętnych by się znalazło więcej tylko trzeba by określić jakiś termin , bo tu niedaleko już do ogólnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz garaż? ściągasz panel? radio z zewnątrz wygląda biednie dla przypadkowego złodzieja, który nie wie czego chce? czy po prostu cierpisz na bezsenność, co w tym przypadku jest zaletą? :)

 

Co ty nie mam garazu nie sciagam panelu bo poco? Skoro codziennie zabieram radio do domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam dobry pomysł zabieram je ze sobą i już a co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty nie mam garazu nie sciagam panelu bo poco? Skoro codziennie zabieram radio do domu

 

właśnie o to mi chodziło :D kurde bez kitu nie mógłbym spać ze świadomością taką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodziło :D kurde bez kitu nie mógłbym spać ze świadomością taką..

Na początku tylko takie trzaski puzniej juz luzik hehe ale nie powiem wpieniłbym się jak by zaj***li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko gdzie dostane taki moduł 7M3919283 moduł do czujników cofania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko gdzie dostane taki moduł 7M3919283 moduł do czujników cofania

 

Stasiu najszybciej na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najszybciej na allegro
Bartku są już nieaktualne i są w archiwum ale znalazłem całkiem gdzie indziej ale jak by ktoś wiedział cos o tym module to proszę o info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartku są już nieaktualne i są w archiwum ale znalazłem całkiem gdzie indziej ale jak by ktoś wiedział cos o tym module to proszę o info pozdrawiam

 

Stasiu jak nieaktualne?????????

proszę bardzo oto aktualne oferty: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=7M3919283

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę Bartku ale wczoraj siedziałem do późna to były 3 oferty i to w dodatku jeszcze zamienniki o innych symbolach 3AA919475A a wiem ze te są od b6 dzięki kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza jak by makiem na wiosnę zasiał na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RObie porzadek w kluczach do auta.

Jakie podstawowe klucze wozicie (rodzaj i rozmiar) w aucie, bo juz mi sie nie chce szperac w calym zestawie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RObie porzadek w kluczach do auta.

Jakie podstawowe klucze wozicie (rodzaj i rozmiar) w aucie, bo juz mi sie nie chce szperac w calym zestawie ;)?

 

Zadnego, wykupilem assistance :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano godz.10:50 wjazd do Szczecina od strony Stargardu albo S3 wyprzedził mnie przed nowym wiaduktem czerwony passat b5 sedan,wlepa z prawej strony na klapie ZPL 00....Pomrugałem światełkami.Kto to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano godz.10:50 wjazd do Szczecina od strony Stargardu albo S3 wyprzedził mnie przed nowym wiaduktem czerwony passat b5 sedan,wlepa z prawej strony na klapie ZPL 00....Pomrugałem światełkami.Kto to?

 

Obstawiam Gladkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności