Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą pewnie Bartek się wypowie na ten temat
Już z Bartkiem rozmawiałem jutro jadę do niego i rozbieramy manetkę. Arturowi robił i działa do dzisiaj.

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby zaistniala potrzeba to mam jedna wolna bez tempomatu za jakis czteropaczek

Jak coś to też mam zbędną;) Leży już jakiś czas, chyba nawet nówka. Kiedyś od kogoś dostałem więc też oddam za całe nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Art co Ty sie taki przemadrzaly zrobiles?

Przecież tylko podpowiadam :P

 

 

Ta też zauważyłem...

Jaki Ty miły się ostatnio zrobiłeś...

 

 

Bo przystanek mu się przestał sypać.

Sypie się nadal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Na wstępie witam wszystkich! Jestem nowym forumowiczem a Passata posiadam od jakichś dwóch tygodni więc mam pytanie do "starych wyjadaczy":D Od kilku dni kierunkowskazy w moim pasku zaczęły żyć własnym życiem... Najpierw po przełączeniu manetki nierówno świeciły, raz szybciej, raz wolniej, później raz się zapalały, raz nie, a od wczoraj zupełnie odmówiły współpracy i chyba będę rękę wystawiał przy zmianie kierunku jazdy:D Moglibyście mnie naprowadzić gdzie szukać usterki? Manetka czy włącznik świateł awaryjnych (bo awaryjne też nie działają). I przy okazji może ma ktoś ze Szczecina jakiś zbędny sprawny włącznik bo chętnie bym odkupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się do tematu. Na wstępie witam wszystkich! Jestem nowym forumowiczem a Passata posiadam od jakichś dwóch tygodni więc mam pytanie do "starych wyjadaczy" Od kilku dni kierunkowskazy w moim pasku zaczęły żyć własnym życiem... Najpierw po przełączeniu manetki nierówno świeciły, raz szybciej, raz wolniej, później raz się zapalały, raz nie, a od wczoraj zupełnie odmówiły współpracy i chyba będę rękę wystawiał przy zmianie kierunku jazdy Moglibyście mnie naprowadzić gdzie szukać usterki? Manetka czy włącznik świateł awaryjnych (bo awaryjne też nie działają). I przy okazji może ma ktoś ze Szczecina jakiś zbędny sprawny włącznik bo chętnie bym odkupił.

Jeśli awaryjne też nie działają to na 100% przekaźnik. Musisz wyciągnąć cały włącznik awaryjnych, on właśnie jest tym przekaźnikiem. Niema co się bawić w używki, jedź do serwisu i kup nowy, ja jakiś czas temu płaciłem coś ok 80zł.

Na stronie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ możesz mniej więcej sprawdzić sobie cenę, wpisując nr z twojego starego przekaźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od nas jeździ B5 kombi granatowym, blachy ZGL? Trochę sobie anemicznie wyprzedzałem autobus w okolicach Stargardu, ale nie na tyle, żeby zaraz na mnie trąbić ;) Po minięciu się wydawało mi się, że widziałem wlepę na szybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś od nas jeździ B5 kombi granatowym, blachy ZGL?

Mateusz "zielonyb5" tylko on ma wlepe na klapie

 

Ma ktoś z was może pozyczyć lodówke samochodową z podpięciem pod gniazdko do zapalniczki 12V?

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki Ty miły się ostatnio zrobiłeś...

 

:lol luziooooooooooo brechtałem przeca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz "zielonyb5" tylko on ma wlepe na klapie

 

Ma ktoś z was może pozyczyć lodówke samochodową z podpięciem pod gniazdko do zapalniczki 12V?

 

Tak miałem , pojechała na ogólnopolski ale do mnie nie wróciła. Zapytaj Wesa może on wie gdzie jest to Ci pożyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak miałem , pojechała na ogólnopolski ale do mnie nie wróciła. Zapytaj Wesa może on wie gdzie jest to Ci pożyczy.
Uuuu... Weso, ale muka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak miałem , pojechała na ogólnopolski ale do mnie nie wróciła. Zapytaj Wesa może on wie gdzie jest to Ci pożyczy.
Okej zgłosze się do niego zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś z was może pozyczyć lodówke samochodową
Jarek mam taka na 12v jak chcesz to musisz do mnie wpaść pozycze ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek mam taka na 12v jak chcesz to musisz do mnie wpaść pozycze ,
Jak u Wesa się nie odnajdzie albo będzie mu potrzebna to zadzwonie i w weekend jakoś podlece do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyje to B5 FL zielone w kombi ZS 480... lampy xenon, wlepa na klapie po prawej stronie. Dzisiaj na trasie zamkowej ok. 18-18.30 w kierunku prawobrzeża leciał dzida 120 tylko spojrzał na mnie ja jechałem służbowym mietkiem 220 CDI srebrnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... Weso' date=' ale muka :D[/quote']

 

To nie Weso pożyczał.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz "zielonyb5" tylko on ma wlepe na klapie

 

ja nie mam granatowego :P dobrze lakier dobralem przeciez... Do ZST mnie nie wywialo dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co koledzy, miło tak jest jak sobie nawzajem pomagamy , jeden pozyczy boxa na dach ,drugi jak potrzeba lodówke , kilka gratów potrzebnych w drodze , kilka rad podpowie , jak tam sie poruszać ,i na co szczegulnie zwrócic uwage .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak! Porządna ekipa zachodniopomorska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie Paweł, tak powinno byc, poto jest forum zeby sobie wzajemnie pomagać , i to jest naprawde fajne .

 

---------- Dodano o 21:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:58 ----------

 

Adam nie chwali sie jak było u makaroniarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin pozyczal lodowke, moze na sklepie jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności