Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a co to jest 350 kg???, to sa 3 osoby jak ja plus piwo:d , pewnie że da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jeszcze ja i pasazer obok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwatom podobno się w dupach poprzewracało i teraz podobno nie jest tak kolorowo jak jakiś czas temu... mimo to nadal jest dla nas super alternatywa i kosztowo i dojazdowo. Ja w zeszłym roku byłem 2 tyg. i cały wyjazd wyniósł mnie 4500 zł, 12 dni na miejscu za 2 osoby... tyle, że ja pływałem promem kilka razy bo byłem na wyspie i nie polecam bo to wbrew pozorom całkiem duże koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot i słuszna porada tez byłem na chorwacji jak jeszcze sie opłacało tam jechac ale teraz to juz porazka jest tak drogo ze nie wiedzą ile juz brać za tę kwote co Dominik pisze 4500 Ja mam całe trzy tygodnie ale na lazurowym i wdodatku jestem dwa tygodnie a trzeci mam gratis i wybieram sobie gdzie chce i tak w przyszłym roku startuje włąsnie tam teraz to sie opłaca na hiszpanie jechac jest naprawde tanio i pogoda jest zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj się nie zgodzę bo ja aż tak tragicznie nie pisałem... Jest drożej ale nadal lepiej niż w przypadku Polski. Hiszpania nad morzem w ogóle się nie zbliża do Chorwacji bliżej jej do Międzyzdrojów... Kupa ludzi sporo brzydkich kurortów i kupa km dalej i drogie francuskie autostrady. Tyle że pogoda fajna. Te właśnie wrócił i mówił że jak już to tylko kraj basków. Mnie się zresztą tam też podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dopisze jeszcze ze dostałem juz potwierdzenie meila rezerwacji na przyszły rok w Sergian Plage we Fancji i ZELL AM ZI w Austri zeby nie sprawy rodzinne ( wnuczka choroba ) to juz bym sie pomału juz pakował takze pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w szczecinie jest zakład regenerujący turbiny , warty polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik byłem i wiem jak jest w Hiszpani przebywałem i od strony morza sródziemnego jak i równiez od strony oceanu takze nie ma Dominik porównania z Chorwacją trzeba tylko pojezdzic wdzłuz wybrzeza jest naprawde pieknie a co autostrad to są jak juz sie duzo jezdzi to wie sie które sa płatne a które nie takze Ja jade tylko kawałeki płatnymi a potem zjezdrzam na tez autostrady ,ale juz nie płatne i mają duzo dróg szybkiego ruchu takze droga fakt jest daleko ale naprawde warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasio pisz przecinki i kropki bo ni **uja nie mogę pojąć o co ci chodzi.

 

---------- Dodano o 06:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 06:08 ----------

 

BTW. A ja jadę do Wrocławia po młodego i jestem zadowolony. Po powrocie jadę do Wa-wy (służbowo)... wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto u Nas smiga b5 przed liftem ZGY 96.. widzialem w piatek na 11 w okolicach Kornika widziany.

 

Szary(siwy) sedan

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto u Nas smiga b5 przed liftem ZGY 96.. widzialem w piatek na 11 w okolicach Kornika widziany

 

Jak czarne kombi to Shaft przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czarne kombi to Shaft przecież.

 

Przeciez Shafta to znam:-|

 

Siwy sedan to byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez Shafta to znam:-|

 

Siwy sedan to byl.

 

Ja myślę że Pitera znasz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@cku , tak szybko smigam po kompie ze zapominam ,o nich ale nastepny post juz wstawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@cku a na Wrcocek to śmigasz 3-ką czy przez Niemcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makss, byl na ogolnopolskim srebrny sedan ZGY ale nikt go nie znal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@cku a na Wrcocek to śmigasz 3-ką czy przez Niemcy?
Przejechałem 3-ką, 5 godzin. :P Z powrotem kręci młody, ciekawe ile wykręci :D

Przez Niemcy w Niedzielę jechać gorzej jak w Polsce. Jak trafisz na korek... to stania jak w mięsnym w latach 70-tych. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Waszych rodzin nie ma jakiegos mieszkania lub kawalerki w Stuttgarcie lub okolicach? moze być nawet z dojazdem do 100km.

Mam ofertę pracy w tamtejszym serwisie VAG AG, na praktykavch juz bylem ale teraz jest kwestia zamieszkania tam. Koszty wynajęcia są masakryczne bo zazwyczaj trafia sie mieszkanie w centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Opla Vectre z silnikiem 1.9 CDTI 150km ? Potrzebuje jakiś informacji o tym silniku.

 

Bo mogę takie auto kupić za małą cene tylko nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś Opla Vectre z silnikiem 1.9 CDTI 150km ? Potrzebuje jakiś informacji o tym silniku.

 

Bo mogę takie auto kupić za małą cene tylko nie wiem czy warto.

Pogadaj z Arielem jego brat zdaje się ma Vectrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności